Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Fanklub słuchawek bezprzewodowych (wireless)


Lord Rayden

Rekomendowane odpowiedzi

20 godzin temu, zdzichon napisał:

Z przeciętnego telefonu mało co zagra dobrze, a grają fantastycznie już z dobrego dongla lub transmitera BT czy v30, więc jak dla mnie słaby argument. 

Nie wiem czemu o ich jakości miałoby decydować że muszą grać ze skrajnie badziewnych wyjść współczesnych telefonów jeśli wystarczające, mobilne źródełko można mieć już za dwie/trzy stówki.

 

 

A które PORTABLE masz konkretnie na myśli? Bo to że Aeony, czy tam inne wysokie Denony zagrają lepiej to ja wiem, tyle że na miasto ich nie wezmę. Jak dla mnie rozdzielczością, czystością, barwą, średnicą i basem kasują całą konkurencję BT i większość kablowych przenośnych na/wokółusznych. Jedyne PORTABLE na jakie bym mógł je zamienić to P7(ale wygoda taką sobie), B&O h6 były fajne, ale to jednak klasa niżej. Z litości nawet nie wspominam konkurencji bezprzewodowej. 

****oburza o PM3 była już tutaj lata temu, wtedy wszystko już o nich napisano ale na pewno mało kto pisał, że mają wysoką rozdzielczość, nie mogą mieć, ponieważ góra jest po prostu słaba - słuchawki troche po "ciemnej stronie mocy". Takie granie na pewno ma swoich fanów i nie mam nic przeciw temu jednak dalej twierdzę że wybitne nie są. Co do słuchawek portable - sam sobie odpowiedziałeś na pytanie, co gra lepiej a to, że ty byś i ich nie użył poza domem to inna kwestia, wg mnie wszystkie, które wymieniłeś nadają sie jak najbardziej :P

Pand raczej nie zabraknie - już pojawiły sie z innego źródełka :D

https://www.indiegogo.com/projects/drop-x-thx-panda-headphones/x/19814343?utm_campaign=Automated Daily Promotional 2020-01-27&utm_source=SparkPost&utm_medium=email&utm_term=Daily Promotional&utm_content=1580108822154.309761210071676553579192#/

 

Edytowane przez coolmen77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, coolmen77 napisał:

****oburza o PM3 była już tutaj lata temu, wtedy wszystko już o nich napisano ale na pewno mało kto pisał, że mają wysoką rozdzielczość, nie mogą mieć, ponieważ góra jest po prostu słaba - słuchawki troche po "ciemnej stronie mocy". Takie granie na pewno ma swoich fanów i nie mam nic przeciw temu jednak dalej twierdzę że wybitne nie są. Co do słuchawek portable - sam sobie odpowiedziałeś na pytanie, co gra lepiej a to, że ty byś i ich nie użył poza domem to inna kwestia, wg mnie wszystkie, które wymieniłeś nadają sie jak najbardziej :P

 

 

Żadnej ****oburzy rozpętywał tu nie będę, ja znalazłem słuchawki dla siebie idealne czego i tobie życzę. 

 

To że mało kto pisał że mają, to mnie mało interesuje. Rozdzielcza może być także średnica i taka właśnie jest w PM3, na górze z resztą też jest sporo informacji tylko nie są poddawane "na ryj". 

 

Jeśli dla ciebie wspomniane Denony czy jakieś planarne półkilowe, otwarte kloce są przenośne to nie mamy pola do dyskusji raczej, bo masz lekko inną definicję przenośności niż cała reszta świata. Z ciekawości zrobiłem ze dwie rundki po mieście w d7200 i to była porażka w każdym aspekcie zarówno ergonomicznym jak i dźwiękowym. Targanie ich do biura w plecaku było możliwe, ale raczej po upierdliwej stronie.

 

Także nadal uważam PM3 za wybitne w swojej kategorii i mam nadzieję że Pandy będą w swojej. A że ty nie? No trudno

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, zdzichon napisał:

 

Żadnej ****oburzy rozpętywał tu nie będę, ja znalazłem słuchawki dla siebie idealne czego i tobie życzę. 

 

To że mało kto pisał że mają, to mnie mało interesuje. Rozdzielcza może być także średnica i taka właśnie jest w PM3, na górze z resztą też jest sporo informacji tylko nie są poddawane "na ryj". 

 

Jeśli dla ciebie wspomniane Denony czy jakieś planarne półkilowe, otwarte kloce są przenośne to nie mamy pola do dyskusji raczej, bo masz lekko inną definicję przenośności niż cała reszta świata. Z ciekawości zrobiłem ze dwie rundki po mieście w d7200 i to była porażka w każdym aspekcie zarówno ergonomicznym jak i dźwiękowym. Targanie ich do biura w plecaku było możliwe, ale raczej po upierdliwej stronie.

 

Także nadal uważam PM3 za wybitne w swojej kategorii i mam nadzieję że Pandy będą w swojej. A że ty nie? No trudno

Fakt, denony są ciężkawe ale Aeon C 340g vs PM3 320g to nie jest przepaść. Z całego serca życzę wszystkim, żeby brzmiały tak, jak obiecują ponieważ tak naprawdę tanie nie są a hype nakręcili ogromny, jeszcze dostawa za pół roku. Może sie okazać, że wersja finalna jednak do końca nie będzie jak prototyp. Siedząc na forum od lat widziałem wiele, czytałem wiele i wiem, że recenzcje do końca obiektywne nie są, część rzeczy sie pomija, część nie opisuje sie wprost. Jak naprawdę będą brzmiały dowiemy się od użytkowników. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U Zeosa czasem ciężko coś wywnioskować, bo wszystko jest emejzing, a w recenzji potrafi więcej czasu poświęcić pudełku niż temu jak to gra, ale nadal sprawia wrażenie niezależnego.

 

Ta recenzja też trochę zbyt hurraoptymistyczna, zwłaszcza dziwnie to brzmi jak porównuje z PM3. Oppo były za drogie, a te... w sumie to kosztują tyle samo, ale teraz to nagle nie jest problem :) rzeczywiście trzeba poczekać na recki użytkowników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak Wy, ale z mojego konta zeszły już dolaruchy, dostawa na lipiec, już wkurza mnie czekanie i kupuję E1001BT, żeby jakoś nasycić głód bezprzewodowego audiofila.. także trzymam kciuki, żeby być pierwszym, który dla Was nakręci recenzję :D 

 

swoją drogą, również jestem pod wrażeniem bomakerów. przyszły dziś rano. jakościowy szok. był problem z sealem, ale nie używaliśmy nigdy wcześniej dokanałówek i to pewnie dlatego, mamy nieprzyzwyczajone uszy... tak czy siak, dźwięk naprawdę na poziomie! niczego nie brakuje, wszystko na poziomie całkiem spoko, jak za 120 złociszy.. kosmos. trafiliśmy też darmowy głośnik! również rozszerzoną gwarancję VIP do 18 miesięcy! mam nadzieję, że te E1001BT zagrają lepiej, bo różnica w cenie duża...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Admor napisał:

swoją drogą, również jestem pod wrażeniem bomakerów. przyszły dziś rano. jakościowy szok. był problem z sealem, ale nie używaliśmy nigdy wcześniej dokanałówek i to pewnie dlatego, mamy nieprzyzwyczajone uszy... tak czy siak, dźwięk naprawdę na poziomie! niczego nie brakuje, wszystko na poziomie całkiem spoko, jak za 120 złociszy.. kosmos. trafiliśmy też darmowy głośnik! również rozszerzoną gwarancję VIP do 18 miesięcy! mam nadzieję, że te E1001BT zagrają lepiej, bo różnica w cenie duża...

Bomakery sa fajne - co prawda mam z nimi jak zwykle mój prywatny problem - lewe ucho. W prawym słuchawka siedzi spokojnie a z lewego wysuwa się i potrafi wypaść.Ci ciekawe lepiej jest w dużych Creative.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.01.2020 o 16:31, meehooj napisał:

wie ktoś jakie tipsy pasują do bezprzewodowych Shanling mw100? najlepiej jakies tanie z AliE

dzieki za inf

Nie wiem nic o tipsach, ale czy Ty byś mógł mi pomóc? Jak oceniasz te słuchawki o których piszesz zastanawiam się między tymi, a mee audio x10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, mignac19 napisał:

Nie wiem nic o tipsach, ale czy Ty byś mógł mi pomóc? Jak oceniasz te słuchawki o których piszesz zastanawiam się między tymi, a mee audio x10

słuchawki ma mój brat, sam ich nie słyszałem , ponoc sa calkiem niezle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś tu zachwalał Bomakery za 100 pln . Szukam ich w tej cenie, ale chyba nie bardzo umiem w to szukanie. Ma ktoś jakieś linki do promocji tych doków?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, imbryk82 napisał:

Motyla noga!

Słaby zapłon :(  Może ktoś chce sprzedać?

Żałuj bo całkiem przyzwoicie grają, długa praca na jednym ładowaniu (7-7,5 godziny) i porzadne wykonanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Jaro54 napisał:

Żałuj bo całkiem przyzwoicie grają, długa praca na jednym ładowaniu (7-7,5 godziny) i porzadne wykonanie

nie dobijaj leżącego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żałuj bo całkiem przyzwoicie grają, długa praca na jednym ładowaniu (7-7,5 godziny) i porzadne wykonanie
Opinie na forum są różne. Dla mnie słabe, kiepska rozdzielczość, dudniący bas, mocno wycofana średnica. Daleka droga przed tanimi TWS. Przynajmniej ergonomicznie się broniły. Poszły na prezent.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie dobijaj leżącego
Myślę że duża szansa że będą w komisie

pisane przez Tapatalk mobilnie, przepraszam za literówki itp.

Ostrzegam przed update firmware do ostatniej wersji w Sony wf1000xm3. Z Astell Kern nawet przy 40cm gubią sygnał :(
Masakra.


pisane przez Tapatalk mobilnie, przepraszam za literówki itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opinie na forum są różne. Dla mnie słabe, kiepska rozdzielczość, dudniący bas, mocno wycofana średnica. Daleka droga przed tanimi TWS. Przynajmniej ergonomicznie się broniły. Poszły na prezent.
U mnie wyparły lypertek tevi. Jednakże na tipsach z zestawu jest słabo.

Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Nicodem napisał:

Ostrzegam przed update firmware do ostatniej wersji w Sony wf1000xm3. Z Astell Kern nawet przy 40cm gubią sygnał :(

Masakra. 

Shit. Appka pewnie już ściągnęła więc będzie natarczywie wciskać. Samo się na szczęście nie zainstaluje.. 

 

EDIT: Chwila moment, mowa o 2.1.0? Pobrało mi wieki temu. Zasięg w granicach normy, odrobinę zubożał, ale nie do 40cm. Za to jakość rozmów mimo ogłaszanej poprawy, szlag trafił. Czasami brzmi to jak zniekształcona mp3 <128kbps

Edytowane przez Beh0lder
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, imbryk82 napisał:

Motyla noga!

Słaby zapłon :(  Może ktoś chce sprzedać?

Wczoraj sprawdzałem (bo kolega się interesował) i jeszcze była ta promocja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, Perul napisał:

Wczoraj sprawdzałem (bo kolega się interesował) i jeszcze była ta promocja.

https://www.amazon.fr/BOMAKER-Ecouteur-Bluetooth-Oreillette-Qualcomm/dp/B07V6K5HKS/ref=sr_1_10?__mk_fr_FR=ÅMÅŽÕÑ&keywords=bomaker&qid=1580479425&sr=8-10

46€

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, imbryk82 napisał:

No nadal jest "Message promotionnel 50% de réduction. 1 promotion"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nadal jest "Message promotionnel 50% de réduction. 1 promotion"

Można tam zmienić język na angielski? Nie ogarniam francuskiego


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności