Skocz do zawartości

Fanklub słuchawek bezprzewodowych (wireless)


Lord Rayden

Rekomendowane odpowiedzi

21 godzin temu, Karmazynowy napisał:

Trochę muszę odszczekać moją krytyczną ocenę Sennków M3. Słuchawki pograły u mnie już tydzień, zaktualizowałem je też do najnowszej wersji. Bardzo przyjemne słuchawki, bas co prawda pozostał dominujący i nadal jest bardzo masywny, ale zniknęła cyfrowość góry i całość teraz jest bardzo przyjemna. Jak dla mnie są lepsze od XM3, jeśli ktoś szuka basotłuków. Są też bardzo wygodne, nie ma problemów z zasięgiem czy zrywaniem połączenia. Jedyne co to bateria mogłaby być ciut lepsza.

Jak z zasięgiem w porównaniu z Pandami ?

 

Motto - "Ludzie w Kosmos latają a..."

Taka sprawa - da się w smartfonie ustawić połączenie BT tak aby np. Pandy łączyły się z nim tylko w opcji "połączenia głosowe" a z np. AKSR15 czy AK300 w opcji "Media Audio" czyli do grania muzyki ?

Edytowane przez Lord Rayden
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak z zasięgiem w porównaniu z Pandami ?
 
Motto - "Ludzie w Kosmos latają a..."
Taka sprawa - da się w smartfonie ustawić połączenie BT tak aby np. Pandy łączyły się z nim tylko w opcji "połączenia głosowe" a z np. AKSR15 czy AK300 w opcji "Media Audio" czyli do grania muzyki ?
Powinno się dać 9cd2e60855c729a9239493aaee521bdc.jpg

Wysłane z mojego SM-N770F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie da się ale chodzi mi o fakt czy da się takie ustawienia mozna jakoś zapamiętać ? Aby kiedy włączy się trzy sprzęty (V30, AKSR15 i Pandy) konfiguracja przebiegała automatycznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Lord Rayden napisał:

Jak z zasięgiem w porównaniu z Pandami ?

 

Motto - "Ludzie w Kosmos latają a..."

Taka sprawa - da się w smartfonie ustawić połączenie BT tak aby np. Pandy łączyły się z nim tylko w opcji "połączenia głosowe" a z np. AKSR15 czy AK300 w opcji "Media Audio" czyli do grania muzyki ?

Wchodzisz w ustawienia Pand lub innego sprzętu audio i zaznaczasz co ci potrzebne jak na rysunku i masz na stałe 

 

Capture+_2020-08-29-12-38-40~2.png

Edytowane przez Jaro54
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.08.2020 o 13:16, Lord Rayden napisał:

Ok.Popróbuję 

Zadziałało? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Lord Rayden napisał:

Ładne ale cena super abstrakcyjna. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za wygląd dołożyć 2000 pln? Bo 1500 pln wg mnie górna granica ceny. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, Jaro54 napisał:

Za wygląd dołożyć 2000 pln? Bo 1500 pln wg mnie górna granica ceny. 

Tak. 1500 za to byłoby normalną ceną, ale musieliby dodać aptX HD.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to jest paranoja. Sluchawki za 3500 i nie stać ich na wykupienie licencji na LDAC? To samo Sennheiser i większość dużych producentów. Producenci Pand mogą i mieszczą się w cenie poniżej 2000 a umówmy się ich sila negocjacyjna jest duża niższa niż mainstreamu.

Wysłane z mojego SM-N770F przy użyciu Tapatalka

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, gentillo napisał:

Jak dla mnie to jest paranoja. Sluchawki za 3500 i nie stać ich na wykupienie licencji na LDAC? To samo Sennheiser i większość dużych producentów. Producenci Pand mogą i mieszczą się w cenie poniżej 2000 a umówmy się ich sila negocjacyjna jest duża niższa niż mainstreamu.

Wysłane z mojego SM-N770F przy użyciu Tapatalka
 

Racja. Pierwsza sprawa,że 3,500 zł to cena jak za jakieś "audiofilskie" maszyny (które powinny mieć pełny zestaw kodeków i poziom SQ bardzo wysoki). Tymczasem to słuchawki do latania po ulicy czy samolotem (no bo ANC).

Duzi producenci często zachowują się w sposób "imperialny". My wiemy lepiej co Wam jest potrzebne, więc bierzcie, płaćcie i zachwycajcie się g...jakością SBC. Tak jakby nie rozumieli,że jest część społeczeństwa, której słoń na uszy nie nadepnął i nie słucha tylko plasticzanego obecnego popu i rapu, wobec którego New Romantic i synth pop lat 80 tych to wykwintna i inteligentna muzyka z przesłaniem.

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mnie naszła taka myśl, że być może "problem" leży gdzie indziej. A tym problemem jest iPhone. Kto kupuje sluchawki pokroju tych B&O? Lansiarze dla których istotne jest logo na obudowie. Jaki telefon jest użytkowany przez takie osoby? Na 80% iPhone. Szczególnie po drugiej stronie Atlantyku. Jakie kodeki obsługuje iPhone? No i wszystko jasne. Przynajmniej dla mnie:) Aczkolwiek smutne to jest w sumie. Dlatego fajnie, że są takie Pandy w których faktycznie chodzi o jakość dźwięku. Że są chińscy producenci którzy produkując swoje klamoty zwracają uwagę na takie "******ły" jak kodek który faktycznie może dać lepszą jakość dźwięku.

Wysłane z mojego SM-N770F przy użyciu Tapatalka

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooo, z ceną pojechali. Kodekami a ż tak bardzo się nie przejmuję. W B&W P7W też był tylko APTX a grały lepiej niż większość wirelessów z lepszymi kodekami. Ja na przykład słucham w 90% ze Spoti, a tam taka przepustowość spokojnie wystarcza.

No ale 3,5k? :) Zobaczymy ile będą kosztować za dwa lata.

 

H6 to były rewelacyjne słuchawki, a one też przy premierze jako nówki porażały ceną, która oscylowała w okolicach 2k. Potem można je było dostać spokojnie za połowę tej ceny albo lepiej. Zwłaszcza że u nas dystrybuuje to Denon, a u nich ceny na plakietce są zawsze z kosmosu, a jak pogadać ze sprzedawcą...

 

Takie D7200 jak się rozglądałem 2 lata temu kosztowały w sklepie prawie 4k, a na paragonie miałem 2300 ;)

Edytowane przez zdzichon
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zdzichon kodeki można "odpuszczać" przy cenie 1000 - 1500. Tu mamy podobno full wypas, wykonanie premium, rocznicowe...

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klipsch nie chce być gorszy i końcem 2020 roku ma wypuścić pierwsze, przyzwoicie wycenione Over-Ear Noise-Canceling Headphones z ANC od Sony.

 

Klipsch-Over-Ear-Noise-Canceling-Headphones-gear-patrol-feature.jpg

 

These are Klipsch’s first wireless headphones with active noise-cancellation. Klipsch partnered with Sony and these headphones have the same stellar noise-canceling technology as Sony’s WH-1000XM3, which are still some of the best noise-canceling headphones on the market. These new Klipsch headphones will have a special USB-C charing flight case, so you won’t need to take them out of the case to charge, and will be available later this year. They’re expected to cost $399.

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@gentillo kupił ode mnie Pandy, zabrał mi przyjemność rozpakowania ich i jeszcze siedzi cicho, choć ma je od 11 godzin! Pewno wygrzewa jeszcze, zanim dojdzie do poważnych testów.. ciekaw jestem bardzo i aż żałuję, że sprzedałem zamiast wsadzić do szuflady do grudnia.. 

 

Co do M3, to ten przesadzony bas można fajnie skroić. One w tej apce mają ten dziwny, trochę idiotyczny EQ.. no i tam można ściąć bas właśnie, mini-minimalnie podbić wysokie.. te ustawienie EQ się przechowuje w słuchawkach i działa globalnie. Ładnie grają wówczas, chociaż ten brak LDAC czy aptX HD dalej boli.. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności