Skocz do zawartości

Fanklub słuchawek bezprzewodowych (wireless)


Lord Rayden

Rekomendowane odpowiedzi

Basically, as the nozzle seals with your ear, and you push it further in, pressure builds up in the IEM housing, and the pressure is partially relieved by warping the least rigid wall of that chamber, which would be the driver. This only happens on Dynamics because they have bigger drivers and armatures operate in their own sealed units, and not in the main IEM shell”

 

Powyższe akurat w odniesieniu do dokanałówek.

Edytowane przez Mihu83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Mihu83 napisał:

Jest bardziej zwarty, lepiej kontrolowany i jest go mniej... albo raczej jest w normalnej ilości i raczej liniowy, H6 miały podbity mid bas, chwilami było go wręcz za dużo.

Ogólnie, Dali są bardziej wyważone, no i obok Listenów Wireless, SR50BT, Momków 3 i NAD HP70, grają równie dobrze BT i po kablu.

 

Jeszcze taka mała różnica między io4 i io6 - czwórki mają chyba woreczek zamiast etui zapinanego na zamek.

 

I na koniec niezbyt zabawna uwaga odnośnie NADów - kontrola jakości tam chyba nie istnieje. Pierwsze dwa egzemplarze szumiały i bzyczały, trzeci egzemplarz jest prawie bezgłośny, za to ma driver flexa😂

 

Niech no  się Fiio streszcza ze swoimi EH3.

A wrzuć fotkę swoich Dali ? Możesz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mihu83 napisał:

Oj, niestety nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Mihu83 napisał:

Heh, cholerny ipad. Zaraz coś zarzucę.

Etui IO6 prawie jak Oppo PM-3. A wygląd jak B&O H6

 

Z fotek - no wygląd premium ! Nauszniki trochę grubiutkie. Ciekawe jak długo skóra wytrzyma.

Edytowane przez Lord Rayden
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Lord Rayden napisał:

Etui IO6 prawie jak Oppo PM-3. A wygląd jak B&O H6

 

Z fotek - no wygląd premium ! Nauszniki trochę grubiutkie. Ciekawe jak długo skóra wytrzyma.

Szczerze, to nie bardzo im po drodze z H6, Dali są pokaźniejszych rozmiarów i bardziej odstają od bani. H6 są low profile.

io-6 kojarzą mi się bardziej z Grado...

 

Jeszcze kwestia użytkowa - siedzą bardzo stabilnie na bani. W przypadku NADów jest problem jeżeli chce się posłuchać na leżąco, w Dali tego problemu nie ma.

Edytowane przez Mihu83
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj proszę znać po paru dniach co z tym hotspotem, ok?

 

A jak średnica i góra. Nie kłuje? Szukam czegoś raczej po aksamitnej stronie. Jest dociążenie?

Edytowane przez zdzichon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy pady w tych dali są wymienialne na jakieś ogólnie dostępne i czy uszy mieszczą się bez problemu? Mam audiotechniki ath-m50xbt, jestem mega zadowolony, ale pierwsze co zrobiłem to wymieniłem właśnie pady na pojemniejsze a używam tylko w domu więc wielkość nie ma dla mnie znaczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, nie ma sprawy.

 

Nie ma mowy o żadnym wyostrzeniu, żyletkach w uszach, itp.

Dociążenie bedzie zależne od muzyki.

Właśnie słucham stonerowych klimatów, min. Sungrazer - Wild Goose i kompketnie nie odczuwam żadnych braków w dociążeniu.

 

Wysłane z mojego LM-G710 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Czy pady w tych dali są wymienialne na jakieś ogólnie dostępne i czy uszy mieszczą się bez problemu? Mam audiotechniki ath-m50xbt, jestem mega zadowolony, ale pierwsze co zrobiłem to wymieniłem właśnie pady na pojemniejsze a używam tylko w domu więc wielkość nie ma dla mnie znaczenia.
Z padami chyba będzie problem. Nie chcę przy nich grzebać ale wyglądają na klejone, przynajmniej wnętrze sprawia takie wrażenie.
Moje uszy mieszczą się bez problemu ale ja nie mam "klapioków" jak Dumbo, więc trzeba sanemu sprawdzić.

Wysłane z mojego LM-G710 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Mihu83 napisał:

Ok, nie ma sprawy.

 

Nie ma mowy o żadnym wyostrzeniu, żyletkach w uszach, itp.

Dociążenie bedzie zależne od muzyki.

Właśnie słucham stonerowych klimatów, min. Sungrazer - Wild Goose i kompketnie nie odczuwam żadnych braków w dociążeniu.

 

Wysłane z mojego LM-G710 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Z padami chyba będzie problem. Nie chcę przy nich grzebać ale wyglądają na klejone, przynajmniej wnętrze sprawia takie wrażenie.
Moje uszy mieszczą się bez problemu ale ja nie mam "klapioków" jak Dumbo, więc trzeba sanemu sprawdzić.

Wysłane z mojego LM-G710 przy użyciu Tapatalka
 

To kanał jeśli jest to skóra ekologiczna, bankowo zaczną się strzępić miałem kilka słuchawek kablowych i we wszystkich to samo, dopiero dokupione są niezniszczalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polemizowałbym, przykładowo pady w Listenach - słuchawek używałem intensywnie przez jakieś dwa lata i pady nie miały najmniejszych śladów zużycia.

Wysłane z mojego LM-G710 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pady są wymienne i są łatwo ściągane co pokazywali na filmikach z targów. Jeszcze podkreślali to, że pady się zużywają i że zadbali o to żeby można było je łatwo wymienić.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to super.


Wysłane z mojego LM-G710 przy użyciu Tapatalka

30 minut temu, Karmazynowy napisał:

Pady są wymienne i są łatwo ściągane co pokazywali na filmikach z targów. Jeszcze podkreślali to, że pady się zużywają i że zadbali o to żeby można było je łatwo wymienić.

Już znalazłem filmik - patent jak w B&O.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli średnica zbliżona do tej z QC35 i mniejsza od XM3. No nic - w ciemno jednak nie zamówię :D poczekam aż będą w salonach do przymiarki i krótkich testów, tym bardziej, że piszesz, że ANC jest słabawe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bose i Sony to bodaj jedyne firmy mające potwierdzone, żeby nie powiedzieć wieloletnie doświadczenie z ANC. Pozostali, obojętnie jak zacni na innych polach, w dziedzinie ANC są debiutantami i to widać (a w zasadzie słychać) :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mihu83 ma rację. Spore to uszatki. Aventho Wireless to mniejsze nauszniki (wielkość i odstawanie od głowy)

dali-io-4-6-2-1024x681.jpg

dali-io-4-6-3-1024x681.jpg

featured-beyerdynamic-aventho-wireless-headphones.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadłem na chwilę do salonu w przelocie. Trudno to nazwać odsłuchem, bo przeleciałem pare kawałków na szybko, ale miłości od pierwszego słuchania nie ma :) Jakiś taki kartonowy dźwięk, średnica suchawa (Lordzie, zepsułeś mnie tymi Oppo), bas lekko buczący. No ale to celuloza, a z pudełka wyjęte dopiero co. Wpadnę na weekend na dłużej to ich posłucham naprawdę.

 

Najgorsze jednak, że pałąk to kopiuj/wklej z fatalnego rozwiązania wirelessów czyli ogumowany kolisty pałąk. Fuuuj. Słuchałem 15 minut i już je czułem na górze czaszki, także Dali chyba nie dla mnie.

 

Trzeba jeszcze obczaić te nowe PXy i czekam na Fiio

Edytowane przez zdzichon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, zdzichon napisał:

Wpadłem na chwilę do salonu w przelocie. Trudno to nazwać odsłuchem, bo przeleciałem pare kawałków na szybko, ale miłości od pierwszego słuchania nie ma :) Jakiś taki kartonowy dźwięk, średnica suchawa (Lordzie, zepsułeś mnie tymi Oppo), bas lekko buczący. No ale to celuloza, a z pudełka wyjęte dopiero co. Wpadnę na weekend na dłużej to ich posłucham naprawdę.

 

Najgorsze jednak, że pałąk to kopiuj/wklej z fatalnego rozwiązania wirelessów czyli ogumowany kolisty pałąk. Fuuuj. Słuchałem 15 minut i już je czułem na górze czaszki, także Dali chyba nie dla mnie.

 

Trzeba jeszcze obczaić te nowe PXy i czekam na Fiio

Są już we Wrocku w Magnolii ? Czy w Wroclovii ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności