Skocz do zawartości

Fanklub słuchawek bezprzewodowych (wireless)


Lord Rayden

Rekomendowane odpowiedzi

Ja już słucham :)

 

Edit:

Ciekawie rozwiązane są tipsy (widać na ostatnich zdjęciach) ale spowodują brak możliwości zastąpienia innymi. Słucham trzecią godzinę i muszę przyznać dźwiękowo jest lepiej niż dobrze. Tradycyjne granie Klipsch'a. Kto słuchał kolumn lub słuchawek ten wie o co chodzi. Etui duże, ciężkie, ale ma zaletę, jeśli będziesz zagrożony można nim napastnikowi zrobić krzywdę. 

 

20210513_143000~3.jpg

20210513_142924_HDR~2.jpg

20210513_191506~2.jpg

20210513_191539~2.jpg

20210513_191551(1)~2.jpg

Edytowane przez Jaro54
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę badałem sprawę rwania bt i jak mam telefon przy ciele to rwie, w szatni w pracy położyłem go w jednym rogu i chodziłem między szafkami a słuchawki nie rwały mimo że tam pełno szafek z blachy :P

Spinfity 360 leżą w paczkomacie, dzisiaj już posłucham :) A mseveny fajnie grają ale tipsy kicha 😕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, rayfe napisał:

Trochę badałem sprawę rwania bt i jak mam telefon przy ciele to rwie, w szatni w pracy położyłem go w jednym rogu i chodziłem między szafkami a słuchawki nie rwały mimo że tam pełno szafek z blachy :P

Spinfity 360 leżą w paczkomacie, dzisiaj już posłucham :) A mseveny fajnie grają ale tipsy kicha 😕

Może masz płytkę w głowie i nawet nie wiesz :D

Ja przez swoją na przykład posikuję jak przechodzę koło działającej mikrofali. 🤣 (żarcik taki)

 

A ze spinfitów będziesz Pan zadowolony na pewno.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, hubercik12311 napisał:

Może masz płytkę w głowie i nawet nie wiesz :D

Ja przez swoją na przykład posikuję jak przechodzę koło działającej mikrofali. 🤣 (żarcik taki)

 

A ze spinfitów będziesz Pan zadowolony na pewno.

Nie wiem ale jakieś pole może wytwarzam :P Spinfity testuję, na razie się przyzwyczajam chyba bo pierwsze wrażenia to sporo nerwów bo ani L ani XL nie dawały seala, jedynie wetknięte delikatnie w uszy sprawiają że słuchawki grają... Jestem przyzwyczajony do pianek, lubię tipsy głęboko wkładane a z tws tak się nie da... Mjaysy mi nie leżą, zawsze coś mi się w nich nie podoba a tws mają być przede wszystkim wygodne a dopiero potem mają grać... Chyba je odsprzedam bo na zwrot pewnie za poźno... Jeszcze jutro trochę posłucham, grają fajnie ale ten komfort u mnie marny jest...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobne do Mifo O7. Jeśli taka sama będzie zależność jak w Mifo, to armatury grają lepiej od dynamika czyli wersja 2 powinna być lepsza od wersji 1i

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Prywatne

 

Jakieś dziwne te słuchawki.

 

ANC nawet cokolwiek działa ale porządna pasywna izolacja w klasycznych konstrukcjach działa lepiej. 

 

Co do dźwięku to są dziwne. Nie wiem jak to inaczej określić. 

Z jednej strony mulą na potęgę z drugiej mogą się podobać i potrafią zaskoczyć.

 

Patrząc od dołu:

niskiego basu prawie nie ma, za to średni i wyższy rozlewa się, zupełnie nie ma kontroli i zróżnicowania, jest wg mnie tragiczny, powolny i ingerujący w całość brzmienia w sposób nachalny. Niszczy odbiór całości.

 

Średnica wycofana ale taka słodka, bardzo nasycona rzekłbym że jeżeli zaakceptujemy jej wycofanie to brzmi nieźle. Skojarzyło mi się, jak pierwszy raz miałem w uszach se530 z 15 lat temu. Najpierw wrażenie przymulenia ale po chwili jednak to nie to, jednak brzmienie średnicy przyjemne jest takie miękkie, aksamitne, pełne.

 

Wysokie to jest zagadka bo bardzo lekko wybrzmiewają i nie są tak spłaszczone jak na większości TWS, są fajnie zróżnicowane, błyszczą takim metalowym fajnym połyskiem znanym z przewodowych słuchawek co w TWS dla mnie jest nowością. Ale znowu zdarzają się sytuacje gdzie bardziej skomplikowana partia talerzy wyraźnie się zlewa.

 

Przestrzeń też jakaś odjechana, bo słuchawki grają raczej w małej objętości przestrzeni, odtwarzają dźwięki wyraźnie z przodu i wszystko jest raczej w porządku, gdy nagle jakiś dźwięk dociera z odległości wielokrotnie większej niż cała reszta. Brzmi to jak z jakimś usztuczniaczem 3d surround itp. Ale pojawia się okazjonalnie.

 

Równie dziwna jest szczegółowość tych słuchawek bo przez większość czasu nie słyszę na nich więcej niż na fiilach a nawet wydaje mi się że mniej, ale zdarzają się utwory gdzie fiil'e muszą niestety złożyć rękawice. Wczoraj posłuchałem trochę Nosowskiej i Chylińskiej i czasami zaskakiwały rozdzielczością i ilością informacji, ale na elektronice, bardziej dopakowanej basem to znika. Może przyczyną jest przepakowanie basem, który zabija wszystko. Mam wrażenie że w armaturze drzemie potencjał, który jest zabity dynamikiem. 

 

Ogólnie za tą kasę bym nie kupił, Może gdyby apka miała EQ to dałoby się ulepić z nich całkiem w porządku słuchawki o uniwersalnym brzmieniu. 

 

Mają ANC które coś daje, Ambient mode, który jest niezły, bardzo dobrą jakość rozmów i pomimo dziwacznego kształtu dobrze leżą w uszach chociaż pasywna izolacja jest raczej przeciętna. Mają też APT-X. 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jak wy używacie tych spinfitów 360? Bo u mnie to dramat, zero izolacji, siedzą fatalnie, seala łapie 15min a i tak jest lipa, słuchawki brzmią jak po zawale serca... Jedyna zaleta to fajnie siedzą w case 😕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam
Jak wy używacie tych spinfitów 360? Bo u mnie to dramat, zero izolacji, siedzą fatalnie, seala łapie 15min a i tak jest lipa, słuchawki brzmią jak po zawale serca... Jedyna zaleta to fajnie siedzą w case
Ja mam XL i mimo dziury wielkości jaskini siedzą pewnie i w kombinacji FH3 + UTWS3 jest petarda. Słychać odrobinę otoczenia ale nie przeszkadza to zupełnie w odbiorze muzyki. Zresztą nie to mam na celu żeby odciąć się na 100% od świata

Wysłane z mojego ONEPLUS A6000 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, rayfe napisał:

Witam

Jak wy używacie tych spinfitów 360? Bo u mnie to dramat, zero izolacji, siedzą fatalnie, seala łapie 15min a i tak jest lipa, słuchawki brzmią jak po zawale serca... Jedyna zaleta to fajnie siedzą w case 😕

 

ucha na retuning, dzwoń do matki, wada ukryta ;)

 

niestety przy tipsach tws seal to loteria, wiele zależy od anatomii ucha

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy tipsach L jest lepiej w przypadku t1lite oraz mseven, XL już jest problem ale przy dłuższej tulejce mseven jeszcze coś się udaje złapać na chwilę ale przy t1lite jest kicha... Szkoda że nie da się kupić w jednym rozmiarze, ktoś ewentualnie chętny oddać L za XL?? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Lord Raydencoś dla ciebie Hiby WH-2 mają LDAC

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Jaro54 napisał:

@Lord Raydencoś dla ciebie Hiby WH-2 mają LDAC

 

Ale czy są już w sprzedaży ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, Lord Rayden napisał:

Ale czy są już w sprzedaży ?

W preorderze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wjechały do mnie Shanlingi MTW300.

Co prawda miałem czas tylko na szybki odsłuch, ale bardzo pozytywne pierwsze wrażenie. Granie rozrywkowe, lekko ocieplone, z wyraźnie zarysowanymi instrumentami, intymnym wokalem, dobrą szczegółowością, akcentem na basie i wyraźną, ale nie ofensywną górą. Scena nie jest jakoś nadzwyczaj wielka, trzyma się blisko głowy, ale jest dobre poukładana. W preorderowej cenie 499 złociszy, to już prawie granie jak na kablowych dokach.

Nie szumią, są wygodne, komunikaty są przekazywane przyjemnym głosem, trochę jak z filmu s-f, a magnetycznie zamykane metalowe etui (trochę jak od Mifo) powinno je dobrze chronić.

 

Jeszcze trochę słuchania przede mną, ale na razie jestem bardzo na tak i raczej będą to jedne z trzech TWS, które ze mną zostaną.

 

IMG_20210528_100318.thumb.jpg.b09a9c8b312cbb5d818f0c00350381d4.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Inszy napisał:

Wczoraj wjechały do mnie Shanlingi MTW300.

Co prawda miałem czas tylko na szybki odsłuch, ale bardzo pozytywne pierwsze wrażenie. Granie rozrywkowe, lekko ocieplone, z wyraźnie zarysowanymi instrumentami, intymnym wokalem, dobrą szczegółowością, akcentem na basie i wyraźną, ale nie ofensywną górą. Scena nie jest jakoś nadzwyczaj wielka, trzyma się blisko głowy, ale jest dobre poukładana. W preorderowej cenie 499 złociszy, to już prawie granie jak na kablowych dokach.

Nie szumią, są wygodne, komunikaty są przekazywane przyjemnym głosem, trochę jak z filmu s-f, a magnetycznie zamykane metalowe etui (trochę jak od Mifo) powinno je dobrze chronić.

 

Jeszcze trochę słuchania przede mną, ale na razie jestem bardzo na tak i raczej będą to jedne z trzech TWS, które ze mną zostaną.

 

IMG_20210528_100318.thumb.jpg.b09a9c8b312cbb5d818f0c00350381d4.jpg

 

Jak z poziomem głośności? MTW100 były wręcz absurdalnie ciche i bez życia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ich słuchałem na dwóch kreskach z 30 na Androidzie i w domu było wystarczająco głośno, ale mam odhaczone "Wyłącz głośność bezwzględną" w opcjach programisty.

I widziałem, że w Shanling Controller można zmienić gain na wyższy, więc raczej nie powinno być problemów ze zbyt cichym graniem. A że same są dość żywiołowe, to i życia nie zabraknie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, szukam jakiś słuchawek dousznych bezprzewodowych głównie do muzyki elektronicznej (czasami jakieś inne gatunki się pojawią) Do tej pory miałem Fill T1 Pro i sprawdzały się naprawdę fajnie dopóki nie spadły mi z 3-4 razy i jedna słuchawka przestała działać 😅 Mój budżet to +/- 500zł 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności