Skocz do zawartości

Fanklub słuchawek bezprzewodowych (wireless)


Lord Rayden

Rekomendowane odpowiedzi

 
Pandy to krótko mówiąc Oppo PM-3 (ten sam driver, lekko zmienione strojenie)
+ lekko podbite wysokie
+ bezprzewodowość (aptxHD, LDAC)
+ wbudowany wzmacniacz THX
+ wbudowany mikrofon (w muszli)
 
Brak ANC/DSP.
Możliwość słuchania po kablu pomija wbudowany wzmacniacz.
 
Drop przejął technologię driverów od oppo a więc są w posiadaniu także driverów od PM2 i PM1, co może w przyszłości skutkować kolejnymi słuchawkami, pewnie otwarte konstrukcje.
 
Założyłem im temat bo tu jest straszny bajzel.
 
 
To jak coś dla mnie. PM-3 to byłyby świetne słuchawki gdyby nie ta góra.

Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, gregdezet napisał:

bomakery jak za 115 zł są spoko, tylko ta góra faktycznie trochę kuleje. 
 

w jakim sensie kuleje? Sztuczna jak w 90% TWS? 

 

BTW te Pandy to mogą być bardzo ciekawe słuchawki. 

Edytowane przez roger987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w jakim sensie kuleje? Sztuczna jak w 90% TWS? 
 
BTW te Pandy to mogą być bardzo ciekawe słuchawki. 
Na cienkich gumkach jest faktycznie delikatne szeleszczenie. Na szczęście z mojego woreczka z tipsami udało mi się dobrać takie które pasują a jednocześnie uspokajają bas i niwelują szeleszczenie. I jest naprawdę bardzo fajnie.

Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Momentum M3 wraca do salonu jeszcze dziś, wystarczyło mi kilka godzin, żeby cholernie zatęsknić za Dali IO-6. Kurde, zaczynam żałować, że je zwróciłem.. ok, przestaję żałować, bo tam dynamika/atak są za troszkę słabe, nie ma też apki, jakiekolwiek korekcje EQ psują dźwięk, a i komfort jest nienajlepszy. Suma-sumarum.. najlepsze słuchawki to byłyby Momentumy połączone z Dali. Poczytałem też komentarze osób trzecich o Pandach.. to brzmi jak takie troszkę lepsze Dali właśnie. Zacząłem zastanawiąc się nad Lagoon'ami, bo ze wszystkiego, co już wyczytałem i doświadczyłem, to wychodzi na to, że są gdzieś pośrodku

między Momentumami i Dali.. tylko brak aptX HD bardzo przeszkadza.

  

20 godzin temu, gentillo napisał:

Na cienkich gumkach jest faktycznie delikatne szeleszczenie. Na szczęście z mojego woreczka z tipsami udało mi się dobrać takie które pasują a jednocześnie uspokajają bas i niwelują szeleszczenie. I jest naprawdę bardzo fajnie.

Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka
 

Wiesz może jakie to gumki? Ja niestety nie mam woreczka żadnego.. gumek będę musiał szukać nie-wiadomo-skąd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie też dotarły te Bomakery i pierwsze wrażenie, zacznę od plusów:

  • Bardzo lekkie, małe, nie czuć ich w uchu;
  • Dobrze wykonane pudełko jak i słuchawki, fajny matowy plastik;
  • Parowanie świetne zero problemów;
  • Nic nie tnie i nie przerywa jak narazie.

Minusy:

  • Dźwięk :D - a tak na poważnie, jak dla mnie to taka sygnatura, tanich basowych słuchawek, bas dudni, kontroli niezbyt dużo, góra słaba.

Nie będę natomiast malkontentem w tej cenie. Za takie pieniądze warto. Aczkolwiek skoro to są niby najlepiej grające słuchawki do 50 baków (z TWSów) to chyna nie chce wiedzieć jak grają tańsze 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, shane napisał:

Minusy:

  • Dźwięk :D - a tak na poważnie, jak dla mnie to taka sygnatura, tanich basowych słuchawek, bas dudni, kontroli niezbyt dużo, góra słaba.

Nie będę natomiast malkontentem w tej cenie. Za takie pieniądze warto. Aczkolwiek skoro to są niby najlepiej grające słuchawki do 50 baków (z TWSów) to chyna nie chce wiedzieć jak grają tańsze 

Poeksperymentuj z tipsami. Poza tym wygrzej je trochę bez słuchania. Bas pewnie się ułoży.

 

Nie są to "audiofilskie" słuchawki. Ja kupiłem je ze względu na cenę - nosząc często Creative obawiałem się,że je zgubię i 300 zł w plecy. Tutaj tylko 115 zl.

TWSy nie dorosły jeszcze do półki średniego audio moim zdaniem. Za duży jest nacisk marketingowy na nie - każda firma musi jakieś wypuścić, markowe są drogie a w technologii do tyłu  (brak aptXHD, często brak zwykłego aptX).

Edytowane przez Lord Rayden
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm...
Ja mam różne dziwne pomysły, ale kupowanie kijowo grających słuchawek pod katem tego żeby nadawały się do zgubienia?... :D
Bardzo się bałem zgubienia twsów, ale po kilku miesiącach używania sony przestało mnie to wkurzać. Więc po prostu używam kiedy chcę lub potrzebuję. A że wiem że kosztowały odrobinę więcej niż 150 pln, to ich pilnuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, hammerh34d napisał:

Hmmm...
Ja mam różne dziwne pomysły, ale kupowanie kijowo grających słuchawek pod katem tego żeby nadawały się do zgubienia?... :D
Bardzo się bałem zgubienia twsów, ale po kilku miesiącach używania sony przestało mnie to wkurzać. Więc po prostu używam kiedy chcę lub potrzebuję. A że wiem że kosztowały odrobinę więcej niż 150 pln, to ich pilnuję.

Dla mnie one nie grają kijowo tylko zadowalająco. Jak pisaliśmy ja i @chico99 należy im dać czas na wygrzanie. Podobnie było z Creative Outlier Air Sports. Dopiero po wygrzewaniu zdecyduję czy są dla mnie zupełnie ok. Pamiętaj,że kupowaliśmy je tylko na podstawie recenzji z Sieci i ceny (niskiej). 200 zł pewnie by mi się nie chciało wydawać,

Zastosowałem np. tipsy od Shozy Form 1.1. Jest lepiej....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Panowie to nie sa andromedy to sa sluchawki do biegania czy zeby cos grało na siłowni i zeby sie kable nie majtaly.

Uważam że do 300 z polskiej dystrybucji nie ma lepiej grających. Przynajmniej z tych co słuchałem a bylo ich sporo. Zauważyłem tez tak jak wy ze sporo zależy od tipsów. Spróbujcie innych jak wam te nie leżą.

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beyerdynamic Lagoony staniały.

Teraz u oficjalnego dystrybutora są za 1199 pln, więc pewnie zaraz wszędzie cena spadnie.

Czyli są w cenie 1000XM3. Dla mnie to wyraźnie lepsza opcja, jeśli ANC nie jest priorytetem.

 

Moim zdaniem są lepsze od PSB za 1399 pln. Podobna charakterystyka dźwięku, ale imho trochę lepiej grają. Wygodniejsze, dużo ładniejsze i poręczniejsze, do tego trzymają 3 razy dłużej na baterii. Mają wyraźnie lepszy zasięg, lepszą izolację pasywną i ANC (w aktywnej jest spory szum). PSB i lagoony szumią w trybie BT, ale beyery wyraźnie mniej (da się to zagłuszyć puszczając na minimum muzykę, gdzie w PSB dalej jest słychać szum).

Z minusów, nie obsługują aptx-HD.

Edytowane przez Luqart
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A do mnie w ostatnim czasie przyszły Majster i Dynamit mw60 oraz Sennki TWS. Te pierwsze to bardzo dobry deal, bo kupione na 50-procentowej przecenie u producenta. Wykonanie premium, kompaktowa budowa, dzwiękowo wydawały się ciemne i gęste, ale powoli przestają. Niestety mnie trochę cisną na szczycie głowy.

Sennki dealem wielkim nie były, fajnie wykonane, pudełko malutkie a same słuchawki spore. Dedykowana apka śmiga, obsługa wszystkiego banalna. Dzwiękowo wstępnie mogę powiedzieć że jest dobrze, ale czy krążące o nich bardzo pochlebne opinie nie okażą się dla mnie przesadzone, to jeszcze wymaga sprawdzenia.

Wysłane z mojego MI 8 Lite przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszły i moje dzisiaj... otwieram pudełko, a tam taka karteczka. Też mieliście wszyscy coś takiego? bo nie wiem czy ściema, aż mam takiego farta w urodziny (akurat dzisiaj:)
82715582_199346731203900_2428667816770011136_n.thumb.jpg.6e36934b900739b88e89fdd7cd1d47b2.jpg
U mnie też była jedną na 4 pary słuchawek


Wysłane z mojego SM-T725 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Bodziokrak napisał:

Czy nie dałoby się w jakiś sposób podzielić dział o słuchawkach bezprzewodowych, na pchełki i nauszne albo przynajmniej zakończyć wpisy tutaj dla jednych i otworzyć osobny dział?

 

A niby czemu? Wątek jest stosunkowo nieduży, tylko 56 stron.

3 minuty temu, Gourney napisał:

W sensie ceny, bo grają mi coraz lepiej.

 

Chyba, że tak. Jak w sensie ceny , to nie są moim targetem, jak będziesz sprzedawać.:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności