Skocz do zawartości

Fanklub słuchawek bezprzewodowych (wireless)


Lord Rayden

Rekomendowane odpowiedzi

Test AKG N200 na Tabletowie

https://www.tabletowo.pl/sluchawki-bezprzewodowe-akg-n200-recenzja/

 

  • Bluetooth 4.1 - stream your favorite songs in the highest quality
  • Apt-x technology/AAC audio support - delivers uncompromised wireless sound quality in an even higher rendition
  • 8-Hour battery life - enjoy your playlist without recharging during a full day of work
  • Speed charge (10Min = 1H playtime)
  • 3-Button universal remote/mic with voice assistant

1962014-n0.jpg

i-akg-n200-wireless-czarny.webp

Edytowane przez Lord Rayden
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.09.2019 o 17:16, Mihu83 napisał:

ANC trochę słabsze niż w Soniaczach ale tragedii nie ma. Zdecydowanie lepiej niż w SR50BT.

Wygoda też na korzyść Sony, co nie znaczy że AKG są niewygodne, poprostu wymagają chwili przyzwyczajenia.

Dźwiękowo, no tu już jest przepaść na korzyść AKG, a nawet nie mają aptX, o ldacu nie wspominając.

Ogólnie, dosyć równe granie, gładkie i otwarte. Basik potrafi ładnie zamruczeć.

Soniacze to dno i kilo mułu jeżeli chodzi o dźwięk.

 

Według mnie są to jedne z lepiej grających BT obok Focal Listen Wireless i SR50BT...

Mocno mi się kojarzą z K551 tyle że mają lepszy dół.

 

Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

O proszę.. Czyli to co kiedyś napisałem i za co pokazywano mnie palcem na temat kodeków, że mają drugorzędne znacznie w stosunku do całości to prawda. 

Co ciekawe w tych AKG siedzą przetworniki fostera - dokładnie te same które montowane były w słuchawkach Creative Aurvana Live!. Są tylko inaczej zestrojone. 

Edytowane przez ALTON
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więcej driverów nie dało się upchnąć?

Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w sumie czekam co zaprezentuje Fiio w swoich EH3 ale tak czy siak, AKG zostaną na dłużej.

Co do kodeków, miałem obawy czy N700 dadzą radę i dały.
Bardzo chciałem polubić Soniacze ale nie da rady.

Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Mihu83 napisał:

Ja w sumie czekam co zaprezentuje Fiio w swoich EH3 ale tak czy siak, AKG zostaną na dłużej.

Co do kodeków, miałem obawy czy N700 dadzą radę i dały.
Bardzo chciałem polubić Soniacze ale nie da rady.

Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka
 

Sony ma swój charakter którego ja również nie polubiłem. Miałem chwilę WH1000XM3 - Słabe. Miałem chwilę WF1000XM3 - Praktycznie ten sam charakter. Jestem zadowolony że je sprzedałem. 

Sony to - Bajery> Design> Dźwięk. 

Edytowane przez ALTON
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.09.2019 o 17:16, Mihu83 napisał:

Dźwiękowo, no tu już jest przepaść na korzyść AKG, a nawet nie mają aptX, o ldacu nie wspominając.

kolejny raz okazuje się, że jak mamy w sluchawce DACa, wzmacniacz i przetwornik, to jaranie sie kodekami jako wyznacznikiem jakości dzwięku jest trochę bezcelowe. 
Oczywiście, dobrze jak są te najnowsze, ale to nie one decydują.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolejny raz okazuje się, że jak mamy w sluchawce DACa, wzmacniacz i przetwornik, to jaranie sie kodekami jako wyznacznikiem jakości dzwięku jest trochę bezcelowe. 
Oczywiście, dobrze jak są te najnowsze, ale to nie one decydują.
Idąc tym tokiem myślenia można pod to stwierdzenie podciągnąć również pliki stratne vs pliki bezstratne - przecież decyduje źródło i słuchawki ;) Ale różnice jednak można dostrzec. Zwłaszcza w porównaniach plików gęstych do zwykłych mptrójek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A najważniejsze jest zestrojenie całości. Jest 3 głównych producentów układów audio i ich układy stosują wszyscy. Ale brzmienie każdego urządzenia jest inne mimo takich samych bebechów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Jaro54 napisał:

A najważniejsze jest zestrojenie całości. Jest 3 głównych producentów układów audio i ich układy stosują wszyscy. Ale brzmienie każdego urządzenia jest inne mimo takich samych bebechów

Rozwiń myśl o trzech producentach układów audio. 

Edytowane przez ALTON
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, wfmsiekierka napisał:

Możesz mi wyjaśnić co muszę mieć na odtwarzaczu żeby korzystać z LHDC? (mam Fiio M9 i Galaxy s7 edge)
 

https://www.hwa-lhdc.org/how-it-works

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, ALTON napisał:

Jest ich znacznie znacznie więcej. Niemniej ciężko się z tobą nie zgodzić ponieważ te są używane najczęściej. 

I chyba przyznasz, że urządzenia z tymi samymi układami u różnych producentów brzmią różnie. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, x X x napisał:
9 minut temu, wfmsiekierka napisał:
Sorry, natywnie czyli...?

 

No jest wbudowana, tak jak LDAC. Ale nie używałem nigdy, więc nie wiem jak to działa. W FiiO Music w bocznym menu jest przełącznik HWA.

Podobnie LHDC obsługuje Fiio BTR3. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Lord Rayden napisał:

Podobnie LHDC obsługuje Fiio BTR3. 

I podobnie jak Shanling UP2, 

 

Edytowane przez Jaro54
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, Jaro54 napisał:

I chyba przyznasz, że urządzenia z tymi samymi układami u różnych producentów brzmią różnie. 

Oczywiście. Scalak to umownie 50%. Druga połowa to aplikacja, jakość elementów, prowadzenie druku, zasilanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, ALTON napisał:

Oczywiście. Scalak to umownie 50%. Druga połowa to aplikacja, jakość elementów, prowadzenie druku, zasilanie.

Prawda - pisałem o tym w teście KEF space one wireless. Tam odwalili naprawdę kawał dobrej roboty jeśli chodzi o zestrojenie całości. Co prawda na pierwszy rzut ucha jak mamy dużo innych słuchawek (jak na na meecie jakimś) to są oczywiście inne lepsze po przewodzie. Ale jak mamy dla nich troszkę czasu - produkt prze-rewelacyjny.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyszły do mnie dziś tanie TWSy z Chin, Anomoibuds IP010-A https://www.scarbir.com/tws/anomoibuds-capsule-tws-review

jak za 65 zł to grają naprawdę fajnie :) jest nieco więcej basu, góra łagodna, acz nie schowana, całkiem szeroka scena. jedynie do czasu działania na baterii można się przyczepić, bo grają rzekomo 3 godziny (ja słucham na nich ledwo dwie jak na razie i jeszcze nie mam zweryfikowanego tego)

Edytowane przez Play
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności