Skocz do zawartości

Fanklub słuchawek bezprzewodowych (wireless)


Lord Rayden

Rekomendowane odpowiedzi

18 minut temu, Lord Rayden napisał:

https://www.pcmag.com/reviews/shure-aonic-50

 

Patrząc na pałąk - góra to twarda część jak.produkty B&O np. H6, od strony głowy miękko. 

w produktach B&O mogłoby tego miękkiego być zdecydowanie więcej :) Z drugiej strony, chciałbym, żeby wszyscy robili pady jak B&O w H4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, hesus666 napisał:

w produktach B&O mogłoby tego miękkiego być zdecydowanie więcej :) Z drugiej strony, chciałbym, żeby wszyscy robili pady jak B&O w H4.

Tak. Tu jest miękko a w B&O pod pałąkiem twardo. Ale może dłużej wytrzyma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no a wracając do tematu - zdziwię się jak XM4 będą 399 ojro kosztować. 349 wyjsciowo jak obecne ;) za 399 albo i więcej będzie Apple swoje skrywane wokółuszniaki opychać. 

 

Z tymi szurkami wiadomo czy będą w PL sklepach? Mimo wszystko wolałbym je choć na chwile na głowę ubrać przed zakupem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, hesus666 napisał:

no a wracając do tematu - zdziwię się jak XM4 będą 399 ojro kosztować. 349 wyjsciowo jak obecne ;) za 399 albo i więcej będzie Apple swoje skrywane wokółuszniaki opychać. 

 

Z tymi szurkami wiadomo czy będą w PL sklepach? Mimo wszystko wolałbym je choć na chwile na głowę ubrać przed zakupem. 

I lada dzień pojawią się Pandy. Jeśli jest prawdą co piszą recenzenci, to wykoszą konkurencje. Ja czekam na swoje, na przełomie czerwca i lipca powinienem je mieć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, espe0 napisał:

...no te pandy to już żywa legenda :D coś a'la yeti :P

Wysyłka miała być od przełomu czerwca/lipca. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Jaro54 napisał:

I lada dzień pojawią się Pandy. Jeśli jest prawdą co piszą recenzenci, to wykoszą konkurencje. Ja czekam na swoje, na przełomie czerwca i lipca powinienem je mieć

Ciekawe czy po nadejściu, oberwą tak jak na naszym forum niegdyś Oppo PM-3, które niektórzy kochają a inni lekceważą. :) .

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, hesus666 napisał:

Pandy maja ważyć w okolicach 400g wg dropa. Jakieby to nie bylo nadejście mesjasza, to jednak z nadwagą nadchodzi.

A może raczej - Enter The Dragon !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poźyjemy zobaczymy jeszcze 3-4 tygodnie i powinny być u mnie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Waszym zdaniem różnica w cenie miedzy DSR7BT a DSR9BT ma pokrycie w rzeczywistosci ? Zastanawiam sie skad taka duza roznica w cenie tych sluchawek ? DSR9BT są dwukrotnie drozsze. Czyms konkretnie potraficie to uzasadnic ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dostałem maila od Dropa by potwierdzić dane adresowe bo mają na dniach Pandy wysyłać. Czyli przełom czerwca/lipca będą u mnie. :)

15 czerwca wysyłka hurra :)

Edytowane przez Jaro54
  • Like 3
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

XM4 w sprzedaży (podobno) w USA i Kanadzie już 23-go czerwca. Cena 499,99 CAD / 367 USD.

Jeżeli to prawda, można się spodziewać wyprzedaży XM3. Ponoć Amazon planuje "Summer Sale" 15-go lub 22-go czerwca (rożne źródła podają różne daty). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z posiadaczy WF-1000XM3 również ma problem z połączeniem prawej słuchawki w trybie solo? L+R i L działają jak trzeba, natomiast sama R nie łączy z telefonem. Po podłączeniu obu po schowaniu lewej połączenie się kończy, w odwrotnej sytuacji - lewa dalej działa. Próbowałem usunąć sparowanie, reinstall appki. Pomysły?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Beh0lder napisał:

Czy ktoś z posiadaczy WF-1000XM3 również ma problem z połączeniem prawej słuchawki w trybie solo? L+R i L działają jak trzeba, natomiast sama R nie łączy z telefonem. Po podłączeniu obu po schowaniu lewej połączenie się kończy, w odwrotnej sytuacji - lewa dalej działa. Próbowałem usunąć sparowanie, reinstall appki. Pomysły?

 

To pytanie do @paratykusa, on je już dogłębnie rozpracował. Zdzichu, pomóż koledze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zestawienie popularnych adapterów BT, mogę potwierdzić, że Hiby W5 gra naprawdę dobrze :P.  https://www.head-fi.org/threads/the-hi-fi-hi-res-audiophiles-bluetooth-headphone-adapter-thread-18-4-20-fiio-btr3k-impression-added.906655/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Damix napisał:

Zestawienie popularnych adapterów BT, mogę potwierdzić, że Hiby W5 gra naprawdę dobrze :P.  https://www.head-fi.org/threads/the-hi-fi-hi-res-audiophiles-bluetooth-headphone-adapter-thread-18-4-20-fiio-btr3k-impression-added.906655/

Dziwni ludzie tam piszą dziwne rzeczy. Ale na tą chwilę BTR5 rządzi i dzieli. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Beh0lder napisał:

Czy ktoś z posiadaczy WF-1000XM3 również ma problem z połączeniem prawej słuchawki w trybie solo? L+R i L działają jak trzeba, natomiast sama R nie łączy z telefonem. Po podłączeniu obu po schowaniu lewej połączenie się kończy, w odwrotnej sytuacji - lewa dalej działa. Próbowałem usunąć sparowanie, reinstall appki. Pomysły

Obie słuchawki w case. 

Wyjmujesz tylko jedną, tę której chcesz akurat używać.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Beh0lder napisał:

Tak zawsze to działało. Od - wczoraj prawa słuchawka tylko miga na niebiesko, nie mogę wymusić połączenia przez ustawienia bluetooth, appka Headphones też wywala error. 

1.Czy po rozparowaniu próbowałeś też parować przez NFC?

2. Czy próbowałeś parować przez "wymuszenie", tzw. 7 sekund?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności