Skocz do zawartości

Fanklub słuchawek bezprzewodowych (wireless)


Lord Rayden

Rekomendowane odpowiedzi

19 minut temu, imbryk82 napisał:


Można tam zmienić język na angielski? Nie ogarniam francuskiego


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ja też nie ogarniam - swoje zamawiałem z translatorem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech przeglądarka przetłumaczy ci na polski. Chrome dość dobrze sobie radzi 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś zamawiał na tym Amazon.fr? Niby zamówiłem, niby mogę śledzić paczkę a z karty mi nie ściągnęło środków. Coś źle robię? Trzeba czekać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy którzy kupili Moomakery. Już nie pamiętam ale chyba z revoluta poszło od razu, ale głowy nie dam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka ciekawostka od Cleer Audio. Ma to grać 60 godzin na jednym ładowaniu a po wyłączeniu ANC 100 godzin. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto kupował Pandy na dropie? Też dostaliście maila z informacją o zwrocie różnicy kosztów przesyłki między dropem a indiegogo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Jaro54 napisał:

Kto kupował Pandy na dropie? Też dostaliście maila z informacją o zwrocie różnicy kosztów przesyłki między dropem a indiegogo?

 

Tak. Niecałe $14 zwrotu będzie już jest.

Edytowane przez Karmazynowy
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie wierzyłem za bardzo w wygrzanie to teraz wierzę.

Mam dwie identyczne sztuki beyerów lagoonów (moje czarne wygrzane, drugie nowe znajomego).

Różnica jest dosyć konkretna przy wyłączonym MYI. Do tego na nowych scena jest przesunięta na lewą stronę (w moich czarnych idealnie na środku), ale to raczej na pewno kwestia wygrzania. Na PSB miałem tak samo, po wygrzaniu scena się wyrównała.

 

Różnica głównie w padach? Moim zdaniem nie, przekładałem.

Ogólnie różnica polega na tym, że na wygrzanych po prostu więcej słychać. Doskonale słyszę tekst piosenek, gdzie na nowych zdarza się dobrze nie dosłyszeć słów. Wygrzane grają jakby podbito konkretnie wysokie i rozszerzono scenę.

Do tego granie jest po prostu bardziej napowietrzone. Bas w zasadzie taki sam na obu sztukach.

 

Do tego ta nieszczęsna różnica w wykonaniu. Dziwiłem się, ze ludzi narzekają, że słuchawki są średnio wykonane.

Moje nie trzeszcza. Kolegi trzeszczą i to dosyć konkretnie. Co ciekawe moje są według rewizji chyba dużo nowsze niż jego.

To samo jest z 1000xm3. Tylko, że to ja trafiłem na egzemplarz mocno skrzypiący, a koleżanka z pracy której je poleciłem dostała kompletnie sztywną sztukę.

 

zDEUbhl.jpg

Edytowane przez Luqart
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bomakery dotarły. Właśnie testuję i jestem naprawdę mocno zaskoczony jak grają i jak się sprawują. Świetne są :) Zobaczę jak z baterią, ale już wiem, że to był bardzo dobry zakup (jakość/cena).

 

Pytanko:  polecacie jakieś szczególne tipsy do nich? Zaznaczam, że ucho mam dosyć duże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Jaworrr napisał:

Jest tu ktoś z Krakowa z Creative outlier air?

Moje właśnie wróciły z gwarancji, lewa słuchawka nadal wyraźnie szumi. Chciałbym porównać z innym egzemplarzem.

@Jaworrr Możemy porównać 😀

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małe popierdółki z ciekawości. Nie miałem pojęcia, że to taka wygoda bez kabla, bez pałąka na głowie, bez adaptera.

Chyba zostałem fanem.

 

fot1.jpg

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla zainteresowanych recenzja rodzima Dali io-4

https://applemobile.pl/recenzja-dali-io4-pierwsze-sluchawki-od-firmy-ktora-od-30-lat-tworzy-sprzet-audio-czy-to-moglo-sie-nie-udac/

jak dla mnie bardzo płytka, dużo ogólników, mało o jakości dźwięku, głośności, wygodzie poduszkach itd. ale 

mimo wszystko może kogoś zainteresuje.

 

Edytowane przez Bodziokrak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, marek_m napisał:

Pioneer_SE-MS9BN_hifi_news_nov_2018_ol.jpg

Pioneer SE-MS9BN - testował / używał ktoś ?

 

Do kupienia na Amazon.de za 470 PLN 

 

 

 

Kiedy brałem swoje 7mki to widziałem tą cenę 9tek i się zastanawiałem czy nie brać. Lecz jak kupowałem tylko dla sprawdzenia to też postawiłem na niższy model. Też się zastanawiam jak grają i czy ktoś bezpośrednio porównywał te dwie pary. Z recenzji którejś (chyba stereo i kolorowo) wynikało, że to następca 7ek z większą ilością basu. Dużo więcej nie było napisane. Dzisiaj słuchałem dwóch albumów Phidel na nich (7) i te słuchawki tak jakby były do nich stworzone, chce ktoś kupić 7? Wtedy może bym zainwestował w 9tki. 

 

Zrobiłem już 7mkom test polowy, tłumienie bardzo dobre choć nie absolutne, dla mnie bardzo wygodne. Powiedziałbym, że jak ktoś nie oczekuje agresywnego brzmienia to na ulicy byłem w stanie je docenić. W zasadzie lepiej mi się słuchało niż w domu. Nie wiem czy to kwestia mojego humoru była, czy po prostu te jasne brzmienie na otwartej przestrzeni jest dlA mnie bardziej naturalne. Fajne słuchawki, w domu za duża konkurencja, ale na dworze obecnie żadna dla nich. Wolność od kabla.

Edytowane przez MrBrainwash
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pchełki Urbanista Stockholm BT sobie zostawię na pewno, a z tymi co poniżej ( 2 godz.temu rozpakowałem ) to zupełnie nie wiem co zrobić :

 

 

 

sudioniva.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, paratykus napisał:

Małe popierdółki z ciekawości. Nie miałem pojęcia, że to taka wygoda bez kabla, bez pałąka na głowie, bez adaptera.

Chyba zostałem fanem.

 

fot1.jpg

Ile godzin to na jednym ładowaniu pociągnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, paratykus napisał:

Małe popierdółki z ciekawości. Nie miałem pojęcia, że to taka wygoda bez kabla, bez pałąka na głowie, bez adaptera.

Chyba zostałem fanem.

 

fot1.jpg

Co to za słuchawki? Mój ulubiony kształt i topologia pchełek... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pchełki - Urbanista Stockholm.3,5 godz. ale zupełnie tego nie zauważam.

Po prostu wkładam do pudełka jak przestaję słuchać i się ładuje.

Bardzo fajnie wykonane. Powłoka na ładowarce i pchełkach taka a'la gumowata. Przyjemnie to w uchu siedzi.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności