Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Fanklub słuchawek bezprzewodowych (wireless)


Lord Rayden

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator

Kojarzycie jakieś tanie tws ale jako priorytet obok dźwięku chciałbym żeby dało się pograć w nich w pubg i pooglądać netflixa. Mam na oku Qcy T5 co sądzicie? Może szukać czegoś innego. Może jest coś lepszego za podobne lub niewiele większe pieniądze.

Jak z lagiem w waszych modelach
Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, kurop napisał:

Kojarzycie jakieś tanie tws ale jako priorytet obok dźwięku chciałbym żeby dało się pograć w nich w pubg i pooglądać netflixa. Mam na oku Qcy T5 co sądzicie? Może szukać czegoś innego. Może jest coś lepszego za podobne lub niewiele większe pieniądze.

Jak z lagiem w waszych modelach
Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka
 

https://www.gsmmaniak.pl/1064892/sluchawki-qcy-t5-test/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Po lekturze chyba bardziej skłaniam się ku spunky beatsom z ali. Jeszcze znalazlem lokalnie w lombie nowe bomakery nad którymi spuszcza sie recenzent ze scarbir

 

Jest aptx i bardziej przyjazna niewymagającym odsłuchom. Ktoś z was ma lub zna.

 

Nie mam doswiadczenia z TWS'ami poza cowonami ct5 ktorych fanem nie jestem i phiatonami bolt które są dla mnie trochę za duże ale grają przyzwoicie choć płasko.

 

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do posiadaczy Creative outlier air sport, czy to normalne w tym modelu że lewa słuchawka mocno szumi? 

Prawa nic, albo prawi nic, a lewa wyraznie. Sprawdzalem na dwóch urządzeniach.

 

Druga kwestia, one nie mają dużo basu, raczej tak średnio. Czy mam problem z sealem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Jaworrr napisał:

Pytanie do posiadaczy Creative outlier air sport, czy to normalne w tym modelu że lewa słuchawka mocno szumi? 

Prawa nic, albo prawi nic, a lewa wyraznie. Sprawdzalem na dwóch urządzeniach.

 

Druga kwestia, one nie mają dużo basu, raczej tak średnio. Czy mam problem z sealem?

Ad.1

W moich brak szumu w obu słuchawkach, albo ledwie słyszalny.

 

Ad.2

Masz problem z sealem, one mają sporo basu, na pewno więcej, niż " tak średnio".

Edytowane przez neonlight
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, neonlight napisał:

Ad.1

W moich brak szumu w obu słuchawkach, albo ledwie słyszalny.

 

Ad.2

Masz problem z sealem, one mają sporo basu, na pewno więcej, niz " tak średnio".

Szumu specjalnie nie obserwuję. Co do basu to na początku było go sporo. Teraz po dłuższym graniu, jest w rozsądnej ilości. O dziwo na tych słuchawkach dość dobrze łapię seala. Lepiej niż w Aune E1.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.12.2019 o 17:43, Jaworrr napisał:

Dzieki, spróbuję z klasycznymi tipsami wobec tego.

Z kolei w e1 ja nie mam problemu:) 

Na Creative nie włożysz chyba tipsów klasycznych. 

 

Jakie tipsy używasz do E1 ?

Edytowane przez Lord Rayden
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Lord Rayden faktycznie, spin fity zostają w uchu przy wyciąganiu sluchawek :) , przystosowane do większej średnicy tulejki.

Z E1 właśnie spin fitów używam. Ważne żeby było coś z dużym otworem. 

 

Odnośnie szumu jeszcze to porównałem właśnie do KZ ZST, które mam na kabelku bt od kz. Tam szumu praktycznie nie ma. 

W tych Creative tylko w lewej słuchawce więc polecą na gwarancji.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy ma swoje TWSy - HiFiman też

https://www.stereolife.pl/archiwum/newsy/newsy-sprzetowe/4291-hifiman-tws600

("The HiFiMAN TWS 600 offer no aptX or LDAC codecs. They seem limited to SBC, which is not ideal from any perspective except compatibility as it is the standard Bluetooth codec. It is a bit of a missed opportunity.")

https://www.soundphilereview.com/reviews/hifiman-tws-600-review-4698/

Edytowane przez Lord Rayden
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś miał do czynienia z tanimi słuchawkami z ANC np. TaoTronic, Mpow itp.? Potrzebuję czegoś do słuchania podczas lotów samolotem, ale przede wszystkim do jazdy pociągiem i autobusem. Myślałem jeszcze nad jakimiś IEM-ami, ale chyba nie zdadzą egzaminu. 
budzet?


Wysłane z mojego SM-T725 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swego czasu syn miał TaoTronics. Kupił za mniej niż 200 PLN i w tej cenie były Ok.

Basu trochę za dużo, ANC Ok, ale to nie poziom Bose / Sony. Porządnie wykonane i ładne, ale "wielkie" po spakowaniu co w podróży przeszkadzało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, marek_m napisał:

Swego czasu syn miał TaoTronics. Kupił za mniej niż 200 PLN i w tej cenie były Ok.

Basu trochę za dużo, ANC Ok, ale to nie poziom Bose / Sony. Porządnie wykonane i ładne, ale "wielkie" po spakowaniu co w podróży przeszkadzało.

Najlepsze byłyby doki, bo zmieszczą się wszędzie, ale słuchawki wokółuszne to inny poziom komfortu.

Bose i Sony to inna liga, ale cena odstrasza. Póki co myślę o Taotronic TT-BH060, Anker SoundCore Space i Edifierach W860NB oraz W830BT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Hustler napisał:

Najlepsze byłyby doki, bo zmieszczą się wszędzie...

 

Tak, w podróży rozmiar ma znaczenie :) 

 

Godzinę temu, Hustler napisał:

....ale słuchawki wokółuszne to inny poziom komfortu...

 

Owszem, szczególnie na dłuższych lotach ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobrze tlumią Flares HD Pro i ich następca 2HD Pro. Można ich używać i po kablu i po BT. Adapter BT jest w zestawie. W dużym mieście w centrum godziny szczytu i nic nie zakłóca muzyki. No i jakość dźwięku na wysokim poziomie, 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności