Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Fanklub słuchawek bezprzewodowych (wireless)


Lord Rayden

Rekomendowane odpowiedzi

Dziękuję wszystkim za pomoc. Ostatecznie mój wybór padł na model o którym wczoraj nawet jeszcze nie słyszałem. 1 miejsce na liście Scarbir, w dodatku dziś do 21 w promocji na amazon uk zamówiłem BOMAKER SIFI (skąd oni biorą te nazwy?!) za 28.99gbp plus 7gbp wysyłka - wyszło ~180 złotych. Jak tylko dotrą to podzielę się wrażeniami. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.12.2019 o 13:32, Mihu83 napisał:

@Anderson Skoro nie zależy ci na mocnej izolacji, to poluj na SR50BT, na niemieckim amazonie bywają w dobrej cenie.

Kolejna alternatywa to Focal Listen ale jak wspomniano wyżej, nie są zbyt wyjściowe.

Jeżeli wybierasz między Sony a PSB, to... bez dwóch zdań PSB.

Warto też sprawdzić AKG N700NC M2 ale tylko wtedy, kiedy trafisz promo cenę.

 

Wysłane z mojego LM-G710 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Jak grają SB50BT w porównaniu do NADów HP70? Lepiej, gorzej? Są teraz w promocji za 7 stów.

Będę NADy sprzedawać. Na moje uszy są za małe, aż porobiły mi się czerwone bolące miejsca na uszach.

Grają super, ale nie daję z nimi rady pod względem wygody.

Edytowane przez Luqart
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam najnowsze FiiO i osobiście jestem zachwycony ;) 
Jakość wykonania bardzo dobra. 
Bateria bardzo dobra (jeszcze nie ładowałem)
Proces aktualizacji - zabawny, ale w miarę prosty chociaż łącznie z 15 min trwa. 

Dźwięk - Co najmniej 8/10 (dla mnie 10, ale ja się mniej znam i chyba już delikatny fanboy hah). Bas na średnim - zrównoważonym poziomie. 

 

Tu recka z neta, jak widać po ogólnych komentarzach w necie - tamten recenzent miał po prostu pecha ze swoją awaryjną sztuką... Zdarza się.

 

Edytowane przez Eragon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że takich "awaryjnych" jest całkiem sporo.

A co to tam za awarie się trafiają? Nie chce mi się oglądać recki.

 

Tak na marginesie, EH3 brzmią spoko ale dopiero po obcięciu basu w jakimkolwiek EQ. Stockowo, to nie moja bajka.

 

Wysłane z mojego LM-G710 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.12.2019 o 00:21, Luqart napisał:

Jak grają SB50BT w porównaniu do NADów HP70? Lepiej, gorzej? Są teraz w promocji za 7 stów.

Będę NADy sprzedawać. Na moje uszy są za małe, aż porobiły mi się czerwone bolące miejsca na uszach.

Grają super, ale nie daję z nimi rady pod względem wygody.

Kupiłem i oddałem. Oczywiśćie mowa była o SR50BT :)

Kompletnie nie mój styl grania. Nie lubię słuchawek bez podbitego basu.

Edytowane przez Luqart
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie.

 

Jeżeli ktoś chcę zamówić słuchawki PSB M4U 8, to dość ważna informacja o której zasadniczo nikt nie pisze. W jednej z recenzji na temat tych słuchawek zamieszczono informację, że po narzekaniach użytkowników zmniejszyli siłę nacisku pałąka. Ponieważ zasadniczo nikt o tym nie pisze nawet w recenzjach (oczywiście prócz tej  jednej), to postanowałem zapytać oficjalnie PSB czy takie zdarzenie miało miejsce. Potwierdzili, że wypusty o numerze seryjnym 17080-802515 i wyższym są słuchawkami z poprawioną siłą nacisku.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie mam KZ ZSN oraz TinAudio T2 i z tych dwóch ZDECYDOWANIE wole KZ ZSN - używam tylko ich. Słucham EDM i rapu i lubię jak czuć bas :) Z moich doświadczeń wywnioskowałem, że lubię rozrywkowe granie.

Chciałym kupić teraz słuchawki bezprzewodowe i zastanawiam się nad TRN T200 TWS. Do 150zł będą OK? W porównaniu do ZSN będzie progres czy raczej podobny poziom?

 

EDIT: @@Inszy zauważyłem, że w innym temacie polecasz jeszcze Alpha & Delta Fit. Do muzyki elektronicznej mogą okazać się lepsze, niż TRN T200?

Edytowane przez adamw1994
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy jaka elektronika - Fity są bardziej basowe i zdecydowanie cieplejsze, momentami misiowate, bez szalejącej góry i wielkiej przestrzeni. Na pewno są łatwiejsze w odbiorze i nie męczą tak szybko jak TRN.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyskoczyło mi na TT to podaję dalej (jeżeli było to przepraszam ale nie śledzę zbyt pilnie wątku) KZ S1 i S1D https://pl.aliexpress.com/item/4000463313082.html?spm=2114.12010611.8148356.32.59a068bcIG7Crf

Edytowane przez mantr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bose Noise Cancelling Headphones 700 - czy to aktualnie najlepsze ANC na rynku? Dokopałem się do opinii forumowiczów, że grają jak kupa... ale z założenia nie są to audiofilskie słuchawki. Wystarczy, że potrafią w jakość dźwięku tak jak QC35. Dla dźwięku podświadomie ludzie raczej kierują się w stronę Sony. Ciekawi mnie jak ANC się rozwija, bo już z QC35 na głowie zrobiłem kiedyś wielkie oczy :D a jakie wygodne były! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Bose 700 od kilku dni :)

ANC rewelacja.

Wygoda - lekko słabiej niż QC35 II, ale cała reszta na plus :)

Są równocześnie podłączone do notebook'a i iPhone'a. Sony tego nie potrafi :) 

Jakość dźwięku - nie podejmuję się polemiki ze znafcami :D  Ufam swoim uszom - jest OK

W samolocie / na lotnisku (tylko tam ich używam) spisują się doskonale :) 

 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś po wielu godzinach czytania testów, recenzji i podpytywania na forum zamówiłem PSB M4U 8, mam nadzieję, że nie będę żałować :D Wezmę na porównania do ME z Sony WH-1000xm3,i przede wszystkim z moimi dokanałowymi Mi True Wireless Earbuds https://mi-home.pl/audio/mi-true-wireless-earbuds?iPage=2 , które dostałem wraz zakupem telefonu Mi 9t Pro. Najwyżej w cholerę zrezygnuje jak się okaże, że jestem głuchy, tyle, że nie jestem do końca pewien czy z rat można zrezygnować :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, adriano2510 napisał:

Dzięki za opinię :) O ile lepsze jest ANC w 700? Tyci tyci czy raczej wyraźnie i robiące różnicę? Lepsze też niż w Sony WH-1000XM3? 

 

ANC w Bose / Sony to pierwsza liga. Różnice, jeżeli występuję, są niewielkie.

Różnice są gdzie indziej. Jak napisałem, do moich zastosowań Bose 700 wygrywa "hands down" :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co polecacie z tych najtańszych słuchawek typu TWS? Siostrzenice sobie takie zażyczyły od "Mikołaja"
Coś w granicach powiedzmy 120zł (potrzebuję 2 pary) z Polski. Jakość dźwięku raczej nie ma dla nich znaczenia, ważne żeby za dużo nie świrowały z łączeniem się. 

TWS od Xiaomi (Mi True Wireless  Basic) ma paru znajomych i każdy ma z nimi problemy, więc szukam czegoś innego.

 

Jakbym wiedział wcześniej to bym zamówił coś z chin od  Edifier, kolejne Sabbath E12 ultra... Ale teraz to już za późno :P. 

Edytowane przez Damix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Damix napisał:

Co polecacie z tych najtańszych słuchawek typu TWS? Siostrzenice sobie takie zażyczyły od "Mikołaja"
Coś w granicach powiedzmy 120zł (potrzebuję 2 pary) z Polski. Jakość dźwięku raczej nie ma dla nich znaczenia, ważne żeby za dużo nie świrowały z łączeniem się. 

TWS od Xiaomi (Mi True Wireless  Basic) ma paru znajomych i każdy ma z nimi problemy, więc szukam czegoś innego.

 

Jakbym wiedział wcześniej to bym zamówił coś z chin od  Edifier, kolejne Sabbath E12 ultra... Ale teraz to już za późno :P. 

Tu zerknij

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Damix napisał:

TWS od Xiaomi (Mi True Wireless  Basic) ma paru znajomych i każdy ma z nimi problemy, więc szukam czegoś innego.

 

Tak to prawda. Mam te https://mi-home.pl/audio/mi-true-wireless-earbuds?iPage=2 co prawda basu za wiele nie mają, ale fajnie grają. Nie narzekam, bo w sumie dostałem w prezencie do telefonu i do biegania/na siłkę są spoko,  bt się nie gubi gdy telefon jest w kieszeni, natomiast gdybym je kupił z własnej kieszeni, to bym strasznie rzucał mięsem, bo często lubią się odsparować, w efekcie czego gra tylko jedna słuchawka i wtedy trzeba je sparować ponownie, co jest dość problematyczne na początku i trwa parę minut. Mnie szlag trafia jak ide pobiegac, wyciągam je z futerału, a tam jedna słuchawka gra, no podczas chodu ciężko je sparować ponownie. Natomiast teraz się nauczyłem jak je używać, wyciągam z futerału, czekam na sygnał, że się połączyły ze sobą i wtedy dopiero włączam bt w telefonie. Dobrze trzymają bt, dobrze trzymają się w uchu, jakość dźwięku wystarczająca dla normalnego człowieka więc można by je polecić, natomiast częsty problem z połączeniem jednej słuchawki z drugą przekreśla wszystko.

Edytowane przez Anderson
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności