Skocz do zawartości

Fanklub słuchawek bezprzewodowych (wireless)


Lord Rayden

Rekomendowane odpowiedzi

41 minut temu, kurop napisał:

 

gratuluję zakupu :)

 

jak znajdziesz chwilę to napisz proszę coś więcej

I ja się dołączam do prośby @kuropa

Fajnie jakby ktoś mógł porównać AZ60 z Noble Audio Falcon 2 TWS. Wg recenzji podobne brzmienie a Falcon 300 pln mniej kosztują. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już spełniam Wasze życzenia :)

Pierwsze, to bardzo czysty dźwięk, bez buły. Duża otwarta przestrzeń. 

Dziś wracając do domu rowerem zapodałem z tidala Edgara Froeze  "Stuntman".....musicie mi uwierzyć.....morda mi się cieszyła, że takie fajowe słuchawki kupiłem.....rewelacja!

W pracy sprawdziłem jak dziala ANC. Przycinałem na pile płytę i tak działa, jak bym miał założone stopery. To samo podczas jazdy rowerem nie słychać podmuchu wiatru. Nie sprawdziłem jeszcze jak jest z rozmowami, bo skupiłem się głównie na muzyce. Jest sporo ustawień dźwięku -również korektora graficznego. Co do wygody.....jest super....bardzo dobrze trzymają się w uszach. 

Jak będę miał chwilę, a nie będzie osoby, która by uzupełniła o swoje doświadczenia, to coś naskrobię. Słuchawki są drogie,ale myślę, że warte zakupu. 

 

Edit:

Udało mi się w końcu odpalić Ldac w telefonie .......bajka

Jeśli interesuje Was zasięg, to chodzę w nich po całym zakładzie i nic nie zrywa, a są dość grube mury z betonu.....nie wiem....może mieć też wpływ z jakim urządzeniem są sparowane. W moim przypadku galaxy s21 ultra .

Dodam jeszcze, że sluchaweczki, jak na ten typ mają dobrą rozdzielczość. 

 

 

 

 

 

Edytowane przez szugary68
  • Like 3
  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.benchmark.pl/testy_i_recenzje/technics-eah-az60-recenzja-test-opinia-czy-warto-kupic.html

 

A tu świeżynka. Autor tekstu wspomina o tym ,że galaxy S 21 plus nie uruchamia Ldac-nawet z opcji programisty. Z 21U działa bez problemu.  Wczoraj  technicsy pobraly jakąś aktualizację, ale nie wiem co wniosła. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to być wina układu BT od Qualcomm'a. Ja tak miałem z Qudelixem, wymuszał aptX adaptive i nic nie można było zrobić. Potem poczytałem w recenzji Cambridge Audio melomania 1 ten sam problem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noble Falcon 2, Technics AZ70 lub 60

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, ppmuzyk napisał:

Technics az60 czy Falcon 2?

jak masz kasę to Technics (różnica 300 pln) 

Oczywiście Technics AZ60

 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuszą GeekFly GF8s widzę że można kupić za ok 1k, ale w tym przedziale trochę duży wybór jest więc mam rebus jak zwykle. Myślę jeszcze nad soundcore liberty 3 pro 😪

Edytowane przez ppmuzyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie widzę to tak: jak chcesz jakąś fajną aplikację, ANC, oglądasz filmy na dokach, to nie bierz Geeków.

Jak mają to być słuchawki do muzyki i liczy się po prostu dobre brzmienie, to bierz GeekFly.

 

Jakby co, GF8s mają charakterystykę w kształt litery U, barwa raczej naturalna, podczas gdy GF10 to cieplejsze W (dodatkowa armatura dopełnia średnicę, ale też wyżej pociągnęli podbicie basu).

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ahoj :)

 

https://www.x-kom.pl/p/673098-sluchawki-bezprzewodowe-haylou-moripods-tws-biale.html

https://haylou.info/moripods.html

 

Za 99zł - jeżeli ktoś nie toleruje zwykłych doków jak ja - brać i uciekać. Są cokolwiek jasne, ale po ustawieniu systemowego EQ (Audio Effects) pod androidem na extreme bass, grają całkiem przyjemnie. Dodatkowe plusy to niezłej jakości mikrofony i wsparcie AptX.

 

Kupiłem w ramach eksperymentu, by mieć coś do grania na telefonie przed snem (nie chcę zasnąć w Kossach), tudzież do noszenia w potencjalnie deszczowej pogodzie. Spodziewałem się przeciętnej jakości i bardzo mocno mnie zaskoczyły. Z wad, zaczynają dawać sygnał (raz jedna raz druga słuchawka, co jakąś chwilę) o niskim poziomie baterii po osiągnięciu 20% naładowania (a raportują poziom z dokładnością do 1%) - jak na mój gust, zbyt wcześnie.

Edytowane przez unic0rn
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Master & Dynamic MW08..... Ktokolwiek widział ktokolwiek słuchał? 

 

Wziąłem w ciemno GeekFly GF8s.... Będzie się działo mam nadzieję

Edytowane przez ppmuzyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.10.2021 o 21:55, szugary68 napisał:

https://www.benchmark.pl/testy_i_recenzje/technics-eah-az60-recenzja-test-opinia-czy-warto-kupic.html

 

A tu świeżynka. Autor tekstu wspomina o tym ,że galaxy S 21 plus nie uruchamia Ldac-nawet z opcji programisty. Z 21U działa bez problemu.  Wczoraj  technicsy pobraly jakąś aktualizację, ale nie wiem co wniosła. 

Nie wiem czy coś się zmieniło, ale jeszcze rok temu Samsungi z exynosem po prostu nie obsługiwały LDAC, bo to technologia qualcomm. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Damix napisał:

Nie wiem czy coś się zmieniło, ale jeszcze rok temu Samsungi z exynosem po prostu nie obsługiwały LDAC, bo to technologia qualcomm. 

AptX jest Qualcomma, LDAC jest od Sony. Encoder LDAC jest opensource i jest częścią Androida od 8 wzwyż.

https://en.wikipedia.org/wiki/LDAC_(codec)

Edytowane przez unic0rn
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, ppmuzyk napisał:

Dziękuję Inszy za podpowiedź oraz Chico99 za pomoc. Cudownie ciepłe audio mięsko pieści moje zmysły 

20211109_125348.jpg

Jakby co, z czasem się jeszcze dźwięk uszlachetnia, ale miłego słuchania. U mnie najczęściej wykorzystywane słuchawki 🙂

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności