Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Fanklub słuchawek bezprzewodowych (wireless)


Lord Rayden

Rekomendowane odpowiedzi

Znalazłem moim zdaniem bardzo fajne ustawienia equalizera do 1000xm3 do EDM.

Soniacze są podłączone przez LDAC do laptopa i jestem jak najbardziej zadowolony z dźwięku.

Poziom DSR9BT to nie jest, ale cena ponad 2x mniejsza. ANC to zupełnie inna liga, na korzyść Soniaczy.

DSRerki straasznie pocą uszy. Myślałem, że Soniacze to robią, ale DSR to z może 4 stopnie więcej.

 

 xyiXsZY.jpg

Edytowane przez Luqart
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, marek_m napisał:

Ma ktoś ? Warto kupować czy olać :) 

 

jab.JPG

Chyba na komisie @SlawekR ma lub miał jak co pisz do niego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Lord Rayden napisał:

trza by zainwestować w dodatkowe pianki jak na pchełki, bo mogą wypadać z uszu. ciekawe jaki będzie czas działania na jednym ładowaniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Play napisał:

trza by zainwestować w dodatkowe pianki jak na pchełki, bo mogą wypadać z uszu. ciekawe jaki będzie czas działania na jednym ładowaniu

Na internetach gdaczą, że 11 godzin więc jak będzie z 8 to też spoko.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.04.2020 o 11:06, Jaro54 napisał:

Chyba na komisie @SlawekR ma lub miał jak co pisz do niego

 

Nie warto. Grają fatalnie, ANC nie istnieje. Niższe modele z tej linii grają lepiej, a te to jakiś głuchy projektował. Ale jak ktoś potrzebuje do rozmów to ok.

Edytowane przez SlawekR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.03.2020 o 07:44, chico99 napisał:

Sennheiser Momentum True Wireless 2 ANC, 7h, mniejsze o 2mm

 

https://www.tabletowo.pl/sluchawki-tws-sennheiser-momentum-true-wireless-2-specyfikacja-cena-polska/amp/

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Lord Rayden napisał:

 

Dla ścisłości, funkcję Transperent Hearing ma już pierwsza generacja i działa, odpalana z apki, całkiem ok.

Nie wspomniano o głównej, moim zdaniem, zalecie II generacji, dwukrotnie dłuższy czas pracy.

Cena wstępna zaporowa. Ale I gen. też coś koło tego, na początku, kosztowała.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, gentillo napisał:

W jakiejś recenzji wyczytałem, że pierwsza generacja momentum wireless przewyższa drugą pod względem jakości dźwięku. Szczególnie jeśli chodzi o scenę i ilość detali. Ciekawe ile w tym prawdy?

 

Wątpliwe. Możliwe, że porównanie było z niewygrzaną II gen. Też miałem taką różnicę w sygnaturze, między senkami wygrzanymi

od @Gourneya, a moimi nowymi, które później kupiłem. Nowe grały gorzej. Po wygrzaniu 50-80h było już spoko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.04.2020 o 08:19, chico99 napisał:

 

Dla ścisłości, funkcję Transperent Hearing ma już pierwsza generacja i działa, odpalana z apki, całkiem ok.

Nie wspomniano o głównej, moim zdaniem, zalecie II generacji, dwukrotnie dłuższy czas pracy.

Cena wstępna zaporowa. Ale I gen. też coś koło tego, na początku, kosztowała.

No, z ceną to ich równo pogięło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do momentumów to jak ktoś poluje to sprawdźcie mejle. Euro wysyła kody rabatowe na serię Momentum.

Na przykład Sennheiser Momentum M3 Wireless są za 1249 pln z wysyłką.

 

Ostatnio je kupiłem i moim zdaniem są lepsze od DSR9BT, a na pewno są znacznie bardziej uniwersalne.

Chyba najlepsze słuchawki jakie dotychczas miałem. Nawet ANC nie jest taki zły, gorszy niż w Sony, ale lepszy niż w masie innych słuchawek które ostatnio przerobiłęm.

Edytowane przez Luqart
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.04.2020 o 11:41, gentillo napisał:

W jakiejś recenzji wyczytałem, że pierwsza generacja momentum wireless przewyższa drugą pod względem jakości dźwięku. Szczególnie jeśli chodzi o scenę i ilość detali. Ciekawe ile w tym prawdy?
 

 

W temacie... wydaje się dość rzetelny. Ja do swoich MTW gen. I, kupiłem dedykowane Comply. I tak jak nie jestem przekonany do tych pianek (wole hybrydy Symbio), to w tych IEMach sprawdzają się wyśmienicie! Ergonomia zdecydowanie się polepsza, ma się uczucie "lekkości", no i brak efektu "dobicia" przy marszu. Polecam spróbować. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy moi, czy mamy na rynku jakieś sprawdzone TWSy armaturowe lub hybrydowe? KZ S2, Shanling, coś jeszcze? Może ktoś mi coś polecić? Mam aktualnie te Boomakery ale nie moge się z nimi dogadać, brakuje mi w nich separacji, powietrza, mają dość nieuporządkowaną górę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TRN T200, masywniejszy dźwięk niz Boomakery

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Jaro54 co to znaczy masywniejszy? Ja nie potrzebuję solidniejszej podstawy basowej, mocniejszego dźwięku. Tylko bardziej uporządkowanej góry, lepszej holografii :P Są kawałki (pomijając ich mastering), które na Boomakerach brzmią jak totalny hałas u góry.

 

Najchętniej to bym widział coś w rodzaju moich Creative :P

Edytowane przez x X x
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@chico99 mnie spasowały powyżej 40 godzin. ale widzę, ze jeszcze trochę wyrównują się, a mają ze 120-130 godzin pracy. 

1 godzinę temu, x X x napisał:

@Jaro54 co to znaczy masywniejszy? Ja nie potrzebuję solidniejszej podstawy basowej, mocniejszego dźwięku. Tylko bardziej uporządkowanej góry, lepszej holografii :P Są kawałki (pomijając ich mastering), które na Boomakerach brzmią jak totalny hałas u góry.

 

Najchętniej to bym widział coś w rodzaju moich Creative :P

Przestrzeń nie jest oszałamiajaca, ale szczegółowość jest na dobrym poziomie. Bas jest po prostu utwardzony i dość nisko schodzi. Nie doświadczyłem sybilantów.. 

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, chico99 napisał:

 

Przyszły moje T200 w 10 dni. Jeszcze nigdy mi z Chin tak szybko nic nie dotarło.

https://www.scarbir.com/tws/trn-t200-review#

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności