Skocz do zawartości

Fanklub słuchawek bezprzewodowych (wireless)


Lord Rayden

Rekomendowane odpowiedzi

14 minut temu, hammerh34d napisał:

Kto Ci powiedział że Sony gwałcą uszy?...
Jak dla mnie brzmienie bardziej wyrównane i neutealne od Bose, całkiem przyjemne.

 Słyszałem opinie, że są ciężkie i niezbyt wygodne w porównaniu do konkurencji, ale muszę spróbować osobiście

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, hammerh34d napisał:

A o których Sony tak słyszałeś?...
Moje są spoko. Tylko dobrze jest dokupić komplaje. b47ed2a920a5991e4ca25d09221daf4d.jpg

Właśnie o XM3. Ciekawią mnie bardzo, więc spróbuję je :) Jak mówisz, że wystarczy tylko tipy zmienić i będą leżeć super, to będą właśnie idealne :) Dzięki wielkie za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak wygląda Mifo 05 Pro w porównaniu z Pinnacle P2 

20201223_125828_HDR_(1).jpg

20201223_125837_HDR_(1).jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, xda321 napisał:

 Słyszałem opinie, że są ciężkie i niezbyt wygodne w porównaniu do konkurencji, ale muszę spróbować osobiście

No patrz, a ja je wziąłem głównie ze względu na to, że bardzo mi siadły ergonomicznie.

Z tym, że wiadomo ... Uszy każdy ma inne, podobnie jak odciski palców 😉

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.12.2020 o 12:05, Lucky-Luke napisał:

Mam to samo z latarkami Nitecore z ładowaniem micro usb: potrzebny wtyk o 1.5 mm dłuższy, only-majfrend-originales. Parę razy "z nerw" obgryzłem końcówkę o te 2 mm żeby standardowy kabel ładował i poszło, ale niesmak pozostał. (Obrobiłem nożem, a nie zębami, hłe-hłe) 

 

Dokładnie tak zrobiłem o ile się da. Jeśli ktoś używa nakładek magnetycznych to jest lipa.

Oj z****li i taniej zrobić dedykowany kabel niż poprawić.

Ciekawy jestem czy do sklepów dali normalne :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Im więcej czytam tym mniej wiem. Pomóżcie coś wybrać. Użytek domowy, nastawienie na jakość dźwięku. Granie nie V.

 

NAD Viso HP70 / PSB M4U 8  - chyba najlepszy dźwięk

Dali iO 4 /6 - ponoć też dobre, ale z tego co wyczytałem to słyszalne "świerszczenie" i problemy z przełączaniem urządzeń - więc chyba idą na bok

Bowers and Wilkins PX7 - kusi nowoczesność i wygląd i marka, ale ponoć nie grają za dobrze? więc też chyba odpadają

SONY WH-1000XM3B - przemawia wygoda noszenia, ale nie wiem czy z dźwiękiem dużo gorzej?

 

Najbliżej mi do pierwszej pozycji uwzględniając moje parametry wyboru. A co wy radzicie? Albo coś jeszcze innego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drop Panda i masz co chcesz

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety tylko na dropie są

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.12.2020 o 12:37, hammerh34d napisał:

A o których Sony tak słyszałeś?...
Moje są spoko. Tylko dobrze jest dokupić komplaje. b47ed2a920a5991e4ca25d09221daf4d.jpg

@hammerh34dto Comply Tx-400?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, hammerh34d napisał:

Tak wyglądają moje T500 i zastanawiam się czy te dedykowane będą jeszcze lepiej dopasowane- na amazon piszą, źe wypadają. Dzisiaj zainstalowałem i nie mam jeszcze wyrobionego zdania, ale pasują do mojego ucha i nie wypadają. Tulejka w Sony ma średnicę zewnętrzną 4.8mm a T500 z tego co ustaliłem 4.5mm średnicy wewnętrznej. Czyli idealo. Nie mam tylko tej siateczki jak w Tx.

 

7C62E0A0-5529-4B4F-BB62-72A01B916AA8.jpeg

Edytowane przez lobuz1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.12.2020 o 09:55, lukiin09 napisał:

Witam jakie twsy do 400 zł z naciskiem na dobre brzmienie (bass) ?

Wysłane z S20 FE 5G


 

Kupiłem z Amazon.de Earfun Free Pro... ok 55 euro dużo basu fajne do wyjścia na zewnątrz ANC jakoś działa, prosta obsługa, malutkie i mega wygodne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam na swoje Pandy- będą pod koniec tygodnia to zobaczymy jak leżą na mojej głowie. 375g to dużo? Mam w chwili obecnej super wygodne Dan Clark Audio w podobnej wadze i są dla mnie lekkie jak piórko. Niektórzy mają 700g na głowie i nie widzą problemu :) . 

Edytowane przez lobuz1
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, hesus666 napisał:

Fajnie te pandy grają. Miałem okazję posłuchać 30min. Ale no - pałąk do poprawy, bo szybko ciśnie. I do odchudzenia, bo ciężkie. W obecnej formie nie dla mnie :(

 

Na początku też tak miałem, teraz po wielu tygodniach używania nie mam problemów już.

Albo ta pianka/guma się wyrabia na pałąku albo głowa przyzwyczaja. :) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronie Creative - COA V2. Z kodem 23OFF

Ktoś na pepper widział cenę 286 zł. Ja widzę 305 zl. Dodają jednak do kosza gratis EP630.

To kolejna wersja znanych nam słuchawek Creative Outlier Air. 

Moje chyba się przytkały bo ciszej grają (V1). Myślę czy nie kupić nowych. Na razie to jedyne TWS co mi pasują. 

Na dropie za to TRN TWS300.

Edytowane przez Lord Rayden
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Lord Rayden to może lepiej dołożyć do Panasonic RZ-S500W, są po 399 płn a ANC mają podobno na poziomie Bose QC 35 więc chyba nie najgorzej 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności