Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Fanklub słuchawek bezprzewodowych (wireless)


Lord Rayden

Rekomendowane odpowiedzi

56 minut temu, Karmazynowy napisał:

 

Ja próbowałem dziesiątki różnych tipsów i niektóre inne się sprawdzają ale zawsze zostaje ten sam problem - jak założysz normalne tipsy to nie schowasz ich potem do etui, a ściągać i zakładac co chwilę mi się nie chce.

 

Które tipsy się sprawdziły ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Karmazynowy napisał:

....Btw, ile minęło od premiery B&W PX? Jak dla mnie to jest przyznanie się do klapy PX-ow:

 

https://www.innerfidelity.com/content/bowers-wilkins-launch-p-series-wireless-headphones-px7-flagship

 

Czas życia produktów (wszelkich) jest co raz krótszy, a w przypadku nowych technologii (w tym wypadku BT i ANC) czas galopuje :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Karmazynowy napisał:

Btw, ile minęło od premiery B&W PX? Jak dla mnie to jest przyznanie się do klapy PX-ow:

 

https://www.innerfidelity.com/content/bowers-wilkins-launch-p-series-wireless-headphones-px7-flagship

~2 lata. A konkurencja odjeżdża. Śliczne te px7 ale znów 300g+... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Lord Rayden napisał:

Które tipsy się sprawdziły ?

Z ciekawości sprawdziłem które tipsy mi pasują. I pasują jedynie z creativów (aurvana on ear). Problem z dopasowaniem to bardzo mały zaczep wpustowy tipa.

IMG_20190920_231139.jpg

Tak czy siak nie zauważam zmiany sq.

...nie no dobra - jest trochę bardziej kulturalniejsza średnica.

Ale lepsza scena na oryginałach.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Lord Rayden napisał:

Które tipsy się sprawdziły ?

Nie odpowiem Ci. Mam paczkę z 100 tipsów zbieranych od lat od multum słuchawek i nie wiem co jest od czego. Duża szansa, że to jakiś no name.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez je mam od paru dni i mi akurat tipsy te co są pasują idealnie. Wchodzą do ucha idealnie, trochę trzeba się nauczyć je zakładać i wkręcić jak w przypadku customów.

Jak na słuchanie na mieście bez zobowiązań są idealnie. Połączenie nie przerywa, aptx mi się uruchamia od razu zarówno w one plus 6t jak i M0.

Kupowałem trochę w ciemno i jestem zadowolony. Fakt że bas trochę mocniej jest zaznaczony ale teoretycznie patrząc na ten dodatek sport to ma to sens. Gubią się jedynie przy jazzie i jakiś ost. Wszystkiego nie można mieć na raz.

Futerał ten miękki to jakaś porażka :)

Wysłane z mojego ONEPLUS A6013 przy użyciu Tapatalka

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PX moim zdaniem to dźwiękowa tragedia. Byłem swego czasu bardzo podekscytowany tymi słuchawkami.. do czasu odsłuchu. Odsłuch trwał pół minuty. Nie zniosłem tego zamulonego pod każdym względem dźwięku. 

Edytowane przez ALTON
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ALTON napisał:

PX moim zdaniem to dźwiękowa tragedia. Byłem swego czasu bardzo podekscytowany tymi słuchawkami.. do czasu odsłuchu. Odsłuch trwał pół minuty. Nie zniosłem tego zamulonego pod każdym względem dźwięku. 

U mnie to samo !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ANC trochę słabsze niż w Soniaczach ale tragedii nie ma. Zdecydowanie lepiej niż w SR50BT.

Wygoda też na korzyść Sony, co nie znaczy że AKG są niewygodne, poprostu wymagają chwili przyzwyczajenia.

Dźwiękowo, no tu już jest przepaść na korzyść AKG, a nawet nie mają aptX, o ldacu nie wspominając.

Ogólnie, dosyć równe granie, gładkie i otwarte. Basik potrafi ładnie zamruczeć.

Soniacze to dno i kilo mułu jeżeli chodzi o dźwięk.

 

Według mnie są to jedne z lepiej grających BT obok Focal Listen Wireless i SR50BT...

Mocno mi się kojarzą z K551 tyle że mają lepszy dół.

 

Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

  • Like 2
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dziś posłuchałem Jabry Elite 85H. Wg mnie nie warte swojej ceny. ANC fajnie działa ale raczej skierowane do miłośników basu.I grają blisko głowy słaba przestrzeń. Niezbyt udany pomysł z wstawkami z materiału na muszlach, naprawej są przyciski do pogłaśniania/ ściszania i sądze, że po paru miesiącach będą dziury w tych miejscach

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mihu83 napisz proszę dokładne nazwy testowanych słuchawek ?

 

Creative Outluer Air - dość dobrze izolują w tramwaju i na ulicy. Do basu albo się przyzwyczaiłem albo automatycznie układam je odpowiednio w uchu. Mimo obaw, nie wypadają z ucha przy chodzeniu. Dżwiękowo należy pamiętać aby po połączeniu BT upewnić się , że kodek to aptX a nie AAC. Tak jest u mnie na LG V30 (przy Fiio RC-BT). Takie sprzęty jak Aventho Wireless czy Fiio BTR3 łączą się od razu po aptX HD czy LDAC.

Naprawdę podoba mi się ich (COA) granie. Nie są tak ciepłe jak SoundMagic PL 30 Plus. Nadal.przypominają mi Aune E1, choć te ostatnie są lepsze.

Edytowane przez Lord Rayden
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem Panasonic RP-HD605N. Jeszcze tego samego dnia odesłałem :( 

Wrażenia zbliżone do TaoTronics za 250 PLN.

 

Te AKG wyglądają koszmarnie - nie bardzo siebie widzę z tymi słuchawkami w garniturze w samolocie :D 

 

 

Edytowane przez marek_m
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koszmarnie to może nie ale dosyć specyficznie, a i tak lepiej niż, np. Focal Listen.

Najlepiej wypadają Sony, nie rzucają się w oczy ale co z tego, skoro grają słabo.

 

Panasy najlepiej grają na NC 2, NC1 i NC3 już gorzej, a i tak szału nie ma.

Szkoda, bo wyglądają fajnie i są wygodne.

 

Sprawdziłbym jak wypadają nowe Bose ale cena nie halo.

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koszmarnie to może nie ale dosyć specyficznie, a i tak lepiej niż, np. Focal Listen.

Najlepiej wypadają Sony, nie rzucają się w oczy ale co z tego, skoro grają słabo.

 

Panasy najlepiej grają na NC 2, NC1 i NC3 już gorzej, a i tak szału nie ma.

Szkoda, bo wyglądają fajnie i są wygodne.

 

Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Panasonic muszą dość długo pograć aby wyciągnąć z nich pełen potencjał. Miałem, ale też zwróciłem, bo trochę mnie ciąsneły w głowę i trafiła mi się okazja na Sony.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panasonic muszą dość długo pograć aby wyciągnąć z nich pełen potencjał. Miałem, ale też zwróciłem, bo trochę mnie ciągnęły w głowę i trafiła mi się okazja na Sony.
Może tak.
W każdym razie, po tym co usłyszałem, powiedziałbym że są ciekawsze niż WH-H900N.
Dzisiaj powinny zawitać Teufel Real Blue NC ale wiele się po nich nie spodziewam.

Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności