Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Fanklub słuchawek bezprzewodowych (wireless)


Lord Rayden

Rekomendowane odpowiedzi

Jak 80 euro nie za dużo to Pioneer SE-MS7BT z amazon.de. Jeśli za dużo to Boltune lub Bluedio T7 ale bez plusa, chyba że wbudowany czytnik kart jest potrzebny. W Polsce można dostać do 200 PŁN Bluedio. 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi jaki nadajnik BT warto kupić do połączenia z fiio BTR5 lub słuchawkami TWS?

https://allegro.pl/oferta/nadajnik-audio-bluetooth-5-0-usb-1mii-b10-aptx-20m-9480733221?utm_feed=aa34192d-eee2-4419-9a9a-de66b9dfae24&utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=_ELKTRK_PLA_RTV+i+AGD&ev_adgr=Sprzęt+audio,+satelitarny+oraz+słuchawki&gclid=EAIaIQobChMI8uKQ-ZCF7QIVASF7Ch3UEQZLEAsYBCABEgKWAfD_BwE

Znalazłem coś takiego, żaden inny w opisie nie ma obsługi aptx... Czy macie coś lepszego za rozsądne pieniadze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może coś takiego? Do czego chcesz podłączać? 

1. https://avantree.com/dg60-bluetooth-usb-audio-transmitter

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Jaro54 napisał:

Może coś takiego? Do czego chcesz podłączać? 

1. https://avantree.com/dg60-bluetooth-usb-audio-transmitter

 

Do peceta, ten z linku wygląda ciekawie ale cena wysoka trochę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Jaro54 testowałeś też moduły TRN - BT20S i BT20 PRO, jakie wrażenia? 20S mam, używam, jest ok. Obecnie z kz zst ale grał i z zs10 (aż lewa słuchawka padła...). Czy warto Twoim zdaniem przesiadać się na PRO jeżeli miałbym podpinać jakieś hybrydy lub multiarmatury do ok 200zł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja podpinam zarówno pod BT20S jak i Pro Pinnacle P1 i P2. P1 słabiej gra niż po balansie z BTR5 ale mobilnie wystarczy. Pro ma tę zaletę że dokupujesz potrzebne lub wszystkie końcówki i możesz podpiąć dowolne słuchawki. Pamiętaj jednak o jednym, do obu tych urządzeń (i do Fiio UTWS1, bo to bliźniak BT20S) będziesz miał problem podpiąć słuchawki które mają gniazdo centralnie a nie przesunięte do tyłu. Np Senfer DT 6 /6 Pro. Wyjściem jest zastosowanie przejściówek które wydłużą i pozwolą przesunąć słuchawkę. Inaczej takie słuchawki będzie Ci moduł wyciągał z uszu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.11.2020 o 21:33, Jaro54 napisał:

Pamiętaj jednak o jednym, do obu tych urządzeń (i do Fiio UTWS1, bo to bliźniak BT20S) będziesz miał problem podpiąć słuchawki które mają gniazdo centralnie a nie przesunięte do tyłu. Np Senfer DT 6 /6 Pro. Wyjściem jest zastosowanie przejściówek które wydłużą i pozwolą przesunąć słuchawkę. Inaczej takie słuchawki będzie Ci moduł wyciągał z uszu

To nie problem raczej, patrzę na budowę i preferuję klasyczne tj jak właśnie wspomniane kz zst (szkoda że nowe kz mają te wystające gniazda...

 

A tak do ok 100zł co polecicie? Edifier X3 są ok? Bywają nieraz okazje na nie, od 23.11 mają być za 85zł z wysyłką z Polski.

Edytowane przez rayfe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że porównawczą recenzję napisałem o adapterach TRN BT20S i BT20S Pro, to może przy okazji i tutaj wrzucę. 

 

Mam nadzieję, że nakreśli to chętnym do zakupu pewien obraz jak to wygląda w praktyce ;) 

 

Jeśli będą jakieś błędy to przepraszam, ale dużo tekstu wyszło i mogłem coś przeoczyć :) 

Konstruktywna krytyka mile widziana :D 

 

Link do recenzji: http://ryankgb.pl/?p=663

 

20201009-IMG_0856.jpg

 

Miłego czytania ;)

 

Ryan.

  • Like 3
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doszły FiiL T1 Pro.

 

Odczucia: pozytywne, nawet zaskakująco pozytywne. Wygodne.

Dobry dół pasma, podkreślony sub-bass (ja akurat lubię). Poza tym w miarę równe.

Góra pasma lekko "chuda" ale może się czepiam.

Trzeba liczyć się z AAC, trochę brakuje czegoś lepszego i na słabych nagraniach (np. starszych i już skompresowanych do mp3).

PS. Wcześniej miałem Sennheiser MOMENTUM True Wireless.

 

Do puki T1 pro nie mają zastąpić czegoś drogiego lub/i na kablu to jak najbardziej polecam.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, ryankgb napisał:

Jako, że porównawczą recenzję napisałem o adapterach TRN BT20S i BT20S Pro, to może przy okazji i tutaj wrzucę. 

 

Mam nadzieję, że nakreśli to chętnym do zakupu pewien obraz jak to wygląda w praktyce ;) 

 

Jeśli będą jakieś błędy to przepraszam, ale dużo tekstu wyszło i mogłem coś przeoczyć :) 

Konstruktywna krytyka mile widziana :D 

 

Link do recenzji: http://ryankgb.pl/?p=663

 

20201009-IMG_0856.jpg

 

Miłego czytania ;)

 

Ryan.

@ryankgbodwrotnie UTWS1 jest kopią BT20S z dodaną regulacją nawet Fiio o tym pisało, może nawet TRN produkuje dla Fiio 

Jak ktoś woli BT20S to wcale nie musi kupować drugiego by podpinać słuchawki 2pin do złącza mmcx, wystarczy taki modul który mam i używam. Nie deformuje dźwięku, jest tak samo dobry ja te z Penon Audio (też posiadam) a prawie 8x tańszy i jedne BT20S dostają drugie życie. 

Edytowane przez Jaro54
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Jaro54 napisał:

@ryankgbodwrotnie UTWS1 jest kopią BT20S z dodaną regulacją nawet Fiio o tym pisało, może nawet TRN produkuje dla Fiio 

 

Widzisz, to nie dotarłem aż tak głęboko :D 

Poprawione i kolejna ciekawostka, która wydawałaby się niedorzeczna, a tu psikus :D 

 

EDIT

Plusik, fajna opcja z tymi przejściówkami :D 

Edytowane przez ryankgb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lenistwo żółtej nacji jest ogromne, stali się kapitalistami całą gębą a nawet dwoma

Przykład 

1. Mifo O5 

i ich klon

2. TFZ

Koniec świata, "lepsze" chińskie firmy zaczynają kupować u "gorszych" firm projekty lub nawet, o zgrozo, produkty

  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie, gdzie można kupić ORYGINALNE ogniwa Varta CP1254 A3? Najchętniej z FV i w Europie.
Moje WF1000XM3 zeszły już do ok 3h czasu pracy.

Napisałem do producenta i największego dystrybutora bezpośrednio, bo od Chińczyka się brzydzę kupić.

Gdybym położył łapy na większej ilości, czy byliby chętni na takie ogniwa (działają w wielu innych TWS'ach też)?
Jeśli uda mi się je kupić cywilizowanym kanałem będą droższe niż takie z Ali (ok 80PLN), ale od ręki i z fakturą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla zainteresowanych od dłuższego czasu przyglądam się cenom słuchawek Dali, zwłaszcza IO4, anc jest mi niepotrzebne bo użytkuję tylko w domu a czas działania blisko 60h bardzo kusi, wielu chwali za dźwięk, z jakością wykonania różnie, słyszałem o pękających pałąkach, ale według mnie cena od początku była zbyt wysoka.  Nie wiem czy z racji black coś tam czy poprostu już czas na obniżki, io4 niewiele spadły ale io6 jest dużo na allegro za 1299, zjazd z 1799zł, spory spadek.

Edytowane przez Bodziokrak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero weszły na rynek 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, marek_m napisał:

 

A już przecenione z 1499 na 999 PLN :D 

 

 

To jest promocja do 30 listopada. Potem będzie po 1499 zl. Za złotówkę dodatkowo opaska Band 4 za złotówkę.

 

W słuchawkach kodek L2HC. Nie wiem jakie inne.

Edytowane przez Lord Rayden
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przecenione tylko Huawei zawsze na początku daje promo cenę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, marek_m napisał:

Przecenione są w większości sklepów.

 

Sądząc po pierwszych recenzjach, można spodziewać się dalszych przecen :) 

Jak tu piszemy to promocja a nie przecena. A gdzie jakieś recki znalazłeś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 1 grudnia cena wróci do "normalnej" czyli 1499 pln

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności