Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Fanklub słuchawek bezprzewodowych (wireless)


Lord Rayden

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, szukam nowych słuchawek bezprzewodowych , i zaciekawiły mnie JVC HA-ET45THU

https://www.euro.com.pl/sluchawki/jvc-sluch-tws-ha-et45thu-szare.bhtml?utm_source=3129955|pepper.pl&utm_medium=TradeDoubler&utm_campaign=(TradeDoubler)&utm_content=%2F

 

, może nie pod względem jakości dźwięku , bo nie ma za dużo recenzji , ale sam kształt, który by mi odpowiadał. W tej chwili korzystam z przewodowych KZ EDX , ale idzie wiosna lato i kabelek jest zbędny , baaa nawet niepożądany. Pytanie , czy coś jest sensownie grającego z takim sposobem mocowania w uchu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, Masterjam napisał:

Witam, szukam nowych słuchawek bezprzewodowych , i zaciekawiły mnie JVC HA-ET45THU

https://www.euro.com.pl/sluchawki/jvc-sluch-tws-ha-et45thu-szare.bhtml?utm_source=3129955|pepper.pl&utm_medium=TradeDoubler&utm_campaign=(TradeDoubler)&utm_content=%2F

 

, może nie pod względem jakości dźwięku , bo nie ma za dużo recenzji , ale sam kształt, który by mi odpowiadał. W tej chwili korzystam z przewodowych KZ EDX , ale idzie wiosna lato i kabelek jest zbędny , baaa nawet niepożądany. Pytanie , czy coś jest sensownie grającego z takim sposobem mocowania w uchu ?

To kup TRN BT20S i będziesz dalej używał EDX :) podobne rozwiązanie i połowa ceny plus będziesz miał aptX za darmo :)

 

 

Pobawiłem się Huawei FreeBuds Studio ANC i podobają mi się bardzo. Przy cenie w jakiej były w promocji (599 pln) to ciut słabsze ANC niż w Sony X1000 M 3/4 przy różnicy ok 1000 pln można wybaczyć. Wykonanie i wrażenia "organoleptyczne" na korzyść Studio. Wygoda jest niesamowita, po założeniu przez 10-15 minut czujemy, że mamy coś na głowie, potem już tylko słucha się muzyki. 

Aplikację (AI Life) trzeba ściągnąć za pomocą kodu QR z opakowania, bo aplikacja z Google Play jest stara, i nie jest aktualizowana. Jest sporo ustawień w niej więc warto zainstalować. 

 

 

Screenshot_20210226_222352_com.huawei.smarthome.jpg

Screenshot_20210226_222334_com.huawei.smarthome.jpg

Edytowane przez Jaro54
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz ten moduł ten bt20s jest sprzedawany chyba tylko w wersji pro za dwie stówki. Niemniej i tak to będzie lepsza opcja, niż te niewiadome JVC. Zwłaszcza, że będzie można zmienić słuchawki w przyszłości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dźwięk jest na bardzo przyzwoitym poziomie i dla mnie lepiej pasuje niż dźwięk Sony. Sprawdzają się w bardzo różnej muzyce. Słuchałem płyty Nalepy, muzyki poważnej, Rammstein i starego dobrego rocka (Pink Floyd, Deep Purple, Black Sabbath, Led Zeppelin itp) . Jeśli ktoś szuka megaton basu to nie dla niego, ale większość je polubi. 

Scena nie jest olbrzymia, ale dobrze poukładana i pozycjonowanie dźwięków nie sprawia problemów. 

Wokale są trochę wysunięte do przodu. 

Działanie ANC nie degraduje dźwięku zbyt wyraźnie. Najgorzej jeśli mamy włączoną "Świadomość" tak przetłumaczono nasłuch, z wzmocnieniem mowy i wyjdziemy na bardzo głośne otoczenie (ulica, maszynownia, stary typ pociągu podmiejskiego) momentami można w zostać niemiłe zaskoczonym. 

Izolacja bierna jest bardzo dobra, a włączenie ANC odcina nas od otoczenia. 

Moim skromnym zdaniem to ten zakup to dobrze wydane 600 pln

4 minuty temu, Play napisał:

Teraz ten moduł ten bt20s jest sprzedawany chyba tylko w wersji pro za dwie stówki. Niemniej i tak to będzie lepsza opcja, niż te niewiadome JVC. Zwłaszcza, że będzie można zmienić słuchawki w przyszłości

Co najmniej 4 oferty na TRN BT20S są na Aliexpress w okolicach 30$

1234

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wczorajszych KZ, dziś wjechały Moondrop Sparks.

 

Spodziewałem się większego V, a dostałem bardziej U z lekkim rozjaśnianiem na wyższej średnicy i sopranach.

Na szczęście nie jest to rozjaśnienie na chińską modłę, więc nie męczy ucha i nie rzuca sybilantami. Ot, po prostu nieco akcentuje wokale i instrumenty grające na górze.

Bas obecny, z niewielkim podbiciem, szybki i nisko schodzący.

Brzmienie ogólnie jest rozrywkowe i przejrzyste, z dużą kulturą i trochę przypomina iBasso IT01s, tyle że z mniejszą i nieco rozmytą sceną.

Duża precyzja oraz sprężystość, ale nie będzie to granie dla każdego ze względu na mniej podkręcony bas w porównaniu z większością TWS. Można go co prawda podbić w HiBy Blue (aplikacja między innymi do Sparksów), ale korektor (jak i inne opcje) jest dość ubogi i zaczynamy dopiero od 170Hz, więc się nie poszaleje.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Jaro54 - masz telefon Huawei i odpowiedni kodek L2HC do FreeBuds ?

 

https://www.google.pl/amp/s/techno-senior.com/2021/01/02/test-freebuds-studio/amp/

Edytowane przez Lord Rayden
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, kurop napisał:

A Shure Aonic50 testowaliscie? Mamy teraz na sklepach. Przynajmniej ja mam. Tam na bogato z kodekami jest bo LDAC i APTX-HD z LL.d8fe885831d0b2e46c0bee54cacb0d13.jpg

Oj to muszę posłuchać ! Te Shury zauważyliśmy już jakiś czas temu. Nie tylko ja. Były na Amazon a potem jakieś egzemplarze na Allegro. Nie pamiętam czy ktoś ich nie kupił i oddał bez otwierania (jakby otworzył to nie mógł zwrócić w razie czego). Z Allegro też nikt nie "zarydzykował". :). Koło 1000 - 900 zł sprzedawano.

 

https://www.soundguys.com/sony-wh-1000xm4-vs-shure-aonic-50-38701/

Edytowane przez Lord Rayden
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

No to zapraszam na kawę i działamy ale dopiero w poniedziałek bo mamy problem techniczny i dopiero w poniedziałek serwis go usunie. Nie mogę dzisiaj otworzyć sklepu.

Nie, nie chodzi o kaca

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Lord Rayden napisał:

@Jaro54 - masz telefon Huawei i odpowiedni kodek L2HC do FreeBuds ?

 

https://www.google.pl/amp/s/techno-senior.com/2021/01/02/test-freebuds-studio/amp/

Nie mam słucham z Velvet, R2, M0 no i v30/G7 THINQ (dopiero tego duetu posłucham) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Play napisał:

Teraz ten moduł ten bt20s jest sprzedawany chyba tylko w wersji pro za dwie stówki. Niemniej i tak to będzie lepsza opcja, niż te niewiadome JVC. Zwłaszcza, że będzie można zmienić słuchawki w przyszłości

Ja mam taki moduł funkiel nówka nie śmigana. Odezwij się :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze tylko nie wiem czy wiszące za uchem obudowy z bateriami będą wygodne, tylko dlatego nie zamawiałem ich , to jedyna niewiadoma, a rozwiązanie że baterie są w jednej obudowie ze wszystkim wygląda mi na bardziej wygodne. Do tej pory miałem dokanałowki z baterią na kabelku i znudziły mnie już.

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygodne są BT20S, BT20S Pro, UTWS1. Można w nich spać mam 2 pierwsze, a UTWS1 miałem okazje przetestować 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.02.2021 o 07:37, kurop napisał:

A Shure Aonic50 testowaliscie? Mamy teraz na sklepach. Przynajmniej ja mam. Tam na bogato z kodekami jest bo LDAC i APTX-HD z LL.d8fe885831d0b2e46c0bee54cacb0d13.jpg

https://www.stereolife.pl/archiwum/newsy/newsy-branzowe/4679-shure-przechodzi-do-mip-u

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wyszła prawdziwa cena Szurkow 215,kosztują 84 pln, bo taka jest różnica między samym modułem BT a modułem z 215-kami :) i to uczciwa cena wg mnie za nie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Nie bój, nie bój. Też miałem takie obawy przed odsłuchem.
Skończyło się szczęśliwie ... KSE nie dla mnie.
Ja już raz słuchałem egzemplarza[mention=2828]waski[/mention] i niestety nie da się tego odsłuchać (odpowiednik odzobaczyc). Chciałbym je mieć i do nich drugie jakieś bardziej rozrywkowe default_biggrin.png



Wysłane z mojego SM-G991B przy użyciu Tapatalka


  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem napisać ale jakiś czas temu może T1 lite zaczęły gadać po angielsku zamiast po chińsku :P Coraz bardziej je lubię, szkoda tylko że miejsca na tipsy w etui tak mało bo z Comply fajnie siedzą i grają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności