Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Fanklub słuchawek bezprzewodowych (wireless)


Lord Rayden

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 22.01.2020 o 22:41, M1LKA_90 napisał:

Przyszły i moje dzisiaj... otwieram pudełko, a tam taka karteczka. Też mieliście wszyscy coś takiego? bo nie wiem czy ściema, aż mam takiego farta w urodziny (akurat dzisiaj:)

82715582_199346731203900_2428667816770011136_n.jpg

U mnie też jest - napisałem do nich, zobaczymy, czy przyślą ten głośniczek.

 

Co do tipsów, to fakt sporo zmieniają w tych słuchawkach. Te cienkie przezroczyste dla mnie bardziej basowe (lepsze, bo i tak góry trochę za dużo), niestety po kilkunastu minutach już je czuje w kanale przez tą "ostrą" krawędź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Ja ani kolega ktory zamawiał 2szt dzien po mnie nie dostaliśmy takiej karteczki. Nie dostalem tez Prime Viedeo bonusowego a Rayden dostał. Chyba loteria

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, chico99 napisał:

 

Tylko dla arystokracji.

No może :) . U mnie to dziwna sprawa z Video co opisalem w statusie.

 

Głośniczki dostali może Ci co nie narzekali na basy ? ;)

Edytowane przez Lord Rayden
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Z moich obserwacji bateria trzyma w nich w nieskończoność. Jeszcze nie ladowalem pudleka a używam codziennie.

 

Jutro spin fity przetestuje czy sie zamontować

 

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA, UWAGA

 

każdy, kto zapisał się do Pandy na dropie, otrzymuje opcję zamówienia pre-order do bodajże końca dzisiejszego dnia za 320$ (!!!) osobiście już zamówiłem.

 

Swoją drogą, to z całej gammy słuchawek bezprzewodowych, uważamy wspólnie z moją lubą, że AudioTechnika ATH-SR50BT jest absolutnym szczytem pod względem jakości/ceny. Jesteśmy po niecałym tygodniu użytkowania i jesteśmy w 99% zdecydowani, że z nami zostaną. Za śmieszne wręcz 659zł (po rabacie zdobywczym na dodatkowe 20zł) te słuchawki naprawdę robią robotę, porównanie w salonie z Dali IO-6 za 1799zł wykazało: nieznacznie większą scenę, separację, rozdzielczość po stronie Dali, ale warte dopłaty na poziomie 300-500zł max... a nie ponad 1000zł różnicy. Gdyby Dali IO-4, IO-6 były wycenione na 1000zł i 1200zł odpowiednio, to ich kupno miałoby bardzo duży sens i sam bym się skusił. Za zapłacone promocyjnie 1400zł czułbym znaczący niesmak, mając teraz SRki. Nie żałuję zwrotu.

 

Ostrzegam przed Dali IO-4 z olx w Warszawie. Byłem, posłuchałem sekundę i od razu usłyszałem brak basu w jednym kanale. Szemrani ludzie. Gość mi jeszcze wkręca, że on tego nie słyszy i mi się wydawało. W ogłoszeniu jest, że nieużywane, tylko rozpakowane, a testuje je już nie wiadomo ile. Poza tym, dostał je podobno jako dziennikarz do testów na premierze, co może jest prawdą, ale z jakiegoś dziwnego powodu nie chce zgłosić ich do producenta na wymianę... dużo czasu na typa zmarnowałem, nie polecam allegrowicza.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Admor napisał:

UWAGA, UWAGA

 

każdy, kto zapisał się do Pandy na dropie, otrzymuje opcję zamówienia pre-order do bodajże końca dzisiejszego dnia za 320$ (!!!) osobiście już zamówiłem.

 

Swoją drogą, to z całej gammy słuchawek bezprzewodowych, uważamy wspólnie z moją lubą, że AudioTechnika ATH-SR50BT jest absolutnym szczytem pod względem jakości/ceny. Jesteśmy po niecałym tygodniu użytkowania i jesteśmy w 99% zdecydowani, że z nami zostaną. Za śmieszne wręcz 659zł (po rabacie zdobywczym na dodatkowe 20zł) te słuchawki naprawdę robią robotę, porównanie w salonie z Dali IO-6 za 1799zł wykazało: nieznacznie większą scenę, separację, rozdzielczość po stronie Dali, ale warte dopłaty na poziomie 300-500zł max... a nie ponad 1000zł różnicy. Gdyby Dali IO-4, IO-6 były wycenione na 1000zł i 1200zł odpowiednio, to ich kupno miałoby bardzo duży sens i sam bym się skusił. Za zapłacone promocyjnie 1400zł czułbym znaczący niesmak, mając teraz SRki. Nie żałuję zwrotu.

 

Ostrzegam przed Dali IO-4 z olx w Warszawie. Byłem, posłuchałem sekundę i od razu usłyszałem brak basu w jednym kanale. Szemrani ludzie. Gość mi jeszcze wkręca, że on tego nie słyszy i mi się wydawało. W ogłoszeniu jest, że nieużywane, tylko rozpakowane, a testuje je już nie wiadomo ile. Poza tym, dostał je podobno jako dziennikarz do testów na premierze, co może jest prawdą, ale z jakiegoś dziwnego powodu nie chce zgłosić ich do producenta na wymianę... dużo czasu na typa zmarnowałem, nie polecam allegrowicza.

 

Sprawdź Focal Listen Wireless. Brzydkie, odstające ale grające rewelacyjnie. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Admor napisał:

UWAGA, UWAGA

 

każdy, kto zapisał się do Pandy na dropie, otrzymuje opcję zamówienia pre-order do bodajże końca dzisiejszego dnia za 320$ (!!!) osobiście już zamówiłem.

Mieszkasz w Stanach? Jeśli nie to do Polski z przesyłką 342,92$. Darmowa dostawa tylko USA 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, Jaro54 napisał:

Mieszkasz w Stanach? Jeśli nie to do Polski z przesyłką 342,92$. Darmowa dostawa tylko USA 

Kurde ale 343 dolary za bezprzewodowe PM-3? :D przewodowe używki stoją drożej.

Z tego co wyczytałem grają zdecydowanie bardziej muzykalnie (to pewnie ukłon do mainstreamu) od oryginałów.

 

Ja je będę zamawiać. Przecież to cena 1000XM3, a granie na pewno będzie dużo lepsze.

 

4 godziny temu, Admor napisał:

UWAGA, UWAGA

 

każdy, kto zapisał się do Pandy na dropie, otrzymuje opcję zamówienia pre-order do bodajże końca dzisiejszego dnia za 320$ (!!!) osobiście już zamówiłem.

 

Swoją drogą, to z całej gammy słuchawek bezprzewodowych, uważamy wspólnie z moją lubą, że AudioTechnika ATH-SR50BT jest absolutnym szczytem pod względem jakości/ceny. Jesteśmy po niecałym tygodniu użytkowania i jesteśmy w 99% zdecydowani, że z nami zostaną. Za śmieszne wręcz 659zł (po rabacie zdobywczym na dodatkowe 20zł) te słuchawki naprawdę robią robotę, porównanie w salonie z Dali IO-6 za 1799zł wykazało: nieznacznie większą scenę, separację, rozdzielczość po stronie Dali, ale warte dopłaty na poziomie 300-500zł max... a nie ponad 1000zł różnicy. Gdyby Dali IO-4, IO-6 były wycenione na 1000zł i 1200zł odpowiednio, to ich kupno miałoby bardzo duży sens i sam bym się skusił. Za zapłacone promocyjnie 1400zł czułbym znaczący niesmak, mając teraz SRki. Nie żałuję zwrotu.

 

Ostrzegam przed Dali IO-4 z olx w Warszawie. Byłem, posłuchałem sekundę i od razu usłyszałem brak basu w jednym kanale. Szemrani ludzie. Gość mi jeszcze wkręca, że on tego nie słyszy i mi się wydawało. W ogłoszeniu jest, że nieużywane, tylko rozpakowane, a testuje je już nie wiadomo ile. Poza tym, dostał je podobno jako dziennikarz do testów na premierze, co może jest prawdą, ale z jakiegoś dziwnego powodu nie chce zgłosić ich do producenta na wymianę... dużo czasu na typa zmarnowałem, nie polecam allegrowicza.

 

SR50BT mają szumy w trybie BT (nie ANC)? Do jakiej muzyki się nadają? Jak z basem? Słucham trance,  EDM. Granie PSB M4U 8 mi odpowiada.

Kiedyś ich słuchałem i wypadły słabo pod względem ilości basu. Ale nauczyłem się, że pierwsze wrażenie często jest złudne.

Aktualnie nowe są za 659 pln plus 30 monet z promocji allegro plus mam na koncie 100 monet.

W tej cenie to bym kupił, nawet aby były jako zapasowe :D

 

Jak ktoś nie ma monet na allegro to w empiku są za 629 z wysyłką, https://www.empik.com/sluchawki-audio-technica-ath-sr50btbk-audio-technica,p1234861719,elektronika-p

 

3 godziny temu, ALTON napisał:

Sprawdź Focal Listen Wireless. Brzydkie, odstające ale grające rewelacyjnie. 

Właśnie. Focale podobno wybitnie izolują, co mi się podoba.

Ale czy grają podobnie do SR50BT?

Edytowane przez Luqart
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wziąłem w ciemno Haylou GT1 z ali. 70 złociszy, szły ze 2 tygodnie ale warto było czekać. Granie w kierunku portable, solidna buła na subbasie + reszta cofnięta o krok. Całkiem dobrze wykonane, dobrze leżą w uchu a same etui, choć z taniego plastiku, to bardzo dobrze odlane. Na plus całkiem dobra sepracja i scena (nawet coś tam grają na głębokość). Z ograniczeń to przede wszystkim rozdzielczość no ale w tej cenie i tak jest super. Dla mnie na siłownie są jak ulał, no i nie będzie specjalnie żal jakby się gdzieś pogubiły :D

Ciekaw jestem KZ S1 - brał ktoś? Ze względu na hybrydę DD +BA są jakieś nadzieje na polepszenie rozdzielczości i góry (oczywiście myślenie życzeniowe, ale chi-fi to dla mnie wciąż obcy temat, więc kto wie co oni potrafią tymi rączkami zmajstrować :D)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wziąłem w ciemno Haylou GT1 z ali. 70 złociszy, szły ze 2 tygodnie ale warto było czekać. Granie w kierunku portable, solidna buła na subbasie + reszta cofnięta o krok. Całkiem dobrze wykonane, dobrze leżą w uchu a same etui, choć z taniego plastiku, to bardzo dobrze odlane. Na plus całkiem dobra sepracja i scena (nawet coś tam grają na głębokość). Z ograniczeń to przede wszystkim rozdzielczość no ale w tej cenie i tak jest super. Dla mnie na siłownie są jak ulał, no i nie będzie specjalnie żal jakby się gdzieś pogubiły
Ciekaw jestem KZ S1 - brał ktoś? Ze względu na hybrydę DD +BA są jakieś nadzieje na polepszenie rozdzielczości i góry (oczywiście myślenie życzeniowe, ale chi-fi to dla mnie wciąż obcy temat, więc kto wie co oni potrafią tymi rączkami zmajstrować )


Widziałem kiedyś jakieś testy, ze z KZ był spory problem z zasięgiem, ze gubiły sygnał BT po włożeniu telefonu do kieszeni. Ale nie pamietam czy to dotyczyło tego modelu


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Luqart napisał:

Kurde ale 343 dolary za bezprzewodowe PM-3? :D przewodowe używki stoją drożej.

Z tego co wyczytałem grają zdecydowanie bardziej muzykalnie (to pewnie ukłon do mainstreamu) od oryginałów.

 

Ja je będę zamawiać. Przecież to cena 1000XM3, a granie na pewno będzie dużo lepsze.

To się pospiesz do jutra 8 czy 9 naszego czasu lub do zamówienia 1000 sztuk. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Luqart napisał:

Kurde ale 343 dolary za bezprzewodowe PM-3? :D przewodowe używki stoją drożej.

Z tego co wyczytałem grają zdecydowanie bardziej muzykalnie (to pewnie ukłon do mainstreamu) od oryginałów.

 

Ja je będę zamawiać. Przecież to cena 1000XM3, a granie na pewno będzie dużo lepsze.

 

Sugerowana cena producenta to 399$ więc nie jest to jakaś wielka okazja. Driver jak w PM3 nie oznacza, że będą grały podobnie, z resztą już sam sugerujesz, że tak będzie, poza tym PM3 jakieś wybitne nie są choć mają swoich fanów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Jaro54 napisał:

Mieszkasz w Stanach? Jeśli nie to do Polski z przesyłką 342,92$. Darmowa dostawa tylko USA 

332,92$, czyli jakoś 1300zł. wciąż konkurencyjna cena. Tak już dla wszystkich powiem, że przeczytałem absolutnie wszystko o nich i grają jak PM-3, ale z bardziej wyraźną górą i w ocenie ludzi, którzy mięli je porównali, bezsprzecznie są lepsze.

  

6 godzin temu, Luqart napisał:

Kurde ale 343 dolary za bezprzewodowe PM-3? :D przewodowe używki stoją drożej.

Z tego co wyczytałem grają zdecydowanie bardziej muzykalnie (to pewnie ukłon do mainstreamu) od oryginałów.

 

Ja je będę zamawiać. Przecież to cena 1000XM3, a granie na pewno będzie dużo lepsze.

 

SR50BT mają szumy w trybie BT (nie ANC)? Do jakiej muzyki się nadają? Jak z basem? Słucham trance,  EDM. Granie PSB M4U 8 mi odpowiada.

Kiedyś ich słuchałem i wypadły słabo pod względem ilości basu. Ale nauczyłem się, że pierwsze wrażenie często jest złudne.

Aktualnie nowe są za 659 pln plus 30 monet z promocji allegro plus mam na koncie 100 monet.

W tej cenie to bym kupił, nawet aby były jako zapasowe :D

 

Jak ktoś nie ma monet na allegro to w empiku są za 629 z wysyłką, https://www.empik.com/sluchawki-audio-technica-ath-sr50btbk-audio-technica,p1234861719,elektronika-p

 

Właśnie. Focale podobno wybitnie izolują, co mi się podoba.

Ale czy grają podobnie do SR50BT?

Szumu nie mają żadnego, to jedna z ich dużych zalet. ANC jest delikatne i nie wpływa na dźwięk wcale, może mini-minimalnie zwiększa tylko ilość basu. Być może słyszałeś niewygrzany egzemplarz, bo one zdecydowanie potrzebują 20-30h, żeby zacząć fajnie grać. Potwierdzone przez 3 osoby, w tym mnie. Wątpię jednak, że Ci przypasują, bo według mnie do elektroniki średnio się nadają - są neutralne/jasne, bas mają świetnie kontrolowany i tylko lekko podbity, w PSB myślę, że to podbicie jest większe. Przy elektronice są męczące, bo DJ napierd...ją dźwiękami jak chcą. We wszystkich innych gatunkach są super. Brakuje im trochę najniższego dołu, są w stanie go wygenerować, ale nie koloryzują nim dźwięku, nie tworzą efektu "dociążenia". Myślę również, że w PSB będziesz mieć większą przestrzeń z racji zdecydowanie ciemniejszego charakteru. SRki aż iskrzą detalami, tryskają życiem, ale robią to w przyjemny, angażujący sposób, niestety kosztem przestrzeni. Są dość specyficzne w porównaniu do konkurencji. Najbliżej im do Dali, a Dali podobno do Lagoonów, tylko że Dali jaśniejsze troszeczkę, więc możesz spodziewać się coś podobnego do Lagoonów, tylko troszkę jaśniejszego.

 

Tym empikiem tak mnie wkurzyłeś, że chyba idę jutro do x-kom je zwrócić i zamówić z empika te 30zł taniej. Bardzo, bardzo nie lubię przepłacać. Co do Focala.. kurde. Teraz sam mam dylemat. Bardzo chciałbym ich posłuchać.

 

CZY KTOŚ Z ŁODZI MA FOCAL LISTEN WIRELESS ??????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za informację.

Czyli wychodzi na to, że SR50BT to takie trochę gorsze, bez dużej ilości basu, ale dużo tańsze lagoony?

Dla mnie Lagoony mają dosyć dużo basu. Na pewno jest wyraźnie mocniejszy i jest go mniej niż w PSB (gdzie w tych słuchawkach czasem mi go po prostu brakuje).

Basowo Beyery trochę przypominają 1000XM3, tylko jest kontrola i dźwięk nie zamula.

 

Czyli na razie zostanę z lagoonami.

Raczej do połowy roku (aż wyjdą Pandy) słuchawek nie zmienię, bo nie widzę za bardzo konkurencji dla Lagoonów do muzyki EDM.

 

Tak popatrzyłem, że 1000xm3 podrożały i to wyraźnie. Chyba jednak 1000xm4 wyjdą dopiero w połowie 2020.

 

Myślę, że cena 1199 za Lagoony może być jakąś promocją, bo za granicą dalej jest stara cena 299 euro.

Nawet w Ameryce są droższe niż w Polsce :D

 

Edytowane przez Luqart
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, zdzichon napisał:

 

Jako duże słuchawki nie, ale już jako portable IMO wybitne są. 

Wbrew pozorom, z przeciętnego telefonu aż tak dobrze nie zagrają, a pod dobrego dapa większość dobrych nauszników z powodzeniem podepniesz. Więc co w nich wybitnego jeżeli chodzi o portable? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z przeciętnego telefonu mało co zagra dobrze, a grają fantastycznie już z dobrego dongla lub transmitera BT czy v30, więc jak dla mnie słaby argument. 

Nie wiem czemu o ich jakości miałoby decydować że muszą grać ze skrajnie badziewnych wyjść współczesnych telefonów jeśli wystarczające, mobilne źródełko można mieć już za dwie/trzy stówki.

 

Godzinę temu, coolmen77 napisał:

większość dobrych nauszników z powodzeniem podepniesz. 

 

A które PORTABLE masz konkretnie na myśli? Bo to że Aeony, czy tam inne wysokie Denony zagrają lepiej to ja wiem, tyle że na miasto ich nie wezmę. Jak dla mnie rozdzielczością, czystością, barwą, średnicą i basem kasują całą konkurencję BT i większość kablowych przenośnych na/wokółusznych. Jedyne PORTABLE na jakie bym mógł je zamienić to P7(ale wygoda taką sobie), B&O h6 były fajne, ale to jednak klasa niżej. Z litości nawet nie wspominam konkurencji bezprzewodowej. 

Edytowane przez zdzichon
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale dlaczego z litości?

Bezprzewodowe słuchawki potrafią bardzo dobrze grać.

 

W zasadzie nawet takie 1000xm3 po equalizerze w trybie wysokiej jakości i LDAC grają nieźle. Bez equalizera jest sieczka basem i dudnienie jak w studni.

Po EQ nie ma tak dużej przepaści do Lagoonów które uważam obecnie za najlepiej grające bezprzewodowe słuchawki jakie testowałem.

Może teraz napiszę herezję, ale zdecydowanie wolę Lagoony niż AQ NightOwl które niedawno testowałem i dosyć szybko oddałem.

Edytowane przez Luqart
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Luqart napisał:

Czyli wychodzi na to, że SR50BT to takie trochę gorsze, bez dużej ilości basu, ale dużo tańsze lagoony?

Nie wiem skąd wziąłeś wniosek, że są trochę gorsze. Basu może być troszeczkę mniej, ale niewiele. SRki też mają podbity, powinny bardziej eksponować detale, grając jaśniej.. ale za to bardziej męcząco. Fajne na chwile, uciążliwe na dłużej, ale tylko dla ludzi wrażliwych na wysokie. Bardzo brakuje mi opcji podłączenia jako DAC USB. Lagoony to mają. Poniżej masz wykresy, jeden z soundguys, jeden z audiofanatyka (piwo dla pana Jakuba za rzetelny i dokładny pomiar). Wykresy mówią same za siebie. Po dłuższym zastanowieniu i porównaniu ZNOWU do PXC550 stwierdzam, że je jutro zwracam. W PXC550 mogę siedzieć 8 godzin. Bębenki i uszy szczęśliwe, a SRek mam dość bardzo szybko. Jestem z tych wrażliwych na wysokie. Analityczny odsłuch albo rano, żeby się pobudzić - zdecydowanie SR50BT, dla nadwrażliwych jednak odpadają, a szkoda, bo gdyby tylko troszkę spiłować te wysokie, to byłyby słuchawki idealne.

image.thumb.png.90422c3d1475b9ec14c4c64b35965b5d.png

image.png.9d9b552e955a994dced0746adfda0e94.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Admor napisał:

Nie wiem skąd wziąłeś wniosek, że są trochę gorsze. Basu może być troszeczkę mniej, ale niewiele. SRki też mają podbity, powinny bardziej eksponować detale, grając jaśniej.. ale za to bardziej męcząco. Fajne na chwile, uciążliwe na dłużej, ale tylko dla ludzi wrażliwych na wysokie. Bardzo brakuje mi opcji podłączenia jako DAC USB. Lagoony to mają. Poniżej masz wykresy, jeden z soundguys, jeden z audiofanatyka (piwo dla pana Jakuba za rzetelny i dokładny pomiar). Wykresy mówią same za siebie. Po dłuższym zastanowieniu i porównaniu ZNOWU do PXC550 stwierdzam, że je jutro zwracam. W PXC550 mogę siedzieć 8 godzin. Bębenki i uszy szczęśliwe, a SRek mam dość bardzo szybko. Jestem z tych wrażliwych na wysokie. Analityczny odsłuch albo rano, żeby się pobudzić - zdecydowanie SR50BT, dla nadwrażliwych jednak odpadają, a szkoda, bo gdyby tylko troszkę spiłować te wysokie, to byłyby słuchawki idealne.

 

Czekaj, pisałeś 12h temu że po tygodniu odsluchu na 99% zostawiacie...ale jednak nie ? 

Edytowane przez wiatrak
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, wiatrak napisał:

 

Czekaj, pisałeś 12h temu że po tygodniu odsluchu na 99% zostawiacie...ale jednak nie ? 

TAK, dokładnie! Na początku był zachwyt, ale zamieszczając posta byłem pod wpływem świetności słuchawek, a nie dopasowania do moich realnych potrzeb. Moja kobieta chciałaby je zostawić, ale ja nie chcę ich ze względu na wciągającą prezentacje wysokich oraz brak opcji USB DAC. To pierwsze jest dla mnie najważniejsze, bo moje odsłuchy trwają po 9h, dźwięk musi być aksamitny, ale nie absorbujący, bo równocześnie piszę prace albo się uczę, a jak AT grają to wciągam się w muzykę jak bym wciągał kreski i tracę skupienie... Gdybym był oszczędniejszy, to pewnie zostałyby z nami, bo one SĄ najlepsze pod względem oferowanej jakości za cenę, (świetna równowaga, rozdzielczość, wszystkie zakresy na najwyższym poziomie jakości bezprzewodowej, dokładnie taka sama charakterystyka po kablu, brak szumu, angażujący dźwięk, fajna jakość wykonania, komfort, mocna bateria, funkcjonujący ANC, znośna jakość rozmów, BT5.0). To głupie, ale potrzebuję słuchawek, które grają miło i ciepło, a nie wciągająco.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

image.png

 

Niby Out of stock a można zamawiać :) Chyba jeszcze 1000 zamówień nie zebrali

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności