Skocz do zawartości

Fanklub słuchawek bezprzewodowych (wireless)


Lord Rayden

Rekomendowane odpowiedzi

@Jaro54,[mention=25333]chico99[/mention], powiedzcie proszę coś więcej o tych TRN T200. Olałem temat a widzę, że to hybrydy, że zrypanym sterowaniem i szumem w tle? Dajcie znać jak wypadają w porównaniu do Boomakerów, dzięki default_smile.png

Co do sterowania to się nie zgodzę. Albo ja nie ogarniam co jest zrypane. Co do SQ to bym się nawet wypowiedział gdyby nie to, że w zestawie który do mnie dotarł jedna słuchawka jest walnięta. Jak przyjdą dobre to się wypowiem:)

 

Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do sterowania to się nie zgodzę. Albo ja nie ogarniam co jest zrypane. Co do SQ to bym się nawet wypowiedział gdyby nie to, że w zestawie który do mnie dotarł jedna słuchawka jest walnięta. Jak przyjdą dobre to się wypowiem:) 
Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka
 
 
 
Podwójny tap dla pauzy, potrójny dla następnego/ poprzedniego utworu, krótkie przytrzymanie dla asystenta, długie dla głośności. Brzmi mega pomyłkowo ;) No ale nie wiem, nie macałem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miał ktoś z Braci AudioFanów MPOW T5 lub Haylou GT1 Plus ? Scarbir ocenia w tych modelach SQ na 5 gwiazdek. TRN T200 ocenia troszkę niżej

Edytowane przez Lord Rayden
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podwójny tap dla pauzy, potrójny dla następnego/ poprzedniego utworu, krótkie przytrzymanie dla asystenta, długie dla głośności. Brzmi mega pomyłkowo default_wink.png No ale nie wiem, nie macałem.
Macałem i jakiegoś strasznego dysonansu poznawczego nie poczułem. Podwójny tap wcale nie jest zły. Przez jakiś czas ostatnio miałem galaxy buds+ i prawie każde poprawienie słuchawki w uchu kończyło się zatrzymaniem odtwarzania. Tu niestety chyba nie da się tego lepiej rozwiązać. Albo przycisk fizyczny albo jakiś sposób na uniknięcie "przypadkowego" muśnięcia płytki dotykowej.

Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, x X x napisał:

@Jaro54,@chico99, powiedzcie proszę coś więcej o tych TRN T200. Olałem temat a widzę, że to hybrydy, że zrypanym sterowaniem i szumem w tle? Dajcie znać jak wypadają w porównaniu do Boomakerów, dzięki :)

 

Może @Jaro54, ja na razie jeszcze nic nie powiem, bo nie odebrałem. Są już na poczcie, może dziś, jutro.

Potem jeszcze procedura odkażająca ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, x X x napisał:

@Jaro54,@chico99, powiedzcie proszę coś więcej o tych TRN T200. Olałem temat a widzę, że to hybrydy, że zrypanym sterowaniem i szumem w tle? Dajcie znać jak wypadają w porównaniu do Boomakerów, dzięki :)

 

10 minut temu, chico99 napisał:

 

Może @Jaro54, ja na razie jeszcze nic nie powiem, bo nie odebrałem. Są już na poczcie, może dziś, jutro.

Potem jeszcze procedura odkażająca ...

 

Godzinę temu, wiatrak napisał:

Które "lepsze" TWSy mają przyciski fizyczne ?

T200 maja dźwięk mocniej rysowany. Co do sterowania to da się przeżyć, choc wymaga trochę przyzwyczajenia (T200 były moimi pierwszymi TWS-ami). Wg mnie dotykowe jest o tyle lepsze, ze nie powoduje przemieszczenia słuchawki w uchu. Co do szumów, to nie słyszałem, chyba, ze mi w uszach szumi ale to przywilej zacnego wieku.

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, ppmuzyk napisał:

Dotarły Fiil t1x, brzmienie które lubię, soczysty basik, nie włazi na inne pasma, USB-C, wygodne, zostawiłem oryginalne tipsy. Zasięg ekstra, łażę po całej chacie 53m i ani razu nie przerwało. Sugerowałem się opinią Scarbira i nie zawiodłem. miałem wcześniej Mpow t5 i Sabat Ultra E12. Fiil mi najbardziej pasują. Polecam 

Gdzie kupiłeś te słuchawki? Patrzę teraz i na ali dość drogie, jedynie na amazonie około 50 usd, ale nie wysyłają do polski 😕

 

Edit: już doczytałem. Rozglądne się za nimi, opisy brzmią ok. Szkoda, że nie ma APTX.

 

Pytanie mam jeszcze co do Creative Outlier Air. Czy to jest granie bardziej idące w Crative Outlier Sports? Czy jednak inne? I które z ich TWSów są najlepsze pod względem brzmienia/ergonomii?

Edytowane przez x X x
  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Lord Rayden napisał:

COA to to samo co COS. Wersja Gold ma chyba tylko większy powerbank i więcej tipsów.

 

Nie wiem czy mnie dobrze zrozumiałeś, ale ja pytałem o te słuchawki z kabelkiem, prekursor TWSów Creative:

 

https://www.google.com/search?q=creative+outlier+sports&sxsrf=ALeKk00T-FqSiLCwAIAqM6nW4fn6xS6o-A:1586871802265&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=2ahUKEwiFyc-QhujoAhUJtYsKHRtgDzEQ_AUoAnoECAwQBA&biw=2133&bih=1041

 

Które posiadałem, dlatego da mi jakiś pogląd jak grają TWSy. Jakby grały tak jak - lub podobnie - do moich hybryd to byłbym zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, takie pytanie odnośnie Outlierów... czy słaby zasięg BT to norma w tych Creativach? 
Ogólnie, sluchaweczki całkiem spoko ale dzisiaj śmignąłem sobie rowerem, telefon w przedniej kieszeni i co chwilę zrywało dźwięk, raz jedna, raz druga słuchawka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Mihu83 napisał:

Panowie, takie pytanie odnośnie Outlierów... czy słaby zasięg BT to norma w tych Creativach? 
Ogólnie, sluchaweczki całkiem spoko ale dzisiaj śmignąłem sobie rowerem, telefon w przedniej kieszeni i co chwilę zrywało dźwięk, raz jedna, raz druga słuchawka.

Nie "posłuchałeś się" w statusach i kupiłeś ?

Nie miałem do czynienia z nimi, ale czytając setki opinii w necie to problemem jest chyba kontrola jakości.

Działają "jak się trafi". Trafiłeś źle, bo jak ktoś trafi dobrze to nie ma tego problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, paratykus napisał:

Nie "posłuchałeś się" w statusach i kupiłeś ?

Nie miałem do czynienia z nimi, ale czytając setki opinii w necie to problemem jest chyba kontrola jakości.

Działają "jak się trafi". Trafiłeś źle, bo jak ktoś trafi dobrze to nie ma tego problemu.

Musiałem je sprawdzić na moich uszach, no i cóż, pójdą do zwrotu.

W drodze są jeszcze Fiil T1X...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Mihu83 napisał:

Musiałem je sprawdzić na moich uszach, no i cóż, pójdą do zwrotu.

W drodze są jeszcze Fiil T1X...

Mihu, masz linka do arkusza kalk. z zestawieniem tanich modeli TWS.

Arkusz jest na bieżąco uzupełniany przez gościa,który testuje je na youtube :

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1KLbDeaIHzFeiRI7j2cBmuu74Aq66WftzCMfn2RfujYc/edit#gid=0

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, paratykus napisał:

Mihu, masz linka do arkusza kalk. z zestawieniem tanich modeli TWS.

Arkusz jest na bieżąco uzupełniany przez gościa,który testuje je na youtube :

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1KLbDeaIHzFeiRI7j2cBmuu74Aq66WftzCMfn2RfujYc/edit#gid=0

 

Nie czaję tego wykresu. Czy kolejność w poszczególnych kolumnach ma jakieś znaczenie?

OK już czaję - faktycznie ma znaczenie :D Od najlepszych do najgorszych w danej kategorii.

Edytowane przez x X x
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, x X x napisał:

 

Nie czaję tego wykresu. Czy kolejność w poszczególnych kolumnach ma jakieś znaczenie?

OK już czaję - faktycznie ma znaczenie :D Od najlepszych do najgorszych w danej kategorii.

Właśnie tak 👍

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.04.2020 o 10:19, x X x napisał:

Gdzie kupiłeś te słuchawki? Patrzę teraz i na ali dość drogie, jedynie na amazonie około 50 usd, ale nie wysyłają do polski 😕

 

Edit: już doczytałem. Rozglądne się za nimi, opisy brzmią ok. Szkoda, że nie ma APTX.

 

Pytanie mam jeszcze co do Creative Outlier Air. Czy to jest granie bardziej idące w Crative Outlier Sports? Czy jednak inne? I które z ich TWSów są najlepsze pod względem brzmienia/ergonomii?

nie miałem creative sorry 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre TWS-y w cenie moich, dzisiejszych, rannych zakupów ... Niesamowite.

Przyszły prawie jednocześnie Cretive Outlier Air i TRN T200. Creativy nawet mi się spodobały ale T200 mnie zaskoczyły na duży plus,

w tym bezpośrednim porównaniu. TRN imo pod każdym względem zostawiają w tyle Creative.

Bardzo fajnie, soczyście i muzykalnie zestrojona ta hybryda. Grają czysto i przejrzyście, z dobrym zejściem. V-kują oczywiście ale

przyjemnie i przede wszystkim bez cyfrowego nalotu i przeostrzeń. Scena bez zarzutu, jest szeroko i nawet trochę głębi.

Fakt, są trochę spore, nawet duże. Niektórzy mogą mieć z nimi problem. Kopułka ma kształt dobrze pasujący do ucha.

Tulejka, i co ważne ładowarka, umożliwia stosowanie różnych tipsów. Ja oczywiście zastosowałem moje ulubione spiralki.

I na koniec jeszcze jedno. Może nie istotne dla innych, dla mnie jednak bardzo ważne, zwłaszcza teraz. Pozostały czas pracy

słuchawek jest podawany z dokładnością 1%. Już trochę TWS-ów przerobiłem ale się jeszcze z tym nie spotkałem, przeważnie

jest dokładność 10% lub brak tej funkcji.

Polecam jak najbardziej TRN T200 zwłaszcza za pieniądze, które kosztują.👍

  • Like 3
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja czekałem na opinię odnośnie Bomaker vs. T200 ale się nie doczekałem i jakąś godzinę temu też zamówiłem :D Bardz jestem ich ciekawy. Byle tylko obyło się bez szumu i sybilantów, które to pojawiają się w recenzjach (ale nie w każdej!). Kupiłem na allegro u zamoy2, to chyba człowiek z forum. Mam nadzieję, że uracze się nimi już w piątek :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Jaworrr napisał:

@chico99 prawie wszystkich o to pytam, więc Ciebie też to nie ominie :) Czy Twoje Creative szumią cokolwiek? 

I przy okazji, czy TRNy szumią? 

Mam Creativy, drugą parę i mi szumi.

 

Jedne i drugie grały na Samsungu Note9 i Xiaomi Redmi Note8 Pro. Nic mi nie szumiało, a słuchałem na różnych poziomach głośności.

 

4 minuty temu, x X x napisał:

A ja czekałem na opinię odnośnie Bomaker vs. T200 ale się nie doczekałem i jakąś godzinę temu też zamówiłem :D Bardz jestem ich ciekawy. Byle tylko obyło się bez szumu i sybilantów, które to pojawiają się w recenzjach (ale nie w każdej!). Kupiłem na allegro u zamoy2, to chyba człowiek z forum. Mam nadzieję, że uracze się nimi już w piątek :D

 

Jak je dopasujesz do uszu(ergonomia) i dobierzesz odpowiednie gumki, to zagrają lepiej niż sifi, które też mam i je lubię.:)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@chico99 Creativy wygrzej, bas trochę się uspokoi. 

A jak z naturalnością dźwięku ? Lepiej w COA czy w T200 ?

 

Scarbir w recenzji T200 napisał, że szumią. Ciekawe czy szum większy niż mój własny w uszach :). A może to zależy od egzemplarza.

Edytowane przez Lord Rayden
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności