Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Fanklub słuchawek bezprzewodowych (wireless)


Lord Rayden

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, paratykus napisał:

Pchełki - Urbanista Stockholm.3,5 godz. ale zupełnie tego nie zauważam.

Po prostu wkładam do pudełka jak przestaję słuchać i się ładuje.

Bardzo fajnie wykonane. Powłoka na ładowarce i pchełkach taka a'la gumowata. Przyjemnie to w uchu siedzi.

Szkoda, że nie 5 ;)

Ale tak, etui z baterią zawsze spoko.

Jak to to gra mniej więcej?  W sensie sygnatury.

Wyglądają sympatycznie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, hammerh34d napisał:

Wygladają jak podróba apple, czyli jeszcze gorzej.
Nigdy nie przestanie mnie zadziwiać czemu ludzie kopiują ****iane rozwiązania a nie te fajne :)

Tutaj ktoś wyjaśnia..

https://antyweb.pl/apple-airpods-pro-wrazenia/

 

Najlepsze są tłumaczenia, że wygoda jest ważniejsza niż SQ.

Edytowane przez Lord Rayden
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Lord Rayden napisał:

Tutaj ktoś wyjaśnia..

https://antyweb.pl/apple-airpods-pro-wrazenia/

 

Najlepsze są tłumaczenia, że wygoda jest ważniejsza niż SQ.

I nie ma się co dziwić :) Ze sprzętu applea tylko wygląd ma znaczenie. To służy do szpanowania, nie używania :)

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo śmiała hipoteza
Też podobnie myślę.
Ludzie tego używają, więc służy do używania. A że większość używaczy nie skupia się na jakości brzmienia, to już inna sprawa i takich nie przekonamy - zresztą po co?..
Ale ja nie o tym. Tekst na webie jest o tych dokanałowych airpodsach z anc, a te urbanisty kopiują te starsze. Które moim zdaniem są jeszcze słabsze pod wieloma względami. No ale znowu - ja nie jestem targetem i przyznam bez bicia, że z takich appli nie korzystałem jakoś intensywnie, ot, parę razy po kilka czy kilkanaście minut (wersję kabelkową mam, moim zdaniem gra znaczbie lepiej - ale to musi być kwestia źródła raczej). Nie podobały mi się. Ale ja generalnie nie japkowy (poza ipadem i stosem ipodów).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam od siebie, ze nie generalizowałbym jakoby sprzed jabłkowy był tylko dla szpanu. 

Jednakże AirPody to śmiech na sali, ale... jest wiele osób, którym nie zależy na jakości dźwięk, bardziej sobie cenią bezproblemowe używanie tych słuchawek ze sprzętem appla. Każden inny kupi coś znacznie lepszego w tej samej cenie.

 

P.S. Szpan Applem to chyba jeszcze działa w grupie wiekowej 11-14 lat 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Play napisał:

O tak, mnóstwo studentów kupuje Apple dla szpanu. Niemniej sporo sprzętów mają dobrej jakości, tylko czasem zbyt drogie

Jakość na poziomie średniaka za cenę super flagowca. Gdyby nie zamkniete oprogramowanie to nie miałyby żadnych szans na rynku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, wiatrak napisał:

Czy oprócz APTX Low Latency, Blutetooth 5.0 gwarantuje brak opóźnień w synchronizacji z obrazem ? 

Czytałem, że przy 4.2 jest kłopot czasem.

Ja sobie właśnie sprawdzam : na dokach z 4.2 opóźnienie duże.

Na pchłach z 5.0 praktycznie niezauważalne.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odebrałem Turbine T7+. Jeśli chodzi o jakość wykonania i wygodę jest całkiem dobrze, zwłaszcza w stosunku do ceny. Co do dźwięku, to się jeszcze nie wygrzały, ale ze średnimi ewidentnie jest coś nie tak i bardzo wątpię, żeby wygrzanie coś w tej kwestii zmieniło.

Najgorsze, że pady jakoś dziwnie mocowane i nie doszedłem jeszcze jak się do środka dostać, żeby coś z dźwiękiem pokombinować :(.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Perul napisał:

Odebrałem Turbine T7+. Jeśli chodzi o jakość wykonania i wygodę jest całkiem dobrze, zwłaszcza w stosunku do ceny.

Powiedziałbym, że za te pieniądze wykonanie to jest nawet rewelacja. Ja mam z nimi ten problem, korzystam tylko z Macbooka, że automatycznie parują się w macOS z aplikacją Muzyka (dawniej iTunes) i każde naciśnięcie dowolnego przycisku odpala tą aplikację, i można nią sterować. Problem w tym, że nie korzystam z aplikacji Muzyka, tylko Audirvana. A tutaj niestety nie chcą współpracować :( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.tabletowo.pl/akg-y600nc-recenzja/

"nie znajdziemy tu aptX, aptX HD ani LDAC. " (cytat z recenzji)

Edytowane przez Lord Rayden
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Niestety, równie zaskakujące jest brzmienie, które jest zaledwie poprawne. Jak na markę AKG to trochę za mało.

 

30 minut temu, Lord Rayden napisał:

https://www.tabletowo.pl/akg-y600nc-recenzja/

"nie znajdziemy tu aptX, aptX HD ani LDAC. " (cytat z recenzji)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, ALTON napisał:

Ale nie dlatego, że nie ma APTX tylko dlatego, że słuchawki są kiepsko strojone.. Nie róbmy burzy w szklance wody bo zaraz wyjdzie, że wszystkie słuchawki bez APTX to syf. 

Czemu zaraz burza. Ja mówię , że  słuchawki BT jeśli nie są konfekcją za kilkadziesiąt złotych to aptX powinny mieć. I powinny być dobrze strojone.

To zabawne jak recenzent Tabletowo miota się między prawdą (czyli pisze o złych słuchawkach) a koniecznością słodzenia sponsorom testu (pisze o solidnym brzmieniu). Na szczęście coś tam z prawdy napisał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności