Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Fanklub słuchawek bezprzewodowych (wireless)


Lord Rayden

Rekomendowane odpowiedzi

17 godzin temu, bob2000 napisał:

Jakiś czas temu słuchałem ich w MM i nie wiem skąd ta porażająca cena. Dwie, może dwie i pół stówki byłbym skłonny dać za nie. 

Cena jest taka bo Sony i najlepsza aktywna redukcja szumu wśród słuchawek konsumenckich. Dźwiękowo jest przeciętnie i faktycznie około dwieście dwieście pięćdziesiąt złotych to granie jest warte. Ale podkreślam, samo granie jest tyle warte.

Edytowane przez pawelekdabek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu słuchałem ich w MM i nie wiem skąd ta porażająca cena. Dwie, może dwie i pół stówki byłbym skłonny dać za nie. 
Testowanie tych sluchaek w MM nie ma sensu. Po kablu grają słabo, dużo gorzej niż po BT. BT w MM, przynajmniej tam gdzie ja sprawdzałem, jest ustawione na stabilność połączenia czyli kodek SBC i to z jakimś niskim bitreatem. Taki test w żaden sposób nie oddaje tego jak te słuchawki potrafią zagrać. Nie to że są w jakiś sposób wybitne ale na pewno trochę lepsze niż 250 PLN:)

Wysłane z mojego SM-N770F przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, gentillo napisał:

Po kablu grają słabo, dużo gorzej niż po BT. BT w MM, przynajmniej tam gdzie ja sprawdzałem, jest ustawione na stabilność połączenia czyli kodek SBC i to z jakimś niskim bitreatem.

Grały po BT i na pewno nie po LDAC. Tryb "jakość" można ustawić tylko za pomocą aplikacji od sonego? I czy tylko w niej można ustalić jaki tryb jest wybrany?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grały po BT i na pewno nie po LDAC. Tryb "jakość" można ustawić tylko za pomocą aplikacji od sonego? I czy tylko w niej można ustalić jaki tryb jest wybrany?
Tylko w aplikacji. Z tym że w MM nawet po zainstalowaniu aplikacji nie dało się zmienić trybu pracy. Pewnie jakiś tryb sklepowy.

Wysłane z mojego SM-N770F przy użyciu Tapatalka

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, gentillo napisał:

Tylko w aplikacji. Z tym że w MM nawet po zainstalowaniu aplikacji nie dało się zmienić trybu pracy. Pewnie jakiś tryb sklepowy.

Wysłane z mojego SM-N770F przy użyciu Tapatalka
 

 

Potwierdzam.

 

Ps.

Panasonic wypuścił aktualizację firmware do RZ-S300W (pewnie do RZ-S500W też) która umożliwia wyłączenie migających diód stanu gdy słuchawki są podłączone do urządzenia. To dobrze, bo świeciły bardzo jasno i cóż, słuchanie w łóżku obok śpiącej, lub próbującej zasnąć żony nie sprawdzało się :D Nawet ostatnio jej o tym mówiłem, że muszę coś z tym zrobić (ale nie miałem pomysłu) - oio, producent rozwiązał problem za mnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, gentillo napisał:

To już oficjalne. XM4 z możliwością podłączenia dwóch urządzeń jednocześnie.

 

Nareszcie 👍

 

Pre-order na Amazonie - 379 EUR (w Niemczech). Dla nas jeszcze drożej (wyższy VAT) 😡

 

 

Edytowane przez marek_m
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podsumowanie zamówienia

Przedmioty: PLN 1.768,51
Pakowanie i dostawa: PLN 26,36
Suma: PLN 1.794,87
Zastosowana promocja: -PLN 26,36
Opłata za gwarancję kursu walutowego:  PLN 48,63
Suma: PLN 1.817,14

Suma zawiera podatek VAT.Wyświetl szczegóły.

 

Żeby nie było, nie kupiłem, ale ciekawi mnie ta opłata za gwarancję kursu walutowego. To już warto Revolutem zapłacić, czyli 401,87 EUR (z polskim VAT-em) wyjdzie 1.773,42 PLN

Z tym, że w Sony Centre cena 1.599,00 PLN :) I jeszcze słowa nie ma o przedsprzedaży, można dodać do koszyka... 

Edytowane przez The Grand Wazoo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, gentillo napisał:

To już oficjalne. XM4 z możliwością podłączenia dwóch urządzeń jednocześnie.

Wysłane z mojego SM-N770F przy użyciu Tapatalka
 

A cóż to za nowość? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są jeszcze Iris na Indiegogo 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może za grosze kupisz LG G7 THINQ lub V30 i wtedy się przydadzą 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To też odpada. Zmierzam do jak najmocniejszego upraszczania sobie życia. Od 10 lat używam tylko telefonów z serii Note od Samsunga i nie wygląda żeby to się miało zmienić. I nie sądzę żeby miał kupić dodatkowy telefon tylko po to żeby go używać jako napędu pod słuchawki. To by było komplikowanie a nie upraszczanie:)

Wysłane z mojego SM-N770F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miał ktoś może taki problem w edifier TWS1?
Było dobrze, grało. Teraz paruje się i gra tylko lewa słuchawka. Prawa martwa nie jest, bo sterowanie w niej działa, mruga dioda.
Spróbuj zresetować połączenie z telefonem i ponownie sparować. To jest częsta przypadłość w twsach. U mnie zawsze pomaga.

Wysłane z mojego SM-N770F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, gentillo napisał:

Spróbuj zresetować połączenie z telefonem i ponownie sparować. To jest częsta przypadłość w twsach. U mnie zawsze pomaga.

 

Od tego zacząłem ... Niestety nic to nie dało. Nawet rozładowałem je do zera, ponownie sparowałem i też kiszka ...

Dam szwagrowi, bo jedna słuchawka działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, chico99 napisał:

 

Od tego zacząłem ... Niestety nic to nie dało. Nawet rozładowałem je do zera, ponownie sparowałem i też kiszka ...

Dam szwagrowi, bo jedna słuchawka działa.

Zresetuj słuchawki, usuń z telefonu i ponownie sparuj. Reset słuchawek to zwykle wciśnięcie jednocześnie na obu przycisk zasilania przez 10 sekund, aż zamiga jak ładnie nazwano kolor magenta. Tak miałem z TRN T200 i Sifi 

Pomogło w moim przypadku 

Edytowane przez Jaro54
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Jaro54 napisał:

Są jeszcze Iris na Indiegogo 

 

f4z6loy80bi5l37axtcz.jpg

2 godziny temu, gentillo napisał:

To też odpada. Zmierzam do jak najmocniejszego upraszczania sobie życia. Od 10 lat używam tylko telefonów z serii Note od Samsunga i nie wygląda żeby to się miało zmienić. I nie sądzę żeby miał kupić dodatkowy telefon tylko po to żeby go używać jako napędu pod słuchawki. 
 

Seria Note nie obsługuje aptX HD ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności