Skocz do zawartości

Fanklub słuchawek bezprzewodowych (wireless)


Lord Rayden

Rekomendowane odpowiedzi

Gdzieś mi się przewinęła „recenzja” EH3 i wynika z niej, że są strojone „konsumencko”, więc, hm... może być tak sobie, z podbitym dołem.
No nic, za niecałe 700 zł można sprawdzić, pod warunkiem że nie wjedzie VAT.


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk Pro

Takie coś, niezbyt treściwe ale zawsze jakieś info.:


https://hifigo.com/blogs/review/fiio-eh3nc-anc-wireless-bluetooth-headphone-stereo-review-hifigo


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk Pro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Mihu83 napisał:

Gdzieś mi się przewinęła „recenzja” EH3 i wynika z niej, że są strojone „konsumencko”, więc, hm... może być tak sobie, z podbitym dołem.
No nic, za niecałe 700 zł można sprawdzić, pod warunkiem że nie wjedzie VAT.


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk Pro

Takie coś, niezbyt treściwe ale zawsze jakieś info.:


https://hifigo.com/blogs/review/fiio-eh3nc-anc-wireless-bluetooth-headphone-stereo-review-hifigo


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk Pro

Jezu Panie - skąd Ci dali takie uszy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Nicodem napisał:

Ale na diagramie w instrukcji twierdzą że każda łączy się z telefonem oddzielenie. Z e8 nie miałem tego

Wysłane z mojego GM1913 przy użyciu Tapatalka
 

Sony mogą działać w dwóch trybach ale w tym "lepszym" to nie wiem kiedy działają... chyba tylko na papierze. 

Edytowane przez ALTON
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

ANC function is both available once it is in Bluetooth mode or USB -c connected, it is disabled once it is connected with 3.5mm cable.  

Aha, znaczy że jak chcesz sobie w samolocie film obejrzeć z pokladowego systemu, to bez ANC. Słabo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że zbliża się szaleństwo na Ali, to mały update w sprawie TRN T200 - mają jakieś 20 godzin przebiegu (prawie wszystko w szafie) i dźwięk już znacząco się zmienił. Nie jest już taki szorstki, darcie ryja się uspokoiło, po drugim przebiegu (grają na jednym ładowaniu do 7 godzin) mocno pociemniały i średnica gdzieś się wycofała, ale po następnej nocy w szafie, wróciła na właściwe miejsce, tyle że łagodniejsza. Na słabych realizacjach dalej słychać, że albo niedomaga wzmacniacz, albo przetworniki, ale już się robi ciekawie nie tylko dla fanów chińskiej szkoły grania.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojawiły się już AKG N700NC M2 i to w sporo niższej cenie.

Zmiany względem pierwszej wersji:

- czarny kolor zamiast srebrnego

- mniejsze muszle

- usb c zamiast micro

 

Nie wiem czy coś jeszcze ale nie sądzę.

 

Z innej beczki, trochę mnie kusi sprawdzenie K361 i K371 ale z tego co czytam i oglądam, to sporo problemów jest z tymi modelami, szczególnie z K371.

 

Wysłane z mojego LM-G710 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, taka sprawa, znajdę jakiś znośny adapter jack 2.5 male do 3.5 female? Ewentualnie przewód 2.5 male do 3.5 male.
Chciałbym sprawdzić N700NC z jakimś innym kabelkiem niż stockowy, a one mają gniazdo 2.5.

Wysłane z mojego LM-G710 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Meizu-HD60-Headphones-2.png.9b4422340c29ae054d071d919ab0ae09.png

Na początku listopada premierę miały nowe słuchawki od Meizu!

Meizu HD60 to bezprzewodowe słuchawki, następca Meizu HD50. 

I przyznam że kuszą... ;) Czekamy na pierwsze opinie i chyba pójdzie zakup (piszę mając na uszach poprzedniczki) :D 

Więcej info: https://www.meizu.com/en/accessory/hd60.html

Wątek: 

@Lord Rayden, oznaczam jako posiadacza :D 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I mają mieć aptX HD ! Co prawda nauszniki wydają się trochę bardziej jajowate niż w w HD50 ale ogólnie wyglądają fajnie !

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności