Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Fanklub słuchawek bezprzewodowych (wireless)


Lord Rayden

Rekomendowane odpowiedzi

Skoro mowa o o TWS to czekam na te(na Ali 25$ taniej niż na Amazon)

US $54.99 45%OFF | Oryginalny sabat E12 Ultra Bluetooth 5.0 bezprzewodowe słuchawki douszne HiFi Stere zestaw słuchawkowy Słuchawki sportowe z szybkim ładowaniem przypadku do biegania
https://s.click.aliexpress.com/e/FPh9d1ws

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Lord Rayden napisał:

Tylko AAC , BT 5.0

Czego oczekiwać za 65 zł... Acz chłopaki fajnie opisali, że kodek to nie wszystko. Swoją drogą one lepiej dla mnie grają od Beyerów Byron podłączonych do telefonu. Jakby miały przynajmniej 8 godzin działania na jednym ładowaniu, to bym w ogóle nie myślał o droższych słuchawkach.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, espe0 napisał:

I gdzie teraz jest te słynne ANC?

IMG_20190927_084311.jpg

A tak serio to nigdy w życiu nie słyszałem lepszej izolacji od otoczenia :D

Creative zrobił kawał dobrej roboty ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

Edytowane przez ALTON
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mp3store proponuje nam SoundMagic TWS 30 i Cowon CT5 (CF 2). True Wireless. W obu przypadkach nie piszą o kodekach BT.

Edytowane przez Lord Rayden
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mp3store proponuje nam SoundMagic TWS 30 i Cowon CT5 (CF 2). True Wireless. W obu przypadkach nie piszą o kodekach BT.
Cowon, gdzieś wyczytałem, że tylko AAC

Wysłane z mojego motorola one vision przy użyciu Tapatalka

  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.09.2019 o 19:30, marcelmtbmx napisał:

Pewnie odpady po ZS10.

 

A ja się skusiłem na Alpha&Delta Fit TWS. Już na starcie nie podoba mi się to, że mają przyciski zamiast paneli dotykowych (przynajmniej tak wynika z opisu, choć zdjęcia sugerują coś innego) i niby grają ciepło oraz basowo, więc jest obawa o zamuł, ale jak za 116 złotych się nie sprawdzą, to oddam potrzebującym.

http://www.lendmeurears.com/alpha-delta-fit-true-wireless-earphone/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dojechał kabelek Bluetooth KZ HD mmcx

1. W typie połączenia można wybrać najwyższą jakość i na stałe po sparowaniu i podłączeniu mieć aptX HD (!)

2. gniazda były kompletnie niewyrobione i nie dały się wetknąć w słuchawki, musiałem je pościskać kombinerkami szczególnie na tych wypustkach 🤯🤪

3. dźwiękowo jest pod każdym względem lepiej od poprzednika, więcej detali, więcej wysokich dźwięków ale też mocniejszy niżej schodzący i twardszy bas

4. kabel ma dokładnie taką samą długość jak poprzedni model cały czarny

5. załączam jakże dramatyczne zdjęcie

 

 

kz_hd.jpg

6. mniejszy hiss od poprzednika

7. złącze micro usb

8. na aptX HD zauważalne pogorszenie zasięgu, więc raczej smartfon musi być w tym samym pomieszczeniu albo w kieszeni

  • Like 3
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, blueme napisał:

Dojechał kabelek Bluetooth KZ HD mmcx

 

4. kabel ma dokładnie taką samą długość jak poprzedni model cały czarny

 

Szkoda że długi kabel. Mi pasuje najbardziej ten długości Fiio RC BT.

Edytowane przez Lord Rayden
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Lord Rayden napisał:

Szkoda że długi kabel. Mi pasuje najbardziej ten długości Fiio RC BT.

 

Możesz sobie go z tyłu na karku sczepić jakąś gumką itp. ściągaczem jaki mają inne tego typu kable

dźwiękowo naprawdę warto, on wymiata! tyle detali i holografii nagle się pojawiło, myślę, że to nie tylko kwestia kodeka HD ale też lepszego DACa (podwójnego!) zaszytego w tym układzie Qualcomma: https://www.qualcomm.com/products/csr8675

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
Możesz sobie go z tyłu na karku sczepić jakąś gumką itp. ściągaczem jaki mają inne tego typu kable
dźwiękowo naprawdę warto, on wymiata! tyle detali i holografii nagle się pojawiło, myślę, że to nie tylko kwestia kodeka HD ale też lepszego DACa (podwójnego!) zaszytego w tym układzie Qualcomma: https://www.qualcomm.com/products/csr8675
Tak dla pewności, to o tym mowa?

US $19.03 41%OFF | KZ Bluetooth 5.0 słuchawki Aptx HD CSR8675 moduł zestaw słuchawkowy kabel uaktualnienie stosuje się oryginalne słuchawki KZ AS10 ZST ES4 ZSN ZS10 AS16
https://s.click.aliexpress.com/e/4QUgHU2y

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wytrzymałem i postanowiłem sprawdzić Senki Momentum 3 XL...
Drogie cholery ale muszę przyznać że bardzo mi podeszły. Co więcej, są to pierwsze Momentumy, które są wygodne. Trochę pozmieniali - pady są odczuwalnie większe i grubsze i bardzo przyjemne.
Pałąk też uległ zmianie, jest lepiej wypełniony i miękki, przez co już nie drażni jak w poprzednich Momentumach.
Chyba u mnie zostaną.

Wysłane z mojego LM-G710 przy użyciu Tapatalka

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie trafiły 1more stylish. Wcześniej że słuchawek TWS słuchałem tylko redmi airdots QCY T2C. 1more oczywiście grają zdecydowanie lepiej, przez niskie oczekiwania nie rozczarrozczarowałem się :D.

wykonanie całkiem sensownie, na razie trochę walczę z sealem, ale po przymiarkach stwierdzam, że one go po prostu za dużo nie potrzebują.

IMAG2211.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozglądam się za kabelkiem BT do Fiio FH5, co jest ciekawego obecnie dostępne? Zależy mnie przede wszystkim na dźwięku, raczej po cieplejszej stronie i fajnie jakby nie degradował sceny i separacji. Oczywiście im lepsze kodeki tym lepiej, ale bateria nie musi bić rekordów grania. Polecicie coś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Damix napisał:

Do mnie trafiły 1more stylish. Wcześniej że słuchawek TWS słuchałem tylko redmi airdots QCY T2C. 1more oczywiście grają zdecydowanie lepiej, przez niskie oczekiwania nie rozczarrozczarowałem się :D.

wykonanie całkiem sensownie, na razie trochę walczę z sealem, ale po przymiarkach stwierdzam, że one go po prostu za dużo nie potrzebują.

IMAG2211.jpg

Mialem takie same wrażenia co do sealu, dla mnie grały bardzo fajnie i zostałyby gdyby nie dziwna budowa lewego ucha :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności