Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Fanklub słuchawek bezprzewodowych (wireless)


Lord Rayden

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Anderson napisał:

Dziś po wielu godzinach czytania testów, recenzji i podpytywania na forum zamówiłem PSB M4U 8, mam nadzieję, że nie będę żałować :D Wezmę na porównania do ME z Sony WH-1000xm3,i przede wszystkim z moimi dokanałowymi Mi True Wireless Earbuds https://mi-home.pl/audio/mi-true-wireless-earbuds?iPage=2 , które dostałem wraz zakupem telefonu Mi 9t Pro. Najwyżej w cholerę zrezygnuje jak się okaże, że jestem głuchy, tyle, że nie jestem do końca pewien czy z rat można zrezygnować :D

Moim zdaniem świetny wybór. PSB czy HP70 grają świetnie jak na wireless. Brakuje góry, ale są muzykalne i bas potrafi ładnie przywalić.

1000xm3 nie mają czego szukać przy PSB jeśli chodzi o jakość dźwięku. Na początku byłem sceptyczny, ale z czasem różnica się znacznie powiększyła.

1000XM3 to zamulone słuchawki z wolnym basem.

 

Bose 700 mają być w Media za 949 pln.

https://www.pepper.pl/promocje/bose-noise-cancelling-headphones-700-214229

Chyba jednak pomyłka sklepu.

 

Mają bas te Bose?

Edytowane przez Luqart
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Luqart napisał:

Moim zdaniem świetny wybór. PSB czy HP70 grają świetnie jak na wireless. Brakuje góry, ale są muzykalne i bas potrafi ładnie przywalić.

1000xm3 nie mają czego szukać przy PSB jeśli chodzi o jakość dźwięku. Na początku byłem sceptyczny, ale z czasem różnica się znacznie powiększyła.

1000XM3 to zamulone słuchawki z wolnym basem.

 Hmmm, czyli jednak byłeś. Kupiłeś czy tylko testowo? Patrzłeś na numer fabryczny? Wygodniejsze niż NAD?  PSB dźwiękowo to samo co NAD tylko troszkę bardziej dociążone tak jak o tym w testach/recenzjach?

 

Rozmawiałem na infolinii z bankiem to z rat można zrezygnować w ciągu 14 dni bez żadnych kosztów i nieprzyjemności. Git :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Hmmm, czyli jednak byłeś. Kupiłeś czy tylko testowo? Patrzłeś na numer fabryczny? Wygodniejsze niż NAD?  PSB dźwiękowo to samo co NAD tylko troszkę bardziej dociążone tak jak o tym w testach/recenzjach?
 
Rozmawiałem na infolinii z bankiem to z rat można zrezygnować w ciągu 14 dni bez żadnych kosztów i nieprzyjemności. Git
Tak, PSB są trochę bardziej dociążone, nie dużo ale słychać różnicę. W mojej opinii, są również wygodniejsze i pewniej siedzą na bani.

Wysłane z mojego LM-G710 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Anderson napisał:

....Rozmawiałem na infolinii z bankiem to z rat można zrezygnować w ciągu 14 dni bez żadnych kosztów i nieprzyjemności. Git :)

 

Potwierdzam. Co więcej, jeżeli zwrócisz towar kupiony na raty, nie musisz robić nic. Sklep zwraca pieniądze do banku i jest po sprawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duchowy spadkobierca (?) Oppo PM3 w wersji wireless z elektroniką THX, kodekami LDAC, aptxHD, bez ANC i DSP, bateria 30+ godzin.

 

$399

 

image.png

 

https://drop.com/talk/28554/panda-announcement?utm_campaign=Drop%3A Request Update&utm_source=SparkPost&utm_medium=email&utm_term=Drop%3A Request Update&utm_content=1576034385290.328424939159027384192436&referer=QNEPSN

Edytowane przez Karmazynowy
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooooo, oczywiście teraz jak zakończyłem poszukiwania wirelessów
 
No nic, bardzo kibicuję. Ciekawe czy cena będzie mordercza czy tylko porażająca.
Cena to 399$. Patrząc na to co obiecują jest dobrze.


pisane przez Tapatalk mobilnie, przepraszam za literówki itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

350g na planary z elektroniką i baterią w środku to dużo? PM3 ważyły 320g i były wygodne. Gumowy pałąk mam w K371 - bardzo wygodny. Kwestia zaprojektowania a nie materiałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

350g to duzo niezaleznie od typu słuchawek

 

No nie wiem, dużo jest lżejszych planarów? Przecież tam przeciętna waga to ok. pół kilo :) Do tego wirelessy dodają swoje trzy grosze, tak jak wspomniał Karmazynowy. Przy tej wadze wszystko zależy od konstrukcji. W PM3 można spokojnie siedzieć godzinami, a i sprawnie poruszać się po mieście. W wielu lżejszych słuchawkach nie.

Edytowane przez zdzichon
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używał ktoś TWSów Haylou GT2 lub GT1 ?

https://m.gearbest.com/blog/new-gear/haylou-gt1-plus-vs-haylou-gt1-vs-haylou-gt1-pro-vs-haylou-gt2-winner-is-9327

Edytowane przez Lord Rayden
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Jaro54 napisał:

Tu zerknij

 QCY T2C są całkiem przyzwoite, szkoda, że nie mają w białym kolorze :P.  

19 godzin temu, Anderson napisał:

 

Tak to prawda. Mam te https://mi-home.pl/audio/mi-true-wireless-earbuds?iPage=2 co prawda basu za wiele nie mają, ale fajnie grają. Nie narzekam, bo w sumie dostałem w prezencie do telefonu i do biegania/na siłkę są spoko,  bt się nie gubi gdy telefon jest w kieszeni, natomiast gdybym je kupił z własnej kieszeni, to bym strasznie rzucał mięsem, bo często lubią się odsparować, w efekcie czego gra tylko jedna słuchawka i wtedy trzeba je sparować ponownie, co jest dość problematyczne na początku i trwa parę minut. Mnie szlag trafia jak ide pobiegac, wyciągam je z futerału, a tam jedna słuchawka gra, no podczas chodu ciężko je sparować ponownie. Natomiast teraz się nauczyłem jak je używać, wyciągam z futerału, czekam na sygnał, że się połączyły ze sobą i wtedy dopiero włączam bt w telefonie. Dobrze trzymają bt, dobrze trzymają się w uchu, jakość dźwięku wystarczająca dla normalnego człowieka więc można by je polecić, natomiast częsty problem z połączeniem jednej słuchawki z drugą przekreśla wszystko.

U jednego kolegi te same objawy, u innego z kolei świrują gdy chce połączyć z laptopem, gdy wcześniej miał sparowane z telefonem (oczywiście wyłącza wtedy BT w telefonie). U trzeciego kumpla z kolei pierwszego dnia, po upadku etui z biurka na dywan... przestały działać :D. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dość ciekawe słuchawki Philips PH-805 i nie doprowadzą do oddania nerki w zamian :)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, neonlight napisał:

Słuchałem na AVS, straszna słabizna. ;)

TZN ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.12.2019 o 16:24, Lord Rayden napisał:

Obok mioch Creative Outlier Air chciałbym dorwać coś TWS do 100 zł (Creative Outlier Air to jednak 300 zł ) . Tak,żeby nie żałować jak zgubię czy zniszczę a równocześnie by nie był to dźwięk z d....

GT2 mają LHDC/SBC/AAC. A LHDC to raczej Oreo nie obsługuje. GT1 Plus nie do dostania

 

Edytowane przez Lord Rayden
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Lord Rayden napisał:

Obok mioch Creative Outlier Air chciałbym dorwać coś TWS do 100 zł (Creative Outlier Air to jednak 300 zł ) . Tak,żeby nie żałować jak zgubię czy zniszczę a równocześnie by nie był to dźwięk z d....

GT2 mają LHDC/SBC/AAC. A LHDC to raczej Oreo nie obsługuje. GT1 Plus nie do dostania

 

Do stówki teraz ja bym brał te

https://www.scarbir.com/tws/tronsmart-spunky-beat-review

 

Btw jakby ktoś szukał TWSów nastawionych na granie średnicą, to wyszły ciekawe Aiwa

https://www.scarbir.com/tws/aiwa-prodigy-air-tws-review

Edytowane przez Play
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem, z powodu jak dla mnie słabej wygody HP70 (PSB też mi za bardzo nie przypasowały, co do wygody) drugie podejście do Lagoonów i zwracam honor.

Jednak zgadzam się z opinią internetu, że grają świetnie i lepiej od HP70/PSB M4U8.  Jest po prostu jeszcze bardziej hi-fi.

Ogólnie z tymi Beyerdynamicami się niezły bajzel. Wcześniejsze modele były dosyć wadliwe (możliwe, że taki dostałem, objawy się zgadzają).

Względem HP70:

- są wygodniejsze.

- mają lepsze ANC i tłumienie pasywne. Do 1000xm3 nadal brakuje, ale jest wyraźnie lepiej niż w HP70. 

- po prostu lepiej grają.

- mają gorsza jakość wykonania.

- kosmicznie długi czas działania na baterii. 1000XM3 trzymały długo, ale lagoony trzymają dużo dłużej. 

- brak aptx-hd.

- nie szumią w trybie ANC (w przeciwieństwie do PSB), ale za to szumią głośniej w trybie ANC.

- mają fajną aplikację która mierzy słuch i dopasowuje dźwięk. O dziwo działa.

- po włączeniu ANC bas jest wyraźnie mocniejszy.

 

Najtaniej obecnie są chyba w thomannie za 1270 pln z 3 letnią gwarancją.

Na Amazonie.de ta sama cena, ale 2 letnia gwarancja i nie wysyłają do polski.

 

Edytowane przez Luqart
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Luqart napisał:

Ogólnie z tymi Beyerdynamicami się niezły bajzel. Wcześniejsze modele były dosyć wadliwe (możliwe, że taki dostałem, objawy się zgadzają).

 

Co to za objawy?

Co było wadliwe w pierwszych egzemplarzach i czy coś poprawili?

 

Słuchałem ich na AVS i grały bardzo dobrze na pierwszy rzut ucha.

Edytowane przez Karmazynowy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Karmazynowy napisał:

 

Co to za objawy?

Co było wadliwe w pierwszych egzemplarzach i czy coś poprawili?

 

Słuchałem ich na AVS i grały bardzo dobrze na pierwszy rzut ucha.

Już zacząłem węszyć a tu Lagunki aptX HD nie mają :(

Edytowane przez Lord Rayden
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności