Skocz do zawartości

Fanklub słuchawek bezprzewodowych (wireless)


Lord Rayden

Rekomendowane odpowiedzi

14 minut temu, Jaro54 napisał:

I obsługa aptX HD. 

Ja słucham Pinnacle P1 i jest dobrze. Oczywiście nie poziom P1 po balansie ale też nie jest źle. Podpiąłem całą masę doków, m.in. A6mini, ME100, i w każdym przypadku jest co najmniej dobrze. 

Tam jest aptX HD ? Bo piszą SBC HD ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma SBC HD, nie spotkałem się z takim. Pewnie błąd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Jaro54 napisał:

I obsługa aptX HD. 

Ja słucham Pinnacle P1 i jest dobrze. Oczywiście nie poziom P1 po balansie ale też nie jest źle. Podpiąłem całą masę doków, m.in. A6mini, ME100, i w każdym przypadku jest co najmniej dobrze. 

Czy uważasz Pinnacle P1 za mało wymagające? Bo ja długo zastanawiałem się nad zakupem ze względu na podkreślenie we wszystkich recenzjach że to trudne w napędzeniu słuchawki. 

P1 nie słuchałem niestety, ale też słyszałem o nich takie opinie.  W każdym razie ja czekam na cos, co będzie z jakością dźwięku jaką oferują małe odbiorniki BT jak fiio btr5, btr3, Shanling up2, czy używany przeze mnie Hiby W5. Może już być w formie homonto, byle poprawili jakość dźwięku i nie przesadzili z ceną.

Edytowane przez Damix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czytam recenzje, szukam. Co byście polecili z TWSów do 200-300pln? Z basowym graniem, jak najlepszą rozdzielczością i holografią. Głównie jako granie w tle do czytania książki czy coś do oglądania seriali oraz streamów. Uprzedzając - FiiO UTWS1 z góry odpada.

Myślałem nad MPOW M5, M30 Plus, Fiil T1x, ewentualnie Sabat E12 (bo ładne)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedaż BT20S Pro na ali w oficjalnym sklepie TRN zacznie się na dniach, a dodatkowe kabelki z różnymi końcówkami będą dostępne po 8$ 

Edytowane przez Jaro54
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie Pioneer SE-MS7BT. Odebrałem, przetestowałem na Fiio Olympus 2, na kablu.

 

Nie polecam. Słuchawki płaskie, pozbawione basu i bezpłciowe. W drugim pokoju mam ATH-M40x i to jest niebo a ziemia porównując oba te modele... A Pioneery powinny grać lepiej, bo są droższe o jakieś 100-150 zł w PL.

 

ATH-M40x zmiata je z powierzchni Ziemi. Nie bardzo uwierzę, że to kwestia wygrzania słuchawek. Ja zwracam i puszczam zwrot ;) Nie mój klimat.

 

Skupię się na Audio-technice. Zapas basu ATH-M40x versus Pioneer.... kosmiczny. Pioneer po prostu gra jak karton i przy basie, przy których ATH-m40x się rozkręca, Pioneer zaczyna po prostu charczeć. 

Edytowane przez mst1622
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmień źródło to zobaczysz co one potrafią

Coś nie tak w twoim torze, bo je można pogłośnić do takiego poziomu, że nie wytrzymasz a żadne charczenie nie ma miejsca. 

Problem prawdopodobnie wynika z braku synergii z Wolfsonem, bo ze sprzętem na chipach AKM lub Sabre grają bardzo przyzwoicie. Osobiście nie przepadam za sposobem grania Wolfsona. 

Edytowane przez Jaro54
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, mst1622 napisał:

Słuchawki płaskie, pozbawione basu i bezpłciowe.

Wystarczyło poczytać recenzję i byś nie musiał nausznie testować

https://audio.com.pl/testy/stereo/sluchawki/3221-pioneer-se-ms7bt

Cytat

 

Pioneer SE-MS7BT grają lekko, jasno, z zacięciem. Niskie tony są na drugim planie, nie schodzą bardzo nisko, ale tam, gdzie działają, są sprawne i dokładne.

Brakuje najmocniejszych akcentów czy też podparcia stałym, solidnym fundamentem, lecz program minimum jest wykonany. Ponadto, mimo powściągliwości basu, przekaz ma siłę i swobodę, nie jest spłaszczony...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już zamówiłem BT20S Pro. Jak ktoś zainteresowany wszystkimi rzeczami  ze sklepu TRN Official Store to w zamówieniu w wiadomości do sprzedawcy wpisać Jaro54 i wybrać jako opcję zapłaty zwykły przelew bankowy a cena w ciągu 24-48 godzin zostanie zmieniona lub dorzucony gratis. Wtedy dopiero płacimy za zamówienie

 

image.thumb.png.a6d02c1356f9a659e3b44f8db3ef4357.png

 

@bigmaras będziesz miał testowy iBasso CF01? Chciałem ci pw wysłać, ale pisze, ze nie mozesz dostawać pw 

Edytowane przez Jaro54
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Jaro54 napisał:

Już zamówiłem BT20S Pro. Jak ktoś zainteresowany wszystkimi rzeczami  ze sklepu TRN Official Store to w zamówieniu w wiadomości do sprzedawcy wpisać Jaro54 i wybrać jako opcję zapłaty zwykły przelew bankowy a cena w ciągu 24-48 godzin zostanie zmieniona lub dorzucony gratis. Wtedy dopiero płacimy za zamówienie

 

image.thumb.png.a6d02c1356f9a659e3b44f8db3ef4357.png

 

 

Wrzucisz link? Bo chyba jeszcze nie jest publiczny :P

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po BT20S Pro na razie trzeba pisać osobiście 

Inne rzeczy z ich sklepu podobnie jak u ciebie @ryankgb z kodem "Jaro54"

Edytowane przez Jaro54
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

63$ za BT20S Pro i po 8$ za dodatkowe kabelki

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, mst1622 napisał:

Czy ten adapter Bluetooth na ATH M50x działa również na ATH M40x? Bo czytam, że wejścia słuchawki mają identycznej konstrukcji

Powinno banglać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaro54 nie ma sprawy. Ja i tak chciałem je sobie przetestować i zobaczyć jak działają na moim sprzęcie. Po to jest zwrot, aby móc sobie zwrócić/wymienić w razie niezadowolenia.

 

Tak bym nie wiedział jak te Pioneery grają akurat na moim sprzęcie, a nie chcę dokupować nowego, bo to kolejne wydatki, więc jeszcze bym mógł żałować, że nie spróbowałem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, tylko jeśli nie wiedziałem na czym słuchasz, to chciałem wysłać cię do laryngologa :) bo to zupełnie inny opis brzmienia niz faktycznie. Mam te słuchawki i byłem zdziwiony twoim opisem. A co do Wolfsona to nie przepadam za tym układem, miałem jeden sprzęt z nim i bez przykrości pożegnałem go. Nie moje brzmienie, zbyt gęsto, zbyt ciemno, holografia też nie najlepsza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem w temacie dac ów. Używam telefonów LG i DAPów. To mi wystarcza 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z opisu wynika że po za trochę innym kształtem i kolorem to to samo co BT20S lub UTWS1, a droższe i mniej funkcjonalne od BT20S Pro - brak możliwości wymiany koncowek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Jaro54 napisał:

63$ za BT20S Pro i po 8$ za dodatkowe kabelki

Czy wersja pro z AliEx ma to ładujące etui jak na dropie "?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności