Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Fanklub słuchawek bezprzewodowych (wireless)


Lord Rayden

Rekomendowane odpowiedzi

22 minuty temu, dj1978 napisał:

zależy mi na tym aby położyć się w nich na boku, więc wydaje mi się, że jakieś małe TWS mogłyby się sprawdzić.

Spokojnie w BT20S jeśli połączysz z małymi IEMami możesz leżeć 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zobaczyłem i mi się nie podoba 

https://fiio.pl/produkt/fiio-lc-bt2/

Wołabym UTWS2 z LDAC i aptX HD

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Lord Rayden napisał:

To zobaczyłem i mi się nie podoba 

https://fiio.pl/produkt/fiio-lc-bt2/

Wołabym UTWS2 z LDAC i aptX HD

Albo TRN BT20S z aptX HD i LDAC plus regulacja głośności. Pewnie z 200-300 pln by zostało w kieszeni :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A umnie grzeje się lokówka w tyłku i Lyperteki idą na sprzedaż, będę zmieniał na utws1 + FH5 które mam obecnie.

Jakby byli chętni na lypery to zapraszam na priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, hubercik12311 napisał:

A umnie grzeje się lokówka w tyłku i Lyperteki idą na sprzedaż, będę zmieniał na utws1 + FH5 które mam obecnie.

Jakby byli chętni na lypery to zapraszam na priv

A robiłeś upgrade oprogramowania Lypertek Tevi, które umożliwia skorzystanie z dedykowanego tym słuchawkom firmowego equalizera, które to ustawienia są zapamiętywane? Jeśli nie robiłeś to sprzedaż tych TWS jest głupotą, bo nie wiesz czego się pozbywasz 😉

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z innej beczki: Marshall Monitor II ANC - bardzo pozytywne zaskoczenie. Świetna konstrukcja, solidne wykonanie, wysoka ergonomia, wygodna obsługa, długi czas działania, skuteczne ANC i dobre, naturalne brzmienie - fajna rozdzielczość, jest średnica, brzmią dobrze z gitarami i elektroniką, nieźle różnicują fakturę dołu, wysoki PRaT, ciepłe, ale klarowne. Przestrzeń optymalna, scena nie jest duża, ale stereofonia ok. Nie spodziewałem się tak dobrego poziomu.

 

Haczyk? Nie ma kodeków aptX czy LDAC, a zabrakło nawet AAC. Wiadomo, kodeki nie determinują brzmienia, bo np. takie AKG N700NC M2 też brzmią świetnie bez nich, ale przydałby się chociaż aptX w tej cenie. Mimo tego, teraz wziąłbym pewnie Marshalle zamiast AKG N700NC M2. Bardzo je lubię, ale na pałąku pojawiło się sporo mikro-pęknięć, a obchodzę się z nimi jak z jajkiem :(

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, hubercik12311 napisał:

A umnie grzeje się lokówka w tyłku i Lyperteki idą na sprzedaż, będę zmieniał na utws1 + FH5 które mam obecnie.

Jakby byli chętni na lypery to zapraszam na priv

Jesli chcesz kupować UTWS1 to lepiej kup TRN BT20S. Zostanie Ci ok 200 PLN w kieszeni. Teraz właśnie słucham dzięki uprzejmości @Lord Raydeni porównuję z BT20S. Jedyna zauważalna różnica to regulacja głośności w sluchawkach. Nawet kable do ładowania z tej samej lini. Adaptery w stylu BT20S /UTWS1 mają jedną zaletę wyróżniającą je wśród TWSów, słuchawki które trudno było w uchu utrzymać bo kabel je wyciągał z ucha, siedzą jak przyklejone. 

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Jaro54 napisał:

Jesli chcesz kupować UTWS1 to lepiej kup TRN BT20S. Zostanie Ci ok 200 PLN w kieszeni. Teraz właśnie słucham dzięki uprzejmości @Lord Raydeni porównuję z BT20S. Jedyna zauważalna różnica to regulacja głośności w sluchawkach. Nawet kable do ładowania z tej samej lini. Adaptery w stylu BT20S /UTWS1 mają jedną zaletę wyróżniającą je wśród TWSów, słuchawki które trudno było w uchu utrzymać bo kabel je wyciągał z ucha, siedzą jak przyklejone. 

I o to trzymanie najbardziej mi chodzi, plus brzmienie FH5 które mam zdecydowanie bardziej mi odpowiada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą odebrałem UGreen HiTune WS100, więc wrażenia na bardzo szybko: wygodne, panel dotykowy działa bardzo sprawnie, ale niestety nie ma sterowania głośnością, tylko pauza, odbieranie połączeń i zmiana utworów (identycznie na obu słuchawkach).

Brzmienie jeszcze ciężko ocenić, ale nie grają chińskim V, a bardziej L, z akcentem na średnim basie, jednak całkiem uniwersalne. Na pewno brakuje im głębi, przez co muzyka jest trochę zbyt jednolita. Ale jest czysto, bardzo delikatny szum, nie wcina się nawet przy cichym słuchaniu. Detalu dość sporo jak na ten przedział cenowy, choć kompresja na sopranach jest słyszalna, raczej przetworniki lecą już na maksa swoich możliwości. 

 

Jako że dałem za nie niespełna 140 złotych, to pamiętając TRN T200, w tanich TWS bym po pierwszym odsłuchu postawił na UGreen, bo na razie nie męczą.

Ale pewnie trochę posłucham i się z nimi rozrastanę 🤔

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem wielkim fanem publikacji tego gościa, ale tak czy inaczej bardzo ciekawe dokanałówki od AKG:

 

https://crinacle.com/2020/06/25/akg-n400-review-the-better-galaxy-buds/

 

Niestety narazie nie są u nas dostępne, ale dla fanów IEMów strojonych pod krzywą Harmana mogą okazać się strzałem w 10.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.06.2020 o 17:09, Jaro54 napisał:

Jesli chcesz kupować UTWS1 to lepiej kup TRN BT20S. Zostanie Ci ok 200 PLN w kieszeni. Teraz właśnie słucham dzięki uprzejmości @Lord RaydenAdaptery w stylu BT20S /UTWS1 mają jedną zaletę wyróżniającą je wśród TWSów, słuchawki które trudno było w uchu utrzymać bo kabel je wyciągał z ucha, siedzą jak przyklejone. 

Słuchając dzisiaj BL05 po kablu wspomniałem.właśnie tą cechę adapterów BT. Aż dopychanie słuchawek w ucho. 

Ciekawe czy można by znaleźć "konstrukcję" , która tak dopychałaby w ucho słuchawki kablowe. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Najner napisał:

@ryankgb jak bateria w tych KZ S1? Tutaj gostek mówi, że 3 godziny wytrzymają, a to już na komunikację po mieście nie najgorzej.

 

 

 

Nie wiem jak S1 (te z filmiku) bo mam tylko Z1 ( http://ryankgb.pl/?p=352 ) i one faktycznie trzymają tylko 2h :P Jeśli te S1 grają tak jak Z1 i faktycznie trzymają 3h to jest coraz lepiej bo Z1 mają w zasadzie jeden największy minus w tej baterii.. poza tym są prześwietne i genialnie grają! 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, ryankgb napisał:

Nie wiem jak S1 (te z filmiku) bo mam tylko Z1

Jasny gwint, narobili tych modeli... ;) kupię chyba te Z1, i tak będą używane tylko w komunikacji, a raczej rzadziej wybieram się gdzieś dalej niż 2h bez ładowania. Dźwiękowo mówisz, że polecasz? Nie chcesz mi swoich sprzedać? :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Najner napisał:

Jasny gwint, narobili tych modeli... ;) kupię chyba te Z1, i tak będą używane tylko w komunikacji, a raczej rzadziej wybieram się gdzieś dalej niż 2h bez ładowania. Dźwiękowo mówisz, że polecasz? Nie chcesz mi swoich sprzedać? :D

 

Oj narobili.. jeszcze są S2 i chyba coś jeszcze.. :D

Ja po recenzji zielonych Z1 kupiłem drugie czarne Z1.. bo tak bardzo spodobały się dziewczynie, że zlitowałem się i jej je oddałem :D Na szczęście długo nie czekałem bo czarne pojawiły się u mnie po 7 dniach ;) Dźwiękowo jest PETARDA, naprawdę. Rozgromiły moje MTW100 w drobny mak, w zasadzie wszystkie TWS które mam/miałem zostały pod tym kątem zbite z tropu. Przy okazji są super wygodne. Tylko ta bateria.. No ale mi to też nie przeszkadza bo nie używam słuchawek jednorazowo dłużej niż 2h zazwyczaj :P Swoich nie oddam haha :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Inszy napisał:

Mi by nawet na jeden spacer nie starczyło...

To zależy o jakiej komunikacji mówimy. Jak idę na spacer posłuchać muzyki, to biorę M11 + FH7 ;) Ale jak jadę gdzieś na miasto na piwko i wiem, że może się przeciągnąć do rana, to wolę nie brać droższego sprzętu i wtedy takie TWSy idealnie by się sprawdziły ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Inszy napisał:

Mi by nawet na jeden spacer nie starczyło...

 

Ja teraz czekam na BGVP Q2. Może być ciekawie do klasyki.

 

Też się czaiłem na te Q2, z racji, że była na nie fajna promocja ostatnio, niezła hybryda na Knowles'ie, a do tego możliwość podpięcia kabla lub bezprzewodowego słuchania :D Jak je dostaniesz to prosiłbym żebyś coś o nich napisał i oznaczył mnie jak możesz :P Jak Ci nie podejdą to chętnie odkupię z marszu ;)

Edytowane przez ryankgb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, x X x napisał:

 

O kurde, wygląda ******ście! Gdzie kupiłeś? Jak grają tak jak np. TRN T200 to brałbym w ciemno.

 

Można je było kupić na promocjach ostatnio na Aliexpress w sklepie SA Audio Store za około 60$. Ja nie wziąłem ich wtedy i żałuję :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności