Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Fanklub słuchawek bezprzewodowych (wireless)


Lord Rayden

Rekomendowane odpowiedzi

Bose QuietComfort® Earbuds dostępne w przedsprzedaży za 1199 PLN.

 

Wysyłka 5-go października.

90 dniowy okres próbny - można testować :) 

 

Nie chwalą się możliwością podłączenia równoczesnego do dwóch urządzeń :( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doszły do mnie te Shure Aonic 50. Kupowałem, je ze świadomością, że w razie braku satysfakcji będę mógł je zwrócić. Czytałem regulamin tego holenderskiego sklepu i była mowa o braku możliwości zwrotu "zatyczek dousznych" pomyślałem, że słuchawki wokółuszne będzie można zwrócić wszak nie wchodzą one w ucho. Później po zakupie na fakturze małym druczkiem zapisane było, że słuchawki te należą do grupy produktów higienicznych i zwrot jest możliwy jedynie w nieodpakowanym pudełku.

Stoję teraz przed dylematem, czy zwrócić je bez słuchania, czy jednak zaryzykować odsłuch.

Edytowane przez pawelekdabek
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Amazon.de możesz je kupić za 399 EUR (+ korekta VAT).

Kupujesz, testujesz kilka tygodni i jeżeli uznajesz, że ich nie chcesz, odsyłasz. Zero stresu i kosztów. 

Tak więc, jeżeli nie będzie chętnych na forum, odsyłaj nierozpakowane słuchawki do Holandii i zamawiaj na Amazonie :) 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, marek_m napisał:

Na Amazon.de możesz je kupić za 399 EUR (+ korekta VAT).

Kupujesz, testujesz kilka tygodni i jeżeli uznajesz, że ich nie chcesz, odsyłasz. Zero stresu i kosztów. 

Tak więc, jeżeli nie będzie chętnych na forum, odsyłaj nierozpakowane słuchawki do Holandii i zamawiaj na Amazonie :) 

 

 

Właśnie zobaczyłem, że mimo kupna za 330 euro i tak przepłaciłem bo na allegro wiszą nowe za 999 zł. Te prawdopodobnie odeślę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, marek_m napisał:

 

To dużo poniżej ceny "rynkowej". Byłbym ostrożny.

Sprzedawca ma ponad 200 pozytywów i zero negatywów. Wydaje się, że wszystko powinno być okey.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, pawelekdabek napisał:

Sprzedawca ma ponad 200 pozytywów i zero negatywów. Wydaje się, że wszystko powinno być okey.

Gwarancja sprzedającego 3 miesiące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, pawelekdabek napisał:

Bardzo dziwna cena. Na Amazonie najtaniej w historii za 309 euro w Kanadzie. Skąd 999 zł. Napisałem do sprzedającego i zobaczymy co odpisze.

Przy tej cenie można wiele wybaczyć braku tego lub tamtego, chociaż przy tych słuchawkach nic mi nie przychodzi do głowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mnie kusi sprawdzić jak grają, jest ewentualnie ktoś na forum chętny odkupić je ode mnie w razie gdy mi nie podejdą sonicznie? Gwarancja sklepu holenderskiego, dwa lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie i Panowie, 

a może już nadszedł czas, by podzielić, wydzielić, rozdzielić, zrobić kilka osobnych wątków, może cały nowy dział, coraz więcej różnych słuchawek TWS a tu pomieszanie z poplątaniem, wokół-uszne z dokanałówkami w jednym wątku,

czy jest na pokładzie moderator, czy ktoś kot może coś takiego zrobić?

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, wdehe napisał:

Panie i Panowie, 

a może już nadszedł czas, by podzielić, wydzielić, rozdzielić, zrobić kilka osobnych wątków, może cały nowy dział, coraz więcej różnych słuchawek TWS a tu pomieszanie z poplątaniem, wokół-uszne z dokanałówkami w jednym wątku,

czy jest na pokładzie moderator, czy ktoś kot może coś takiego zrobić?

Kiedyś powiedziałem coś takiego, żeby zrobić dwa działy, dokanałówki i nauszne, to zostałem zbesztany i tak muszę się przekopywać przez posty które mnie kompletnie nie interesują.

Edytowane przez Bodziokrak
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, gentillo napisał:

Mnie też kuszą. Pieniądze nie są straszne, tylko że trochę zakupów ostatnio zrobiłem:)

Wysłane z mojego SM-N770F przy użyciu Tapatalka
 

Chętnych na forum nie ma to w poniedziałek albo wtorek zostaną odesłane. Naradzie chyba dam sobie spokój z bezprzewodowymi, przynajmniej do czasu premiery słuchawek Klipsch z ANC od Sony. Aktualnie chyba zainwestuje w jakieś stacjonarne. Marzą mi się Anandy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.09.2020 o 20:12, Lord Rayden napisał:

Gwarancja sprzedającego 3 miesiące.

Gwarancja sprzedawcy. Nie ma polityki zwrotów.

To na pewno jakieś kombinowane. Mogą być nowe w pudełkach z plombami.

 

Mnie też kuszą te Shurki. Tylko gorzej jak się zepsują.

 

Tak myślę czy będą lepsze od Senków M3 po lekkim EQ.

Edytowane przez Luqart
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Luqart napisał:

Gwarancja sprzedawcy. Nie ma polityki zwrotów.

To na pewno jakieś kombinowane. Mogą być nowe w pudełkach z plombami.

 

Mnie też kuszą te Shurki. Tylko gorzej jak się zepsują.

 

Tak myślę czy będą lepsze od Senków M3 po lekkim EQ.

Nie żebym to pochwalał, ale może poprostu kradzione, trochę sprzętów z Usa może powpadać z wiadomych powodów.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przyszłym miesiącu Geekfly wypuszcza GF8S:

https://geekflyaudio.com

 

Wygląda na to, że zrezygnowali z opcji przełączania przetworników i cały czas będą grały wszystkie cztery na stronę, ale za to dali mocniejszy wzmacniacz i filtry redukujące szumy (a te w GF8 były dość głośne).

Brak apt-X, jest AAC, więc dla purystów może być rozczarowanie w kodekach + opóźnienia przy filmach.

 

Po premierze mają ruszyć do mnie, jako wymiana z reklamowanych GF8, więc będzie okazja sprawdzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam maly problem. 

Dzisiaj dostalem przesylke ze sklepu mp3 ze słuchawkami kinera yh623. Niestety sluchawki nie lacza sie z telefonem. Naladowalem je i po wyciągnięciu z etui migaja na zielono chwilę pozniej zaczynaja migac na zielono/czerwono. Urządzenie widzi je w opcjach bluetooth. Po próbie połączenia wyskakuje komunikat ze nie mozna sparowac z urządzeniem. Z instrukcji wynika, ze po nieudanej próbie nawiązania połączenia bluetooth należy 7 razy nacisnąć na panel obu słuchawek by je zresetować. Po dokonaniu restart w dalszym ciągu nie ma mozliwosci polaczenia sie. 

Macie jakies rady? Jest to wina słuchawek czy telefonu ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.09.2020 o 14:53, Luqart napisał:

Gwarancja sprzedawcy. Nie ma polityki zwrotów.

To na pewno jakieś kombinowane. Mogą być nowe w pudełkach z plombami.

 

Mnie też kuszą te Shurki. Tylko gorzej jak się zepsują.

Sprzedawca nie odpowiedział, więc wydaje się, że coś musi być nie tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, pawelekdabek napisał:

Sprzedawca nie odpowiedział, więc wydaje się, że coś musi być nie tak.

A pisze w aukcji, że odpowiada na pytania...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś był zainteresowany kupnem w cenie 1400 zł, prawie nowych bo otworzyłbym i sprawdził czy mi podchodzą te AONIC 50 to mogę sprzedać. Gwarancja holenderskiego sklepu, 2 lata. Czas jest do jutra, bo mam już etykietę zwrotną od sklepu i pewnie jutro albo pojutrze pójdę nadać zwrot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności