Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Fanklub słuchawek bezprzewodowych (wireless)


Lord Rayden

Rekomendowane odpowiedzi

Możesz jakoś porównać FiiO EH3 z Focalami?
Zupełnie różne podejścia do dźwięku. Focale grają jaśniej, dynamiczniej i z fajnym sub basem.
Fiio to raczej ocieplone/przyciemnione granie, ze złagodzoną górą i sporą ilością mid basu.

Wysłane z mojego LM-G710 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
Brzmi jak China z Amazon'a za 49 EUR  
Pewnie tak. W każdym razie, nie moja sygnatura.

Wysłane z mojego LM-G710 przy użyciu Tapatalka

Już oficjalnie mogę napisać, że temat wirelessów jest u mnie zamknięty. Zostają Focal Listen i N700NC M2 + Shanling MTW100BA.

Wysłane z mojego LM-G710 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, nie chciałbym zakładać nowego wątku, tym bardziej z racji faktu, że to nie dla mnie te słuchawki. Mianowicie, czy jest na rynku coś sensownego do 600zł w kategorii bezprzewodowych nausznych/wokółusznych do ogólnego, nie-gamingowego zastosowania? Przejrzałem na szybkości Allegro i absolutnie nic jakoś specjalnie nie wzbudziło mojego zainteresowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Vaiet napisał:

Panowie, nie chciałbym zakładać nowego wątku, tym bardziej z racji faktu, że to nie dla mnie te słuchawki. Mianowicie, czy jest na rynku coś sensownego do 600zł w kategorii bezprzewodowych nausznych/wokółusznych do ogólnego, nie-gamingowego zastosowania? Przejrzałem na szybkości Allegro i absolutnie nic jakoś specjalnie nie wzbudziło mojego zainteresowania.

Polecam z autopsji pół roku użytkowane Audio-Technica ATH-M50xBT w jednym ze sklepów do nabycia za 650zł, nie płacisz za anc długi czas pracy na accu. Może się wydawać plastik fantastik, ale nic nie skrzypi, solidne ewentualnie pady do wymiany jak na większe uszy. Dokupiłem dongle bluetooth na usb i nie chcę już widzieć nic z kablem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do 600 zł, to tak średnio ale w okolicach 700 - 800 zł masz już Focal Listen i ATH-SR50BT. Te pierwsze były na alledrogo za 770 zł, drugie na germańskim amazonie za 690 zł z groszem.

Wysłane z mojego LM-G710 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, chico99 napisał:

 

@Gourney może się odezwie. On jest ekspertem od takowych.

 

Hahaha, przeceniasz mnie. Po prostu ostatnio bardziej cenię brak kabli niż kable audiofilskie. Mihu trafił w punkt, w zadanym budżecie to chyba nie miałem nic prócz Even h2. Ja bym zapolował na ATH dsr7bt. Może ktoś będzie sprzedawał używki w cenie tak atrakcyjnej jak ja ostatnio😉.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Modzix pałąka wykonany - poducha od Sennheiser HD8 + 10 min. roboty i wygoda zmienia się diametralnie.

Poduchy nawet nie trzeba kleić, pasuje idealnie na ten pałąk.

08e66e32dece1ef19af1513a731b6d39.jpg

 

Wysłane z mojego LM-G710 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam tanich słuchawek miejskich, na siłownię (kardio na bieżni lub rowerku, a do tego film na telefonie, czyli izolacja musi być).

Do tego wygodnych z dostateczną izolacją i tanich. Jakość dźwięku schodzi na drugi plan, ale nie mogą też grać słabo.

 

HP70 mi po prostu szkoda, a do tego są za duże i za brzydkie. Chodziłem z 1000xm3 na siłownię to, chyba od potu popękały nauszniki.

 

Czy znajdę coś lepszego niż, https://www.tophifi.pl/sluchawki/sluchawki-z-redukcja-szumow/audio-technica-ath-anc500bt.html

Edytowane przez Luqart
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może być do 400 PLN, przy czym te, które podlinkowałem kupiłem dzisiaj za 15,90 EUR (68 PLN), a teraz są za 21,99 EUR (94 PLN).

Na siłkę powinny wystarczyć :) 

__________

Za kilka dni Black Friday, a potem Cyber Monday - będzie można kupować garściami :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dotarły H4.  Fajnie zbudowane, leciutkie, nauszniki miękkie. Jak dla mnie kapkę za mały obwód, ale mimo wszystko nie są niewygodne, choć napiszę więcej, jak posiedzę w nich kilka godzin. Bardzo dobra izolacja pasywna. Proces parowania przekombinowany :) Grają też bardzo przyjemnie - po soniaczkach wydają się zdecydowanie jaśniejsze. Nie pamiętam już tak dobrze H6v2, ale wydaje mi się całkiem podobne. Co ciekawe - to na iPhone. Na Oneplus te AAC brzmi jakoś inaczej, słabiej... 

 

Stwierdzam, że zostawiam i dam im pare tyg w biurze, a tu bęc - wpada żona, mierzy i mówi że fajne i bierze do roboty :D i nie wiem kiedy odzyskam.

 

W cenie wyjściowej nie warto, ale jak ktoś trafi na dobrą promkę to mogę polecić.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.11.2019 o 17:09, Mihu83 napisał:

Modzix pałąka wykonany - poducha od Sennheiser HD8 + 10 min. roboty i wygoda zmienia się diametralnie.

Poduchy nawet nie trzeba kleić, pasuje idealnie na ten pałąk.

08e66e32dece1ef19af1513a731b6d39.jpg

 

Wysłane z mojego LM-G710 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

A czy pady tez da sie maloinwazyjnie w tym modelu wymienic ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Play napisał:

Lordzie, one są wokółuszne, nie?

Wyglądają na coś pośredniego. HD50 były nauszne. Tu muszle podłużne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Lord Rayden napisał:

Rozglądał się już ktoś w sprawie zakupu Meizu HD60 ?

 

 

Myślałem nad zakupem, ale przeczytałem na Ali opinię usera - średnio zadowolonego (a widać że ogarniał temat) - więc odpuściłem sobie zakup i poszedłem w FiiO. Myślę że raczej zyskam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności