Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Fanklub słuchawek bezprzewodowych (wireless)


Lord Rayden

Rekomendowane odpowiedzi

12 godzin temu, gentillo napisał:

Tak z ciekawości, podrzuciłbyś zrzut z ustawieniami eq pod M3?

Wysłane z mojego SM-N770F przy użyciu Tapatalka
 

Coś takiego, https://imgur.com/xyiXsZY

 

W przypadku XM3 trzeba korzystać z zewnętrznego equalizera, bo tracisz tryb wysokiej jakości dźwięku.

W XM4 można korzystać z apki Sonego, wbudowanej pamięci i nie stracić na jakości.

Edytowane przez Luqart
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś takiego, https://imgur.com/xyiXsZY
 
W przypadku XM3 trzeba korzystać z zewnętrznego equalizera, bo tracisz tryb wysokiej jakości dźwięku.
W XM4 można korzystać z apki Sonego, wbudowanej pamięci i nie stracić na jakości.
Dzięki. A co to za program?

Wysłane z mojego SM-N770F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, szukam słuchawek na BT z opcją kabla 3,5mm. Na oku mam:

 

AUDIO TECHNICA ATH-ANC500BT Czarny za 219,00 zł w Outlecie

oraz Słuchawki Marshall Major III Bluetooth czarne za 350,00 zł

 

Miałem przez 5 lat Audio-technica ATH M50 i mnie bardzo odpowiadały swoją charakterystyką. Słuchałem też ath m40x i również mi odpowiadały, a szukam czegoś na podobnym poziomie z ceną do 350,00 zł.

 

Co polecicie? Dzięki z góry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, mst1622 napisał:

Witam, szukam słuchawek na BT z opcją kabla 3,5mm. Na oku mam:

 

AUDIO TECHNICA ATH-ANC500BT Czarny za 219,00 zł w Outlecie

oraz Słuchawki Marshall Major III Bluetooth czarne za 350,00 zł

 

Miałem przez 5 lat Audio-technica ATH M50 i mnie bardzo odpowiadały swoją charakterystyką. Słuchałem też ath m40x i również mi odpowiadały, a szukam czegoś na podobnym poziomie z ceną do 350,00 zł.

 

Co polecicie? Dzięki z góry.

 

To może po prostu ATH M50xbt? Tylko to nie w tym budżecie, ale może nie wiedziałeś, że takie istnieją - dlatego wspominam :)

Edytowane przez x X x
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są jeszcze Pioneer SE-MS7BT z niemieckiego amazonu za mniej niż 80 euro (77,16 euro z wyrównaniem VAT). porządne słuchawki w tej cenie warte zainteresowania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale budżet mam do 350,00 zł, a powyższe M50BT kosztują 650zł+

 

Czy AUDIO TECHNICA ATH-ANC500BT dorównuje mniej więcej ATH M40x?

 

Bo znam te ostatnie i wiem, że grają w stopniu 1000% mnie zadowalającym, tylko niestety nie są na BT.

Tak, ale budżet mam do 350,00 zł, a powyższe M50BT kosztują 650zł+

 

Czy AUDIO TECHNICA ATH-ANC500BT dorównuje mniej więcej ATH M40x?

 

Bo znam te ostatnie i wiem, że grają w stopniu 1000% mnie zadowalającym, tylko niestety nie są na BT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Poszukuje słuchawek dokanalowych bluetooth do 300 zł. Pchelki odpadaja ze wzgledu na to, że używam ich czesto w pracy i obawiam sie ze je zgubie. 

Zaciekawiły mnie słuchawki Sennheiser CX 6.00BT i Audictus ADRENALINE 2.0 BT. Macie jakies opinie na temat tych słuchawek?  Jeżeli macie jakies lepsze typy to tez był bym wdzieczny za ich podanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak się boisz zgubić to TRN BT20S plus pchełki lub doki z odpinanym kablem. Popatrz na naszym bazarku do wyboru do koloru.

29 minut temu, mst1622 napisał:

Tak, ale budżet mam do 350,00 zł, a powyższe M50BT kosztują 650zł+

 

Czy AUDIO TECHNICA ATH-ANC500BT dorównuje mniej więcej ATH M40x?

 

Bo znam te ostatnie i wiem, że grają w stopniu 1000% mnie zadowalającym, tylko niestety nie są na BT.

Tak, ale budżet mam do 350,00 zł, a powyższe M50BT kosztują 650zł+

 

Czy AUDIO TECHNICA ATH-ANC500BT dorównuje mniej więcej ATH M40x?

 

Bo znam te ostatnie i wiem, że grają w stopniu 1000% mnie zadowalającym, tylko niestety nie są na BT.

bierz te Pioneery z amazon.de i będziesz zadowolony tu masz recenzję https://www.hfc.com.pl/test/3258,pioneer-se-ms7bt.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak te; te 77,16 to po wyrównaniu VAT do polskiego

Mam je i uważam, ze warto i na pewno za tydzień- dwa się nie rozlecą 

Edytowane przez Jaro54
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.08.2020 o 12:36, gentillo napisał:

Co do XM4 i jednoczesnego podłączenia dwóch urządzeń to jest jeden bardzo duży minus. Nie działa z LDAC.

 

Jeszcze długo tak będzie, a konkretnie dopóki LDAC nie stanie się standardem.

 

 

6 godzin temu, mst1622 napisał:

Dzięki, wziąłem Pioneery

 

Jeśli Ci nie podejdą, możesz zwrócić i wymienić na Taotronics TT-BH085

 

BT5.0

USB-C

Przyzwoite ANC

Niemniej przyzwoite wykonanie / wygoda

Tylko ok. 180 PLN :) 

 

 

Edytowane przez marek_m
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mifo O5 na penonaudio z kodem PA032219 za 49,99 lub 59,99 $ 2 zależności od wersji: dynamik lub armatura

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po opisie widzę, że to BT20S, ale jest etui pozwalające doładować, co na duży plus. Nie trzeba się bawić w podpinanie tego śmiesznego przewodu do obu modułów, jest ładowanie w czasie jak je mamy w kurtce czy plecaku. Druga różnica to wymienne "ogonki" do różnych gniazd w słuchawkach. Ale sam układ dźwięku jest ten sam, także ja na razie poczekam na coś lepszego pod względem jakości dźwięku.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, LuQi napisał:

@Damix a co Ci nie odpowiada dźwiękowo w BT20s? Z jakimi słuchawkami testowałeś?

Głównie FLC 8, ale przewinęło się też kilka Chińczyków typu KZ ZS5, ZST,  itp. sprawdzałem też ten moduł w wersji of fiio. Generalnie z FLC 8 brakowało przede wszystkim mocy, zejścia basu, dźwięk miał taki cyfrowy nalot, no i trochę się za mało działo na scenie pod względem głębi.

Dla mnie za duża strata względem Hiby W5 i shanling M0, abym zrezygnował całkiem z przewodu. 

Nie jest to zły sprzęt absolutnie i do tańszych słuchawek, a może inaczej, mniej wymagających, z pojedynczym przetwornikiem, te adaptery dają radę. 

 

Edytowane przez Damix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Damix napisał:

Po opisie widzę, że to BT20S, ale jest etui pozwalające doładować, co na duży plus. Nie trzeba się bawić w podpinanie tego śmiesznego przewodu do obu modułów, jest ładowanie w czasie jak je mamy w kurtce czy plecaku. Druga różnica to wymienne "ogonki" do różnych gniazd w słuchawkach. Ale sam układ dźwięku jest ten sam, także ja na razie poczekam na coś lepszego pod względem jakości dźwięku.

I obsługa aptX HD. 

Ja słucham Pinnacle P1 i jest dobrze. Oczywiście nie poziom P1 po balansie ale też nie jest źle. Podpiąłem całą masę doków, m.in. A6mini, ME100, i w każdym przypadku jest co najmniej dobrze. 

9 minut temu, Damix napisał:

Nie jest to zły sprzęt absolutnie i do tańszych słuchawek, a może inaczej, mniej wymagających, z pojedynczym przetwornikiem, te adaptery dają radę. 

Czy uważasz Pinnacle P1 za mało wymagające? Bo ja długo zastanawiałem się nad zakupem ze względu na podkreślenie we wszystkich recenzjach że to trudne w napędzeniu słuchawki. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności