Skocz do zawartości

Fanklub słuchawek bezprzewodowych (wireless)


Lord Rayden

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Lord Rayden napisał:

@chico99 Creativy wygrzej, bas trochę się uspokoi. 

A jak z naturalnością dźwięku ? Lepiej w COA czy w T200 ?

 

Creativy mam używki, więc patrząc na stan ładowarki, to chyba wygrzane.

Nie powiem na nie złego słowa, no może te dziwaczne tipsy ... Naturalniej grają Creativy,

ale jednak fun i muzykalność, czyli to czego oczekuję od TWS-ów, po stronie T200.

Możliwe, że inne tipsy w COA, zmieniłyby trochę sytuację ale wątpię czy coś do nich dobiorę.

9 minut temu, Lord Rayden napisał:

Scarbir w recenzji T200 napisał, że szumią. Ciekawe czy szum większy niż mój własny w uszach :). A może to zależy od egzemplarza.

 

Może. Mi nie szumią ale fakt, że andromedy też szumiały wielu osobom, a mi nie ...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, x X x napisał:

A ja czekałem na opinię odnośnie Bomaker vs. T200 ale się nie doczekałem i jakąś godzinę temu też zamówiłem :D Bardz jestem ich ciekawy. Byle tylko obyło się bez szumu i sybilantów, które to pojawiają się w recenzjach (ale nie w każdej!). Kupiłem na allegro u zamoy2, to chyba człowiek z forum. Mam nadzieję, że uracze się nimi już w piątek :D

Sorry ale wczoraj miałem bardzo ciężki dzień. @chico99 dość dokładnie je opisał, zgadzam się z nim w całej rozciągłości.

1 godzinę temu, Lord Rayden napisał:

@chico99 Creativy wygrzej, bas trochę się uspokoi. 

A jak z naturalnością dźwięku ? Lepiej w COA czy w T200 ?

 

Scarbir w recenzji T200 napisał, że szumią. Ciekawe czy szum większy niż mój własny w uszach :). A może to zależy od egzemplarza.

Mi jak w uszach nie szumi to i na T200 nie słyszę szumów

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Lord Rayden napisał:

@chico99 Creativy wygrzej, bas trochę się uspokoi. 

A jak z naturalnością dźwięku ? Lepiej w COA czy w T200 ?

 

Scarbir w recenzji T200 napisał, że szumią. Ciekawe czy szum większy niż mój własny w uszach :). A może to zależy od egzemplarza.

Mi szumią ;)

Ale też bardzo to zależy do czego mam podłączone. 

Do telefonu, szumi prawie niesłyszalnie, jest znośnie.

Natomiast podłączone do laptopa z Win10 szumią niemiłosiernie

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, x X x napisał:

Kupiłem na allegro u zamoy2, to chyba człowiek z forum. Mam nadzieję, że uracze się nimi już w piątek :D

 

Piotrek, @Zamoy72 to solidna firma. Robiłem już z nim biznesy, będzie ok.

 

Dodam jeszcze, że T200 długo trzymają na jednym cyklu ładowania. Szacunkowo, 8-9h. Zasięg na poziomie senków.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, szalaj10 napisał:

czy ktoś słuchając modelu ath-sr50bt zanotował występowanie delikatnego szumu w prawej słuchawce? Nie przeszkadza to w odsłuchu, jednak jest słyszalne, gdy muzyka nie jest włączona.

 

Szum jest normalny w przypadku wielu słuchawek z aktywną redukcją hałasu. Btw kiedyś się nad nimi zastanawiałem ale trochę odstraszyły mnie informacje o problemach z ANC w tym modelu objawiajace się jakimiś trzaskami. U ciebie chyba nie ma tak źle. W każdym razie szum to powszechne zjawisko, ale są modele, które radzą sobie w tym aspekcie lepiej.

Edytowane przez zolwinho
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, zolwinho napisał:

 

Szum jest normalny w przypadku wielu słuchawek z aktywną redukcją hałasu. Btw kiedyś się nad nimi zastanawiałem ale trochę odstraszyły mnie informacje o problemach z ANC w tym modelu objawiajace się jakimiś trzaskami. U ciebie chyba nie ma tak źle. W każdym razie szum to powszechne zjawisko, ale są modele, które radzą sobie w tym aspekcie lepiej.

W tym modelu ANC działa bardzo słabo, jednak nie wpływa na jakość dźwięku w w znaczącym stopniu. Trzaski, o których piszesz, mogły występować w trybie hear-through. Gdy testowałem ten tryb przy włączonym odkurzaczu, to faktycznie słychać było nasilony dźwięk pracującego odkurzacza,  szum o dużym natężeniu oraz wspomniane trzaski. W trybie noise-reduction nie występowały powyższe ułomności. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejo. Doszły T200 default_smile.png Pierwsze wrażenia pozytywne, góry sporo ale mam wrażenie, że jest lepszej jakości niż ta w Bomakerach, jest jakby bardziej klarowna, kontrolowana? Ale jest jej sporo. Basu mniej niż w Bomakerach, aczkolwiek dla mnie wystarczająco, a pewnie się jeszcze zmienią z czasem (tak?). Jedna sprawa nie daje mi spokoju, korzystam aktualnie z OP6 na Androidzie 10 i przy łączeniu (świeżym) nieważne czy do L czy R (jako pierwszej) zawsze mam podłączone obie słuchawki do telefonu + nie mam opcji aktywacji aptx w ustawieniach obu słuchawek, aczkolwiek po podłączeniu pokazuje się toast z info o modelu aptx. Dziwne, bo zwykle jak jest taka możliwość (słuchawki obsługują) to kodeki można włączyć właśnie w tym miejscu (zamiast w ustawieniach programisty, na które zresztą u mnie też nie reagują). A może ja coś źle podłączyłem? Sprawdzę później na Fiio, bo on pokazuje na belce aktualny kodek.

 

 

  • Like 1
  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. 

Panowie, konkretnie i bez ogródek. Szukam słuchawek do 200zl do słuchania w robocie. Mam kablowe Tin T2 które bardzo mi się podobają, ale już mam dość tego kabla. Szukam czegoś bezprzewodowego, ale z kablem na kark. Czyli z większą bateria i całym sterowaniem pod ręką. 

Myślałem wstępnie o Huawei FreeLace. 

Co ciekawego można nabyć w tej kasie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Fiio pokazuje mi aptx, więc pewnie ten typ tak ma ;)

Pytanie mam do właścicieli co już coś je wygrzali, jak wygrzewanie wpływa na i ich dźwięk, i ile mniej więcej zajmuje? Widziałem gdzieś opinię@Inszy że średnica się uspokaja, a coś poza tym?

Ogólnie to bardzo fajne słuchawki, ale w dłuższej perspektywie nie wiem czy się z nimi dogadam, bo ta góra potrafi być drażniąca + trochę brakuje mi mocniejszego dołu. No ale zobaczymy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się nie dogadałem - męczyły mnie przy dłuższym użytkowaniu. Wygrzanie pomaga (moje miały z 80 godzin przebiegu), ale ciągle rozdmuchana scena i wysilona armatura mnie drażniły, mimo że początkowo mają fajny efekt "wow".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że czekam na paczkę z T200 to tak mnie naszło "filozoficznie". Przerobiłem już kilkanaście sztuk twsów i tak naprawdę nie znalazłem takich które by mnie faktycznie zachwyciły. Z droższych nie miałem w uszach momentum wireless. A najbardziej pasowały mi chyba galaxy buds +, ale chwilowo musiałem się ich pozbyć. Wiem jakie jest założenie tego typu słuchawek ale niestety nie mogę się w 100% przekonać do jakości dźwięku który prezentują. Taki BTR5 + dobre iemy i każde tws są pozamiatane. Oczywiście mają swoje niezaprzeczalne zalety ale nawet jeśli nie wchodzi w grę odsłuch krytyczny, wychodzę z psem na przykład, to po jakimś czasie muzyka przestaje mnie zupełnie angażować. Leci sobie zupełnie obok. Z BTR5 czegoś takiego nie mam.

Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, rafal735r napisał:

Witam. 

Panowie, konkretnie i bez ogródek. Szukam słuchawek do 200zl do słuchania w robocie. Mam kablowe Tin T2 które bardzo mi się podobają, ale już mam dość tego kabla. Szukam czegoś bezprzewodowego, ale z kablem na kark. Czyli z większą bateria i całym sterowaniem pod ręką. 

Myślałem wstępnie o Huawei FreeLace. 

Co ciekawego można nabyć w tej kasie? 

Jak masz doki, które ci pasują to kabelek KZ z aptX HD i masz po problemie. Sporo trzyma na baterii, ok 8 godzin. Mam go od przeszlo roku i jestem zadowolony. Można też dokupić taką przejściówkę jakbyś chciał inne słuchawki podpiąć a miały 2pin zamiast mmcx

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

T4 to poprawione T2, mają bardzo fajny bas, góra jest lepiej kontrolowana. Spory progres w stosunku do T2. Ja usunąłem zauszniki oryginalne i mam silikonowe

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, rafal735r napisał:

Jakie zauszniki? 

Też trzeba zaklejać dziury żeby jakiś bas był? 

Nic w T4 nie trzeba zaklejać, one tak mają z natury. 

A zauszniki takie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przylazły w końcu T200. Nie trzeszczące:) Podobają mi się. Myślę nawet, że to co dla niektórych jest wadą dla mnie może być zaletą. Z racji pewnego już ubytku w narządzie słuchu to lekkie rozpasanie na górze pasma jest chyba dla mnie pozytywnym aspektem. Po pierwszych odsłuchach biorą mnie na pewno bardziej niż boomakery. Aczkolwiek btr5 + dobre iemy są daleko z przodu:)

Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo BTR5 dobry jest i ES mu nie podskoczy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności