Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Fanklub słuchawek bezprzewodowych (wireless)


Lord Rayden

Rekomendowane odpowiedzi

@Admor Hehehehe. Trzeba było nie sprzedawać:) A tak na poważnie. Wzorniczo odpowiadają mi w 100%. Nie czuję żadnego ucisku. Do końca jednak miarodajny nie jestem ponieważ jeszcze nie zdarzyły się żadne sluchawki które by mnie w cokolwiek uciskały. Jesli chodzi o SQ to sprawa jest jasna. Podobają mi się. Nie jestem dobry w opisywaniu tego co słyszę. Najczęściej operuje kategoriami ok/nie ok. Na pewno pasują mi bardziej niż PM-3 które w pewnych gatunkach muzyki nie sprawdzały mi się wcale. Aczkolwiek tam gdzie PM-3 pokazywały magię Pandy już tego nie robią. Na szczęście słucham dużo wiecej muzyki która na PM-3 nie grała idealnie. Generalnie jest równo, przejrzyście i angażująco. A świadomość, że jest tak dobrze bez kabla dodaje +10 do ******stości:) W moim wypadku trochę pechowo się zdarzyło, że dosłownie dwa dni przed zakupem Pand kupiłem nowego DAPa i w tej chwili będę musiał wybrać co zostawić. I już widzę, że będzie to bardzo ciężka decyzja:) Z drugiej strony jest szansa, że moje Pandy pójdą dalej w świat co komuś sprawi trochę radości:)

Wysłane z mojego SM-N770F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Admor napisał:

Co do M3, to ten przesadzony bas można fajnie skroić. One w tej apce mają ten dziwny, trochę idiotyczny EQ.. no i tam można ściąć bas właśnie, mini-minimalnie podbić wysokie.. te ustawienie EQ się przechowuje w słuchawkach i działa globalnie. Ładnie grają wówczas, chociaż ten brak LDAC czy aptX HD dalej boli.. 

 

W nowej aktualizacji dodali equalizer punktowy.

Dałem +1 na treble i -2 na bass . Faktycznie jest sporo lepiej.

 

M3 obecnie kosztują tysiąc. W tej cenie to kawał dobrze grających słuchawek do elektroniki.

Edytowane przez Luqart
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Luqart napisał:

M3 obecnie kosztują tysiąc. W tej cenie to kawał dobrze grających słuchawek do elektroniki.

 

Dokładnie. Szkoda, że trzeba dopłacić blisko 600 PLN za możliwość podłączenia drugiego urządzenia :( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, marek_m napisał:

 

Dokładnie. Szkoda, że trzeba dopłacić blisko 600 PLN za możliwość podłączenia drugiego urządzenia :( 

Nie rozumiem? Chodzi o Sennheiser M3. Pomyliłeś pewnie z Soniaczami XM3 :)

Fakt M3 zdrożały. Niedawno były po 1k, a teraz najtaniej 1300. 

 

Po EQ Senki grają lepiej. Dla mnie najlepsza jak na razie jest opcja -2B +1T

 

22.jpg

Edytowane przez Luqart
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

Szukam jakis dokanałowych TWSów. Budżet to ok. 300zł. Szukam czegos do Rapu, EDM, Rocka. Zalezaloby mi na dobrym basie (O ile to w TWS mozliwe?). 

Sluchawki moga byc z chin/zza granicy, z polski, uzywki - whatever. Grunt zeby wytrzymaly chociaz 2-3h. Gownie bede je uzywac podczas treningow i czasem w pracy/na zewnątrz.

Cos konkretnego da sie znaleźć w takim budzecie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mifo O5 też są niczego sobie. Są dwie wersje zwykła z dynamikiem i Pro z armaturą. Mam wersję Pro. Wytrzymują na baterii dużo dłużej, bo słuchawka 8-8,5 godziny a w etui naładujesz ok 15 razy. Dźwiękowo bardzo przyzwoite. Na Aliexpress lub Penonaudio za 79,99 lub 89,99$ w zależności od wersji 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

https://www.scarbir.com/tws/fiil-t1xs-review

ma ktoś zna ktoś bo mam w koszyku i kminie kupować czy nie kupować

 

a tak poza tym jak ktoś szuka to edki x3 są z kodem ediffans za 67zł przy płatności revolutem PL wysyłka, wziąłem Małżonce do biegania.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.09.2020 o 10:47, Inszy napisał:

Trochę drożej HELM TWS, tylko tam dobrze jest ściągnąć korektorem trochę wyższego basu, że dół przesadnie nie dominował (w zależności od muzyki).

 

Kupione, po weryfikacji faktycznie wypadaja bardzo spoko. Mam nadzieje, ze zagraja solidnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest tu jakiś posiadacz Shure Aonic 50? Ja przed chwilą kupiłem i w poniedziałek będą u mnie. Z recenzji wynika, że ANC jest lepsze od tego w XM3, a przynajmniej jeżeli chodzi o niższe częstotliwości. Dźwiękowo natomiast ma być wyraźnie lepiej od Sony, Bose czy Sennheiser'a. Na plus też LDAC. Jak tylko posłucham dłuższą chwilę to napiszę tu swoją opinię.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, pawelekdabek napisał:

Jest tu jakiś posiadacz Shure Aonic 50? Ja przed chwilą kupiłem i w poniedziałek będą u mnie. Z recenzji wynika, że ANC jest lepsze od tego w XM3, a przynajmniej jeżeli chodzi o niższe częstotliwości. Dźwiękowo natomiast ma być wyraźnie lepiej od Sony, Bose czy Sennheiser'a. Na plus też LDAC. Jak tylko posłucham dłuższą chwilę to napiszę tu swoją opinię.

Chyba będziesz pierwszy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.08.2020 o 23:25, gentillo napisał:

Tak mnie naszła taka myśl, że być może "problem" leży gdzie indziej. A tym problemem jest iPhone. Kto kupuje sluchawki pokroju tych B&O? Lansiarze dla których istotne jest logo na obudowie. Jaki telefon jest użytkowany przez takie osoby? Na 80% iPhone. Szczególnie po drugiej stronie Atlantyku. Jakie kodeki obsługuje iPhone? No i wszystko jasne. Przynajmniej dla mnie:) Aczkolwiek smutne to jest w sumie. Dlatego fajnie, że są takie Pandy w których faktycznie chodzi o jakość dźwięku. Że są chińscy producenci którzy produkując swoje klamoty zwracają uwagę na takie "******ły" jak kodek który faktycznie może dać lepszą jakość dźwięku.

Wysłane z mojego SM-N770F przy użyciu Tapatalka
 

 

Zgłaszam się jako wspomniany lansiarz z iPhonem ;) i tak, ślinię sie na te B&O, i tak, cena mnie przeraża, i tak, mam wywalone na kodeki. W ślepych testach ze streamingu (spoti vs am) na XM3 nie jestem w stanie 100% rozroznic iP z AAC vs Andek z LDAC. więc po co to komu? :D a 99% spoleczenstwa nawet nie zada sobie tyle zachodu, zeby sprawdzic tą roznice i czy faktycznie ją slyszy, więc no, bardzo pretensjonalna ta Twoja opinia. W sensie masz prawo wymagać określonych cech produktu, i fajnie ze sa producenci którzy je adresują, ale takie spoglądanie z góry na inną grupę docelową jest już słabe. A B&O pewnie policzył, że dla docelowego konsumenta, który jak piszesz zapewne ma iPhone'a jest to zbędny dodatek. 

 

B&O będę bronić, bo oprócz kapitalnego industrial designu, to mimo wszystko robią świetnie grające słuchawy w swoich klasach, i do tego jako jedni z niewielu dalej dają nauszniki z prawdziwej skóry, które komfortem biją resztę konkurencji na łeb. A to, że nie trafią do prawdziwych audiofili? Chyba od dawna nie są ich grupą docelową. 

 

Mialem brać XM4 albo szurki, ale haha no zobaczymy jak się z tą ceną rozwinie sytuacja - na stronie B&O zawsze cena wywolawcza jest kilka stow wyzsza niz w normalnej dystrybucji. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, pawelekdabek napisał:

Z recenzji wynika, że ANC jest lepsze od tego w XM3

 

Z recenzji też wynika, że do etui mieszczą się dwie pizze familijne :) 

____________________

 

A w temacie, ponoć Bose ma lada dzień wypuścić nowe IEM'y z ANC :) 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, hesus666 napisał:

 

Zgłaszam się jako wspomniany lansiarz z iPhonem ;) i tak, ślinię sie na te B&O, i tak, cena mnie przeraża, i tak, mam wywalone na kodeki. W ślepych testach ze streamingu (spoti vs am) na XM3 nie jestem w stanie 100% rozroznic iP z AAC vs Andek z LDAC. więc po co to komu? :D a 99% spoleczenstwa nawet nie zada sobie tyle zachodu, zeby sprawdzic tą roznice i czy faktycznie ją slyszy, więc no, bardzo pretensjonalna ta Twoja opinia. W sensie masz prawo wymagać określonych cech produktu, i fajnie ze sa producenci którzy je adresują, ale takie spoglądanie z góry na inną grupę docelową jest już słabe. A B&O pewnie policzył, że dla docelowego konsumenta, który jak piszesz zapewne ma iPhone'a jest to zbędny dodatek. 

 

B&O będę bronić, bo oprócz kapitalnego industrial designu, to mimo wszystko robią świetnie grające słuchawy w swoich klasach, i do tego jako jedni z niewielu dalej dają nauszniki z prawdziwej skóry, które komfortem biją resztę konkurencji na łeb. A to, że nie trafią do prawdziwych audiofili? Chyba od dawna nie są ich grupą docelową. 

 

Mialem brać XM4 albo szurki, ale haha no zobaczymy jak się z tą ceną rozwinie sytuacja - na stronie B&O zawsze cena wywolawcza jest kilka stow wyzsza niz w normalnej dystrybucji. 

Tylko te słuchawy to nie wiem czy przypadkiem nie są w mocno ograniczonej rocznicowej ilości sztuk, no chyba że tą reckę którą oglądałem to jest limitowana edycja limitowanej edycji.

W 2:37 gość ma w ręce pudełko i ma numer sztuki 92 z 95 wyprodukowanych. Z drugiej strony jaki byłby sens wypuszczania słuchawek w ilośći 95 na cały świat, więc to może top topów, albo kolejne koszenie ludzi na kasę i może wypuszczą edycję 10 sztukową.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, marek_m napisał:

 

Z recenzji też wynika, że do etui mieszczą się dwie pizze familijne :) 

____________________

 

A w temacie, ponoć Bose ma lada dzień wypuścić nowe IEM'y z ANC :) 

 

 

 

Mowa o TWSach z filmiku czy IEMach jak QuietComfort 20i sprzed kilku lat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, hesus666 napisał:

i do tego jako jedni z niewielu dalej dają nauszniki z prawdziwej skóry, które komfortem biją resztę konkurencji na łeb.

 

Taaaaak, pady od B&O do dzisiaj wspominam z łezką w oku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności