Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Fanklub słuchawek bezprzewodowych (wireless)


Lord Rayden

Rekomendowane odpowiedzi

JBL chce powalczyć o kawałek tortu. Zaprezentował trzy słuchawki CLUB ONE, CLUB 950NC i CLUB 700BT. Pierwsze najdroższe 350$ z True Adaptive Noise 50h działania, drugie 250$ ANC 55h działania no i trzecie najtańsze 50h działania. Więcej informacji brak a tak wyglądają zajawki nowych nauszników.

 

 

 

 

 

 

no i w łapach

 

 

Z tego co gość mówi, to budowa na czubie głowy skóra konstrukcja w całości metalowa slidery również, konstrukcja nausznic aluminium. Z minusów odrazu widzę brak możliwości założenia padów pod siebie, drivery tylko 40mm.

Edytowane przez Bodziokrak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, pawelekdabek napisał:

A to ro ma być minus? 😕

no pewnie, bo wszyscy robią 40mm.. dopiero jak ktoś robi więcej, to jest lepiej.

 

Wracając do tematu Dali IO-6, to je zwracam... trwa ostateczny dylemat czy zostanie jedna para czy wracają dwie.

NA SŁUCHAWKI DALI JEST 2 LATA GWARANCJI, INFO POTWIERDZONE NA 100%

Coś mi te 5 lat śmierdziało, bo taką informację mi przekazali, zgłosiłem się do dystrybutora, który tą gwarancję realizuje. Sklep wprowadził mnie w błąd, blablablablablabla, wkurzyłem się trochę, bo to była dla mnie karta przetargowa, żeby je wziąć, dlatego od razu poszła decyzja o zwrocie.

 

Mimo wszystko, zastanawiam się czy jedną parę zostawić.. non-stop je teraz wygrzewam, mają za sobą jakieś 50h... jutro powinny osiągnąć 74h, w poniedziałek rano będą miały 86h i wydam wtedy ostateczny werdykt czy są warte swoich 1400zł. Bas dla mnie jest naprawdę spoko, wszystko jest super, za wyjątkiem dwóch rzeczy: za słabo trzymają się głowy oraz krzykliwość średnicy.. delikatna, ale jednak, w wielu utworach uszy prawie bolą przy wokalu, a tego nie trawię, był to główny powód, żeby szukać następcy PXC550.

 

Zwróciłem swój wzrok na Lagoony.

LAGOON ANC NIE MA I NIE BĘDZIE NIGDY MIAŁ APTX HD. INFO POTWIERDZONE NA 100%.

Zafascynowały mnie rzeczywiście, dlatego napisałem do Beyerdynamica... odpisali jasno i klarownie, że żaden update nigdy nie nastąpi i dodali, że Amiron Wireless ma, także pozdro :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, pawelekdabek napisał:

A to ro ma być minus? 😕

Wiadomo że nie można generalizować, bo słuchawki 45mm marki freddy kruger za 200zł od 40mm audiotechnica za 1000zł nie będą grać lepiej, tutaj znaczenie ma wiele różnych czynników, o tym chyba nie muszę mówić, ale jeśli wielkość nie ma znaczenia lub mniejsze znaczy lepsze to po co robić 40 45 czy też 50mm jak można zrobić słuchawki z 10mm przetwornikami i skosić klientów za tą samą kasę. Niektórzy mówią że większy driver daje szerszą scenę, ale jest to chyba zbyt mocne uproszczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo że nie można generalizować, bo słuchawki 45mm marki freddy kruger za 200zł od 40mm audiotechnica za 1000zł nie będą grać lepiej, tutaj znaczenie ma wiele różnych czynników, o tym chyba nie muszę mówić, ale jeśli wielkość nie ma znaczenia lub mniejsze znaczy lepsze to po co robić 40 45 czy też 50mm jak można zrobić słuchawki z 10mm przetwornikami i skosić klientów za tą samą kasę. Niektórzy mówią że większy driver daje szerszą scenę, ale jest to chyba zbyt mocne uproszczenie.
Zdecydowanie uproszczenie. Z1R mają 70mm driver a scena w nich raczej z tych mniejszych.


pisane przez Tapatalk mobilnie, przepraszam za literówki itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Admor napisał:

oraz krzykliwość średnicy.. delikatna, ale jednak, w wielu utworach uszy prawie bolą przy wokalu, a tego nie trawię, był to główny powód, żeby szukać następcy PXC550.

Zdejmij pady i zrób fotkę przetwornika z muszlą, może da radę to bezinwazyjnym modem ogarnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Na pepperze są mega chwalone tws bomaker sifi za pół ceny wychodzi 116zl na gotowo. Może ktoś potrzebuje to jest dobra okazja. Sprzedaje francuski Amazon.

Kupiłem do testowania może ktoś jeszcze skorzysta

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, Perul napisał:

Zdejmij pady i zrób fotkę przetwornika z muszlą, może da radę to bezinwazyjnym modem ogarnąć.

wolałbym nie próbować, jako że chyba jednak pójdą na zwrot.. mimo bardzo fajnej ceny, którą za nie zapłaciłem, to uważam, że trochę je zje...li z tym ściętym najniższym basem, pasywnie brzmią słabo, niemal zupełnie bez basu, co świadczy o tym, że sam driver jest chyba suchy i tyle. tylko gdybam. Może ta grafika powie Ci wystarczająco?

 

dali.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Admor napisał:

wolałbym nie próbować, jako że chyba jednak pójdą na zwrot.. mimo bardzo fajnej ceny, którą za nie zapłaciłem, to uważam, że trochę je zje...li z tym ściętym najniższym basem, pasywnie brzmią słabo, niemal zupełnie bez basu, co świadczy o tym, że sam driver jest chyba suchy i tyle. tylko gdybam. Może ta grafika powie Ci wystarczająco?

 

dali.jpg

Chodzi mi o to, czy wokół przetwornika są membrany bierne, tak jak np tutaj (ta biała membrana wokół przetwornika przykrywająca otwory co widać na odklejonej muszli)

GdPs8Jp.jpg

Wystarczy zakleić te otwory dodatkowo grubszym plastrem i powinno złagodzić brzmienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, kurop napisał:

Na pepperze są mega chwalone tws bomaker sifi za pół ceny wychodzi 116zl na gotowo. Może ktoś potrzebuje to jest dobra okazja. Sprzedaje francuski Amazon.

Kupiłem do testowania może ktoś jeszcze skorzysta

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka
 

Dzięki za info! Nie potrzebuję, ale i tak kupiłem z ciekawości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pepperze są mega chwalone tws bomaker sifi za pół ceny wychodzi 116zl na gotowo. Może ktoś potrzebuje to jest dobra okazja. Sprzedaje francuski Amazon.

Kupiłem do testowania może ktoś jeszcze skorzysta

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka


Wziąłem i ja:)

Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Perul napisał:

Chodzi mi o to, czy wokół przetwornika są membrany bierne, tak jak np tutaj (ta biała membrana wokół przetwornika przykrywająca otwory co widać na odklejonej muszli)

GdPs8Jp.jpg

Wystarczy zakleić te otwory dodatkowo grubszym plastrem i powinno złagodzić brzmienie.

Po ściągnięciu pada z siateczką, ukazało mi się to.. i nie ma żadnych membran biernych.. dalej wolę nie rozbierać, bo nie ma tutaj już co poprawiać!

 

Malkontentem jestem od urodzenia, nic nie poradzę. Najpierw zachwyt, potem zawód, potrzebowałem czasu, żeby przetrawić i wybaczyć im tą zwykła dwuletnią gwarancję.

 

Poza tym, muszę przyznać, że membrany z bio celulozy wymagają długiego wygrzania. Jeśli ma nastąpić jeszcze jakaś poprawa, to postawię im ołtarzyk normalnie. Ta minimalna krzykliwość zniknęła, została przyjemna krystaliczność, bas się wyeksponował, separacja, scena, nawet dynamika poprawiła się w jakimś stopniu, wszystko się ułożyło lepiej, totalnie je zatrzymuje. We wtorek porównam słuchawka w słuchawkę z Lagoonami. Mam dwa identyczne telefony, dwa konta Tidal, będą leciały te same kawałki równocześnie i będziemy tylko przekładać z głowy na głowę słuchawy, żeby wyłonić ostatecznego zwycięzcę. Naczytałem się, że są trochę inne, ciemniejsze, ale podobno też super.. nie słyszałem i nie czytałem jeszcze wrażeń nigdzie z dokładnego testu łeb-w-łeb, więc na pewno zdamy relacje. Ja i moja luba, która jest na te Lagoony napalona. Czytałem jednak posty ludzi, którzy wymienili Lagoony na Dali, kiedy wyszły i wszyscy pokochali Dali. Być może korona będzie się im należeć.. póki nie wyjdą Pandy, hehe.

 

Także tego, jeśli ktoś by się zastanawiał, to Dali IO-4 / IO-6 potrzebują kilkudziesięciu, jak nie 100 godzin minimum, żeby zacząć grać bajecznie. Wcześniej była lipa do tego stopnia, że chciałem je zwrócić, nudziły i kłuły uszy. Podłączyłem do laptopa przez USB, 24 bit/48 kHz, wsadziłem do futerału, zamknąłem, wsadziłem w fabryczne pudełko, puściłem playlistę z totalnie pomieszanymi gatunkami, dałem głośność na 75% i tak bezinwazyjnie dokonały się cuda!

part.png

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

No to pewnie te bomakery za 115 będą super opcją. Scarbir ocenia je powyżej Creativa outlier air które są aktualnie chyba najpopularniejsze a kosztują 3x więcej. Tyle że to info wg sieci bo chyba nikt z nas ich jeszcze nie miał ale jest okazja żeby sprawdzić. Jak się nie spodobają to za 200 można sprzedać i przycebulic na flaszkę

 

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, kurop napisał:

No to pewnie te bomakery za 115 będą super opcją. Scarbir ocenia je powyżej Creativa outlier air które są aktualnie chyba najpopularniejsze a kosztują 3x więcej. Tyle że to info wg sieci bo chyba nikt z nas ich jeszcze nie miał ale jest okazja żeby sprawdzić. Jak się nie spodobają to za 200 można sprzedać i przycebulic na flaszkę

 

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Ok dzięki wielkie,  zamówione :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, kurop napisał:

No to pewnie te bomakery za 115 będą super opcją. Scarbir ocenia je powyżej Creativa outlier air które są aktualnie chyba najpopularniejsze a kosztują 3x więcej. Tyle że to info wg sieci bo chyba nikt z nas ich jeszcze nie miał ale jest okazja żeby sprawdzić. Jak się nie spodobają to za 200 można sprzedać i przycebulic na flaszkę

 

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Czy Wam też nie schodiz od razu kasa z revoluta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, shane napisał:

Czy Wam też nie schodiz od razu kasa z revoluta?

Od razu mi pobrało 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, kurop napisał:

Po godzinie zeszło najpierw 0zl autoryzacja karty

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka
 

 

Teraz, shane napisał:

 

Dokładnie tak, pobrało. Niemniej też się skusiłem 😉 Dzięki

Moją karte amazon zna :) pewnie dlatego od razu pobiera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Też miałem zapisana a ściągnęło na dwa razy w czwartek mają być. Dawno mnie tak nie ciekawiła zabawka za stówkę :D

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności