Skocz do zawartości

Fanklub słuchawek bezprzewodowych (wireless)


Lord Rayden

Rekomendowane odpowiedzi

Zainteresowałem się budsami, bo podobno bardzo dobrze dogadują się ze smartfonami od samsunga.....dźwiękowo też. 

Mimo wszystko będę drążyć temat  ponieważ przyszedł już czas, gdzie ważna dla mnie jednak jest wygoda. Wcześniej myślałem o jakimś dongle, ale nie uśmiecha mi się latać ze smyczą.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, kurop napisał:

Wyglądają kusząco, nie są wielkimi bułami czego nie znoszę w TWS. Trzeba poczekać na promki, bo panasy i technicsy dosyć szybko i dosyć mocno spadają z cen. 

A gdzie je teraz można dostać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Technicsy @Lord Raydenna euro.com.pl i na alledrogo 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Jaro54 napisał:

Technicsy @Lord Raydenna euro.com.pl i na alledrogo 

Praktycznie 1000 zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla zdecydowanych

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle życie. Jak zamawiałem, nie wiedziałem że w aptece prawie 2 koła trzeba będzie zostawić (leki dla żony). Jak nie będzie chętnych to wracają do sklepu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
10 minut temu, Jaro54 napisał:

Jak zwykle życie. Jak zamawiałem, nie wiedziałem że w aptece prawie 2 koła trzeba będzie zostawić (leki dla żony). Jak nie będzie chętnych to wracają do sklepu 

 

A nie otworzyłeś nawet, nie doczytalem. 

 

To są jedyne TWS które mnie ostatnio ciekawią, ale w tym miesiącu niestety nie mogę. Poczekam aż stanieją trochę albo na używki.

 

Swoją drogą 2k na leki... Gdzie my żyjemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy zniżce, bez prawie 2,7k

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko w Stanach mając ubezpieczenie (zresztą nie tylko w Stanach) nie płacisz tyle co u nas lub płacisz tyle samo w przeliczeniu na złotówki przy sporo wyższych zarobkach. Mam porównanie Niemiec i UK. Inny świat 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Jaro54 napisał:

Przy zniżce, bez prawie 2,7k

Żona takie "Technicsy" właśnie zostawiła u dentysty. Ja to u dentysty w rok zostawiłem chyba AK SP2000 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko w Stanach mając ubezpieczenie (zresztą nie tylko w Stanach) nie płacisz tyle co u nas lub płacisz tyle samo w przeliczeniu na złotówki przy sporo wyższych zarobkach. Mam porównanie Niemiec i UK. Inny świat 
Skoro masz porównanie do Niemiec, to czemu piszesz o Stanach?

Edit: Niemcy to akurat zły przykład. Tam rejestracja leku = refundacja leku. Jedyny taki kraj na świecie o ile wiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, chico99 napisał:

Wreszcie adapter z LDAC.

 

H0a6c82533272419e93dfda9599132b28j.jpg

Czyje to @chico99

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, chico99 napisał:

Wreszcie adapter z LDAC.

 

H0a6c82533272419e93dfda9599132b28j.jpg

Paaanie, ja to mam w coming outowym Sony A55 ... Na co mi te kabelki jak mam od Ciebie Panie Dzieju 😉 Lypertec Tevi, które łączą się z nim po aptX. WłAśnie w uszach mam ten zestaw, bo trochę mi zardzewiał w szufladzie i testuję sobie na Blade Runner 2049 - bas jest bombastyczny, a cała reszta jeszcze bardziej bombastyczniejsza :-)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
3 godziny temu, szugary68 napisał:

Od wczoraj u mnie. Nie mam porównania z innym tws-ami ,ale te bardzo pozytywnie mnie zaskoczyły. Szkoda, że nie załapałem się od @Jaro54.. .zawsze to stowka w kieszeni. 20211026_114247.thumb.jpg.88f39e040bb286ce14eff1ff137b73ac.jpg

 

gratuluję zakupu :)

 

jak znajdziesz chwilę to napisz proszę coś więcej

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności