Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Fanklub słuchawek bezprzewodowych (wireless)


Lord Rayden

Rekomendowane odpowiedzi

A jak tam Dali IO-4, ktoś coś cokolwiek, są już jakiś czas na rynku a specjalnych wieśc/testów brak.
 
Było pisane parę stron wstecz ale nie ma co tego traktować jako poważny test, ot subiektywne wrażenia.

Wysłane z mojego LM-G710 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, marek_m napisał:

 

Mniej czytać, więcej słuchać muzyki :) 

 

 

To jest najzdrowsze wyjście z tego nierentownego hobby. Jak trafi się taki sprzęt, który wpada w gust to zdrowo zakończyć na nim poszukiwania. Jeżeli minie się z tym punktem to potem zaczyna się szaleństwo :)

Edytowane przez ALTON
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Bodziokrak napisał:

A jak tam Dali IO-4, ktoś coś cokolwiek, są już jakiś czas na rynku a specjalnych wieśc/testów brak.

Przejdź się do sklepu i przekonaj osobiście. ;) Jak słuchałem ich na AVS to złego słowa o brzmieniu powiedzieć nie mogę, poza sporym gabarytem i tandetnie plastikowym wykonaniem. Z pamięci to chyba lepsze od Sony, Bose itp., ale słuchałem też EAH-F70N od Technics'a i równie dobrze mi to brzmiało, choć bardziej rozrywkowo/efektownie.

Edytowane przez neonlight
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie przygoda ze słuchawkami BT zakończyła się właśnie na focalach listen wireless  
Mnie trochę poniosło ze słuchawkami ale chyba dlatego, że zwykłe Listeny miałem już jakieś 2 lata i chciałem czegoś innego. Widać jak to się skończyło

Wysłane z mojego LM-G710 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ile jesteś w stanie w nich wysiedzieć? Są tak samo niewygodne jak wersja kablowa?
Długo, ja nie mam problemu z siłą nacisku padów. Jedynie pałąk jest problematyczny ale zrobię moda i będzie git.

Wysłane z mojego LM-G710 przy użyciu Tapatalka

A próbowałeś w końcu KEFy? space one wireless
Oczywiście. Niestety nie moja bajka, wydawały mi się za chude, zbytnio rozjaśnione.

Wysłane z mojego LM-G710 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, neonlight napisał:

Przejdź się do sklepu i przekonaj osobiście. ;) Jak słuchałem ich na AVS to złego słowa o brzmieniu powiedzieć nie mogę, poza sporym gabarytem i tandetnie plastikowym wykonaniem. Z pamięci to chyba lepsze od Sony, Bose itp., ale słuchałem też EAH-F70N od Technics'a i równie dobrze mi to brzmiało, choć bardziej rozrywkowo/efektownie.

Aż tak bardzo mi nie zależy, myślałem że ktoś wywoła efekt WOW, natychmiastowo namacalny dla mnie jest czas działania 60h, robi wrażenie i jako jedne z niewielu słuchawek bluetooth są bez anc, wydaje mi się że w jakiś sposób po pierwsze degradują dźwięk a po drugie skracają czas działania, oczywiście są takie w których można to wyłączyć ale po co mam dopłacać do czegoś czego nie używam, bo tylko słucham w domu. Narazie siedzę na swoich ath-m50xbt i prowadzę nasłuch co w trawie piszczy, czekam jeszcze na nauszniki od FIIO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż tak bardzo mi nie zależy, myślałem że ktoś wywoła efekt WOW, natychmiastowo namacalny dla mnie jest czas działania 60h, robi wrażenie i jako jedne z niewielu słuchawek bluetooth są bez anc, wydaje mi się że w jakiś sposób po pierwsze degradują dźwięk a po drugie skracają czas działania, oczywiście są takie w których można to wyłączyć ale po co mam dopłacać do czegoś czego nie używam, bo tylko słucham w domu. Narazie siedzę na swoich ath-m50xbt i prowadzę nasłuch co w trawie piszczy, czekam jeszcze na nauszniki od FIIO.
Chcesz Fiio? Mam w komisie jakby co...

Wysłane z mojego LM-G710 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Mihu83 napisał:

Pojechały di sklepuemoji12.png

Wysłane z mojego LM-G710 przy użyciu Tapatalka
 

Nie żałujesz ? Na tle całej kolekcji, oceniasz je jako najlepsze ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie żałuję, nie mam wielkich sentymentów do sprzętu audio.

Czy najlepsze? Hm, nie wiem, na pewno świetnie reprodukowały bas ale jak mam poprawiać po producencie i kombinować z doborem padów, to ja jednak podziękuję, nie przy tej cenie. Mogę żyć z Focalami.

 

Wysłane z mojego LM-G710 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, hesus666 napisał:

Ja Beoplay H4 jeszcze na próbe zamówiłem :) Troche w ciemno, ale na papierze wyglądają dla mnie ok (lekkie, AAC, prawdziwa skóra) - a takie H6v2 kiedys testowałem i byly swietne. Licze na podobne granie.

 

Bez ANC, to w zasadzie tylko do zastosowań domowych :( 

 

No i dlaczego okrągłe słuchawki, skoro nawet dziecko wie, że uszy są owalne :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, marek_m napisał:

 

Bez ANC, to w zasadzie tylko do zastosowań domowych :( 

 

Czemu? Lata chodzili wszyscy z pasywnym tłumieniem i było ok. A ANC mimo że robi efekt magii to doskonałym rozwiązaniem nie jest. Raz że nie tłumi nieregularnych dźwięków, dwa degraduje SQ, trzy wielu osobom przeszkadza wytwarzane ciśnienie.

 

Cytat

No i dlaczego okrągłe słuchawki, skoro nawet dziecko wie, że uszy są owalne :D 

 

Dizajn w słuchawkach na miasto często bierze górę. Ludzie takie słuchawki traktują również jako element stroju. Czy się to podoba czy nie to kwestia osobnicza. Akurat B&O zrobiło to tak, że nie przeszkadza. Słuchawki są tak lekkie, a pady tak miękkie, że dyskomfortu absolutnie brak.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, zdzichon napisał:

Czemu? Lata chodzili wszyscy z pasywnym tłumieniem i było ok. A ANC mimo że robi efekt magii to doskonałym rozwiązaniem nie jest. Raz że nie tłumi nieregularnych dźwięków, dwa degraduje SQ, trzy wielu osobom przeszkadza wytwarzane ciśnienie.

 

Zgoda, ale w podróży ANC jest baaardzo przydatne. 

 

18 minut temu, zdzichon napisał:

Dizajn w słuchawkach na miasto często bierze górę. Ludzie takie słuchawki traktują również jako element stroju. Czy się to podoba czy nie to kwestia osobnicza. Akurat B&O zrobiło to tak, że nie przeszkadza. Słuchawki są tak lekkie, a pady tak miękkie, że dyskomfortu absolutnie brak.

 

Na zewnątrz niech se będą okrągłe, ale co stoi na przeszkodzie aby środek był dopasowany do kształtu ucha ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności