Skocz do zawartości

Fanklub słuchawek bezprzewodowych (wireless)


Lord Rayden

Rekomendowane odpowiedzi

kupiłem 20 decebel polecane przez scarbir fajnie grają, ANC też dziala ale moje uszy są chyba niekompatybilne, dlatego lądują w komisie. Zostawiłem sobie Fiil t1x, które najbardziej mi leżą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
kupiłem 20 decebel polecane przez scarbir fajnie grają, ANC też dziala ale moje uszy są chyba niekompatybilne, dlatego lądują w komisie. Zostawiłem sobie Fiil t1x, które najbardziej mi leżą. 
A dźwiękowo które lepsze. Trochę mnie kuszą te Fiil

Wysłane z mojego IN2010 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, kurop napisał:

A dźwiękowo które lepsze. Trochę mnie kuszą te Fiil
 

https://www.scarbir.com/tws/fiil-t1x-review

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Scarbira przeglądam ale nasze opinie są dla mnie bardziej chyba bardziej wiarygodne

Wysłane z mojego IN2010 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, MPM napisał:

Pandy dotarły dzisiaj, akurat przed urlopem 🙂

Czekam na opinię. Ostatnio przeglądałem ranking crinnacle i niestety nie polubił ich brzmienia a zazwyczaj jego odczucia pokrywają się z moimi.

Edytowane przez pawelekdabek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem 1000XM4.

  • wygodniejsze od XM3, chociaż te są również spoko pod tym względem.
  • dodali brakujące funkcjonalności, typu obsługa dwóch urządzeń naraz, BT 5.0, korzystanie z equalizera w trybie wysokiej jakości dźwięku (z LDAC).
  • dużo nowych bajerów związanych z ANC.
  • dźwiękowo jest wyraźnie równiej. Dalej misiowato, ale bardziej w stronię Senków M3.
  • ANC nareszcie wygłusza mowę ludzką i to zaskakująco dobrze. Pierwsze słuchawki jakie to robią :) Pod względem wygłuszenia niskich tonów bez zmian w porównaniu do XM3 (mam obie pary słuchawek).
  • jako tako po equalizerze dałem radę doprowadzić XM4 do poziomu Senków M3, a przynajmniej tak mi się na razie zdaje.

 

Czy warto dopłacić 600 pln względem XM3? Jak ktoś wam co jakiś czas gada w drugim pokoju, a wy chcecie się skupić na robocie to tak :D

Edytowane przez Luqart
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, bastek083 napisał:

witam wszystkich 

Moze tu mi ktoś pomoże bo ja sobie nie radze..

Wie ktoś jak podłączyć Sennheiser momentum 3 z dac Fiio Btr 5? 

Normalnie do gniazda 3,5 mm wkładasz wtyczkę 3,5 mm, a do słuchawek wtyczka 2,5 mm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem 1000XM4.
  • wygodniejsze od XM3, chociaż te są również spoko pod tym względem.
  • dodali brakujące funkcjonalności, typu obsługa dwóch urządzeń naraz, BT 5.0, korzystanie z equalizera w trybie wysokiej jakości dźwięku (z LDAC).
  • dużo nowych bajerów związanych z ANC.
  • dźwiękowo jest wyraźnie równiej. Dalej misiowato, ale bardziej w stronię Senków M3.
  • ANC nareszcie wygłusza mowę ludzką i to zaskakująco dobrze. Pierwsze słuchawki jakie to robią  Pod względem wygłuszenia niskich tonów bez zmian w porównaniu do XM3 (mam obie pary słuchawek).
  • jako tako po equalizerze dałem radę doprowadzić XM4 do poziomu Senków M3, a przynajmniej tak mi się na razie zdaje.
 
Czy warto dopłacić 600 pln względem XM3? Jak ktoś wam co jakiś czas gada w drugim pokoju, a wy chcecie się skupić na robocie to tak
Tak z ciekawości, podrzuciłbyś zrzut z ustawieniami eq pod M3?

Wysłane z mojego SM-N770F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności