Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Fanklub słuchawek bezprzewodowych (wireless)


Lord Rayden

Rekomendowane odpowiedzi

Tak patrzę na te kolejne modele i zachodzę w głowę, jak to jest że Airpodsy potrafią mieć takie małe pudełko, a reszta to takie kloce. 
Wcale nie chce mi się nosić takiego dodatkowego wielkiego bydlaka w kieszeni. Apple ma jakąś specjalną  nikomu nie znaną technologię zmniejszania baterii? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Jaro54 napisał:

5Czarne ładniejsze ale ładność kosztuje przeszło 10$ :)

Model "de Luxe" robiony dla samego Ericha Honeckera ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, roger987 napisał:

Tak patrzę na te kolejne modele i zachodzę w głowę, jak to jest że Airpodsy potrafią mieć takie małe pudełko, a reszta to takie kloce. 
Wcale nie chce mi się nosić takiego dodatkowego wielkiego bydlaka w kieszeni. Apple ma jakąś specjalną  nikomu nie znaną technologię zmniejszania baterii? 

To nie cuda z baterią tylko słaby kodek BT. A wcale etui nie są duże, na zdjęciach wyglądają na ogromne. Apple ogranicza jakość audio, ekranu i dlatego ma większe czasy pracy na baterii, to jakbyś do Suva wsadził silnik z malucha i kazał cieszyć się użytkownikowi. Czasy innowacyjności Apple ma za sobą i dlatego omijam szerokim łukiem produkty odpadowe (nadgryzione japko) ;)

Edytowane przez Jaro54
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, roger987 napisał:

@Jaro54 ale ja piszę o tych etui do których chowa się TwS, przeciez tam jest tylko bateria. 

Dlaczego to od takich soniaczy jest 2 razy wieksze niż w airpodsach?

Sony jest większe ale takie Bomakery są ciut grubsze od zapalniczki benzynowej a na jej powierzchni prawie 2 się mieszczą. I wcale nie mają małej baterii. A w pudełku trochę badziwia elektronicznego jest oprócz baterii. No i kształt słuchawek wymusza pewne kształty. Choć widziałem dziwolągi które za powerbank mogą pracować z baterią 2000 mAh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No grają ;) jakoś 

Nie są złe a w cenie w jakiej były na Amazon.fr to wręcz bardzo dobrze. 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, x X x napisał:
Godzinę temu, roger987 napisał:
A co jest jeszcze z małym pudelkiem oprócz tych Bomakerow?

TRN T200 są mniejsze.

Trn T200 są większe trochę od Boomakeròw, mam jedne i drugie 

 

Godzinę temu, stolipl napisał:

Co to za słuchawki?

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka
 

Kinera YH623

IMG_20200620_000125.jpg

Edytowane przez Jaro54
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem edifier x3 i generalnie jestem bardzo zadowolony jednak chciałem używać na rowerze raz jednej słuchawki raz drugiej, oczywiście tak aby jedna się ładowała i tu jest problem, lewa działa w ten sposób jednak gdy włożę ją do etui, a prawa do ucha zrywa połączenie, jest jakiś patent na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, bartiss napisał:

Kupiłem edifier x3 i generalnie jestem bardzo zadowolony jednak chciałem używać na rowerze raz jednej słuchawki raz drugiej, oczywiście tak aby jedna się ładowała i tu jest problem, lewa działa w ten sposób jednak gdy włożę ją do etui, a prawa do ucha zrywa połączenie, jest jakiś patent na to?

Jeśli tak się dzieje to zestaw zapewne działa jako master-slave czyli jedna słuchawka "rządzi" drugą ( przekazuje jej dane ) i nic z tym nie zrobisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, bartiss napisał:

Kupiłem edifier x3 i generalnie jestem bardzo zadowolony jednak chciałem używać na rowerze raz jednej słuchawki raz drugiej, oczywiście tak aby jedna się ładowała i tu jest problem, lewa działa w ten sposób jednak gdy włożę ją do etui, a prawa do ucha zrywa połączenie, jest jakiś patent na to?

Musisz sparować osobno drugą. Ja tak mam z moimi, bo też czasem muszę używać tylko jednej i paruję raz jedną i raz drugą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, bartiss napisał:

No właśnie wyszukuje mi tylko jedna nawet jak lewa jest w etui to nie wyszukuje prawej 

Weź wyłącz prawą, a potem włącz i trzymaj do czasu jak będzie migać czerwono-niebiesko, wtedy wyszukaj prawej na telefonie i sparuj 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu kupiłem libratone track air +. Na stronie libratone chciałem kupić w wersji SE, ale nie były dostępne. Kupiłem + i dostałem za kilka dni maila, że bardzo im przykro, ale się skończyły i nie będzie ich w najbliższym czasie. Nie mam się co martwić, bo nie zapłaciłem więc proszą o zamówienie jak się pojawią. Napisałem, że ok, ale zapłaciłem i mogę poczekać ze 2 tyg. Już nie odpisali, ale pieniądze na konto wróciły. Czy to prawda, że Libratone jest w kryzysie finansowym i ogłosił upadłość? Gdzieś mi się takie info przewinęło. Zaryzykowałem i zamówiłem ze sklepu internetowego w Polsce, gdzie oferowali tylko libratone track air +. Mam jeszcze creative outlier gold więc do nich mam porównanie. Libratone zaskakują wielkością. Pod tym względem to wzór dla tws. Maleńkie. Wygodne. Nie czuć w uchu. Czasem zastanawiam się, czy mam, ale przecież dźwięk dochodzi. Ale jak wezmę w palce to po prostu mikro słuchawki. W uchu znikają. Połączenia stabilne. Szybko się łączą. Nie tracą połączenia, jak to ma czasem miejsce z creative outlier gold. Ruszę głową i na chwilę creative potrafią zgubić połączenie. Libratone tak nie mają. Telefon zostawię w jednym pokoju i chodząc po jednym poziomie 115m2 nie zrywa połączenia. Zerwało mu w ogrodzie kiedy mając telefon w kieszeni spodni ukucnąłem zakrywając go. Jak zostawiłem na środku ogrodu to nic nie przerywało. Jakość połączeń doskonała. Nikt nie ma problemu ze zrozumieniem mnie. Ja słyszę doskonale. Redukacja hałasu działa na jednostajne dźwięki. Telewizor, odkurzacz, silnik samochodu. Redukuje rewelacyjnie. Działa automatycznie lub manulnie można zredukować hałas zewnętrzny np. na maksimum. Przy koszeniu trawnika doskonale działa w ustawieniu manulanym. Nie słyszę kosiarki . Teraz coś o jakości dźwięku. Nie jestem fachowcem. Mam jedynie porównanie do creative outlier gold ewentualnie koss porta pro po kablu. Detaliczność jest dla mnie doskonała. An American in Paris brzmi rewelacyjnie. Słyszę wszystkie instrumenty i jestem je w stanie lokalizować w przestrzeni. Scena w przeciwieństwie do creative outlier gold (z których i tak jestem zadowolony) jest jednak znacznie szersza i głębsza. Niektóre dźwięki lokalizuje tak z 10 cm poza głową i bardziej do tyłu niż do przodu. Tak jakbym siedział na scenie z muzykami. Byłem na koncercie noworocznym w Berlinie i grali między innymi An American in Paris więc mam dość żywe porównanie. Basu nie brakuje na poziomie neutralnym. Jest według mnie nienachalny, ale dający przyjemny efekt. Słucham też Depeche Mode, Ramstain, Die Krupps, Combichrist, Das Boot, Kraftwerk i inne także np. Lana Del Rej. Wszędzie się sprawdza. Nie mniej ważne było dla mnie etui. Myślałem o sennheiser momentum true wireless 2 i sony, ale etui wypychające kieszeń spodni mnie odrzucało.

No i jeszcze jedna zaleta. Zasypiam codziennie ze słuchawkami w uszach. Creative uciskały mi uszy kiedy opieram głowę bokiem na poduszce. Libratone prawie nie wystają poza ucho i w ogóle nie przeszkadzają. Ja swojego króliczka zlapalem i innego nie będę szukać.

Przeczytalem ten wątek od początku i po jego lekturze w końcu doszedłem do wniosku, że warto zaryzykować coś porządnego. Nie zawiodłem się. Dziękuję wszystkim forumowiczom za to, że ten wątek tak obszernie kontynuują.

 

 

215aa0cb08a2e61271341084d2acb912.jpg&key=8bbf5bb10a4e7f32e35e9ebb3d961960b39285ac66c98c54a570d645da3cde370473557eb0c1f343c35701eb6e557928.jpg&key=b1f15e1f7c086c9438be0240e2c27f67ae22b3e9a457ebd985353e0e6987b967

 

f68c335622dd8d2069ea6f7b0013eeed.jpg&key=175b725271b63bb5a5ce34315e3dcc7b599c44a7b67b6351d90bf8b8068cbc89

 

Jeśli ktoś wie, jak zgłosić moderacji do usunięcia tego tekstu z Ciekawych droższych słuchawek z Chin to proszę o pomoc. Pomyliłem się.

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, rahv napisał:

0473557eb0c1f343c35701eb6e557928.jpg&key=b1f15e1f7c086c9438be0240e2c27f67ae22b3e9a457ebd985353e0e6987b967

 

 

 

Jeśli ktoś wie, jak zgłosić moderacji do usunięcia tego tekstu z Ciekawych droższych słuchawek z Chin to proszę o pomoc. Pomyliłem się.

 

 

 

 

 

W tamtym wątku klikasz w prawym górnym rogu "Zgłoś" piszesz w okienku zgłoszenie i ... już.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie chcesz z małych IEMòw zrobić TWSy? TRN BT20S plus odpowiednie doki/pchelki i masz zarabiste TWSy 

 

 

Na dropie ciekawa hybryda

https://drop.com/buy/bgvp-q2-tws-bluetooth-5-0-iem?utm_placement=0&referer=J5K59U&mode=guest_open&utm_campaign=Automated Daily Promotional 2020-06-21&utm_source=SparkPost&utm_medium=email&utm_term=Daily Promotional&utm_content=1592722493453.306551603025094281881535

Edytowane przez Jaro54
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności