Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Fanklub słuchawek bezprzewodowych (wireless)


Lord Rayden

Rekomendowane odpowiedzi

22 godziny temu, ALTON napisał:

Brałem w X-kom. Mogę tylko powiedzieć, że te słuchawki mnie całkowicie kupiły. Grają bardzo dobrze, są bardzo wygodne. Bateria i zasięg rewelacja. Jedyna wada jakiej doszukałem się na siłę to przyciski na słuchawkach. Działają bardzo dobrze i sprawnie ale są twarde. Nie da się ich wcisnąć nie przytrzymując słuchawki drugim palcem. 

 

Sumarycznie gryzłem się z myślami, czy nie wskoczyć w Sony WF1000XM3 bo apetyt rośnie błyskawicznie. Wczoraj miałem okazję rzucić na nie uchem i nie ma ekonomicznego uzasadnienia żeby dokładać do nich ponad 600zł. Klasowo to ta sama półka. Brzmieniowo sony są minimalnie jaśniejsze na górze i ciut chudsze na dole. Przestrzeń średnica i detaliczność są bardzo podobne.  Bajery typu ANC i aplikacja na telefonie nie są mi potrzebne. 

A masz wersję zwykła czy Sports ? A może jest tylko Sports ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, ALTON napisał:

Firma Lypertek nie ma certyfikacji żeby mieć aptx. Nie ma o niej wzmianki www.aptx.com

 

18 godzin temu, donpedro1979 napisał:

Hmm ok, ale chyba tam nie są najaktualniejsze informacje.
Ale może też być że lypertek kłamie ;)

https://www.lypertek.com/tevi

Wysłane z mojego KOB-W09 przy użyciu Tapatalka
 

 

20190913_125900.jpg

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Mayster napisał:

 

 

20190913_125900.jpg

Dzięki ;)

To raczej coś u mnie w telefonie ;)

@Maysterto true wirless plus też chyba nie na każdym telefonie dzialas? Tzn zależy to od procesora prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W temacie FiiO EH3 NC

Z tego co widzę już pod koniec lipca ogłosili, że SRP będzie ok. 200-250 usd... No nieźle, ale w takim razie muszą w tej cenie naprawdę dorównać poziomem ANC Sony 1000XM3, nie wypaść gorzej (a wręcz też lepiej) pod względem wygody, no i co chyba najważniejsze pobić Sony dźwiękowo

 

Nie widzę też nigdzie info czy mają tryb typu ambient sound, a to jest szalenie przydatna funkcja we wszystkich słuchawkach wireless NC

 

BTW, czy ktoś wie kiedy egzemplarz odsłuchowy będzie w sklepie MP3Store w Wawie?

 

 

Edytowane przez blueme
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W temacie FiiO EH3 NC
Z tego co widzę już pod koniec lipca ogłosili, że SRP będzie ok. 200-250 usd... No nieźle, ale w takim razie muszą w tej cenie naprawdę dorównać poziomem ANC Sony 1000XM3, nie wypaść gorzej (a wręcz też lepiej) pod względem wygody, no i co chyba najważniejsze pobić Sony dźwiękowo
 
Nie widzę też nigdzie info czy mają tryb typu ambient sound, a to jest szalenie przydatna funkcja we wszystkich słuchawkach wireless NC
 
BTW, czy ktoś wie kiedy egzemplarz odsłuchowy będzie w sklepie MP3Store w Wawie?
 
 
Jakiś preorder w mp3store będzie?

Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.09.2019 o 14:42, marek_m napisał:

Przed chwilą kupiłem MPOW TWS (49,90 EUR na flash sale Amazon.de)...

 

Doszły :) 

Za 200 PLN nie mam pytań :D 

Parowanie błyskawiczne. Pudełeczko eleganckie, ale nie małe. W uchu siedzą solidnie, ale trochę wystają - spać się raczej nie da.

Brzmienie OK. Jest basik (jak lubię), ale nie mulą. Przyjemnie się na nich słucha. Izolacja też niezła :)  

W poniedziałek /wtorek jestem w delegacji - przetestują w samolocie.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U sprzedawców powoli pojawią się TWS od Shanling. Są 2 wersje:

1. ze zwykłym dynamicznym przetwornikiem, MSRP 79,99$

2. z pojedynczą armaturą  i ładowaniem indukcyjnym 89,99$

ok 7h dla wersji z armaturą na pojedynczym ładowaniu + 24h z etui. Niestety nie ma aptX 

https://www.aliexpress.com/item/4000167635480.html?spm=a2g0o.productlist.0.0.5b632316FWPNn1&algo_pvid=342d57f0-badd-4298-8b97-166273443d3d&algo_expid=342d57f0-badd-4298-8b97-166273443d3d-34&btsid=03412a26-c6ed-4d31-aa5f-e5727541ed6c&ws_ab_test=searchweb0_0,searchweb201602_10,searchweb201603_52

21e6d21fe181e41c69eba6ba5191137d247.jpg

d602cfa3094b34ebf32434647993bbd8544.jpg

f4b28232592cd11ca1ce7c9a9992cbfe614.jpg

f8851c0905d1afebbc1daafe01637a75147.jpg

 

 

 

 

Całkiem ciekawie wyglądają też Whizzer B6 ale na razie nie znalazłem nigdzie sensownych opinii.

https://www.aliexpress.com/item/4000067786605.html?spm=a2g0o.productlist.0.0.5b632316FWPNn1&algo_pvid=71c8eaa7-07

Edytowane przez Damix
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Whizzery na papierze wydają się ciekawsze, kwestia tego jak grają.

Co do Shanlingów, nie dość że brak aptX, to izolacja też jest podobno biedna, przynajmniej tak wynika z postów kogoś od Shanlinga na head-fi.

Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, MrSheep napisał:

Jestem bardzo mocno zainteresowany Shanling MTW100BA, czekam na pierwsze opinie i dostępność w Polsce :) 

 

Będą w poniedziałek lub wtorek :)

 

Cytat

- MTW100 (białe) z przetwornikiem dynamicznym (DD) - 339 PLN
- MTW100 (czarne i czerwone) z przetwornikiem armaturowym (BA) - 379 PLN

 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem jakaś recenzję od kolegów ze wschodu i wynika z niej, że wszystko fajnie poza tym co nas najbardziej kręci, czyli dźwiękiem :/. https://www.ixbt.com/live/digs/naushniki-whizzer-b6-sportivnaya-model-s-kodekom-aptx-i-urovnem-zaschity-ipx7.html

 

Wiecie może czym się różnią Creative Outlier Air od wersji Creative Outlier Air Sport poza trochę wyższą ceną? https://pl.creative.com/p/headphones-headsets/creative-outlier-air-sports

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Damix napisał:

Znalazłem jakaś recenzję od kolegów ze wschodu i wynika z niej, że wszystko fajnie poza tym co nas najbardziej kręci, czyli dźwiękiem :/. https://www.ixbt.com/live/digs/naushniki-whizzer-b6-sportivnaya-model-s-kodekom-aptx-i-urovnem-zaschity-ipx7.html

 

Wiecie może czym się różnią Creative Outlier Air od wersji Creative Outlier Air Sport poza trochę wyższą ceną? https://pl.creative.com/p/headphones-headsets/creative-outlier-air-sports

Dłuższa praca na baterii, dedykowany program sxfi i elementy obudowy w kolorze złotym. Ostatnio wybierałem ale byłem przymuszony wziąć sporty (dostępność)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, espe0 napisał:

Dłuższa praca na baterii, dedykowany program sxfi i elementy obudowy w kolorze złotym. Ostatnio wybierałem ale byłem przymuszony wziąć sporty (dostępność)

Kolega nie pytał o Goldy.

 

Air sport mają dodatkowy futerał, tipsy i pomarańczowe wstawki. Poza tym to to samo co zwykla wersja Air.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Karmazynowy napisał:

Kolega nie pytał o Goldy.

 

Air sport mają dodatkowy futerał, tipsy i pomarańczowe wstawki. Poza tym to to samo co zwykla wersja Air.

Eh sorry - mój błąd 😛 źle przeczytałem. Chyba mi po wczoraj jeszcze percepcja nie wróciła :P

 

Przeglądnąłem sobie stronkę Creativa i nawet nie wiedziałem że jest wersja bez sport 😛 Podejrzewam ale to trzeba sprawdzić że zwykle airy mogą być trochę wyżej strojone, bo sporty są przyciemnione co w użytku na dworze czy na siłowni jest plusem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś jeszcze użytkował Bose Soundsport Wireless? Mam je od jakiegoś czasu i tak się zastanawiam, czy one są takie dobre, czy może mi się przyzwyczaił do nich słuch? :) Ostatnio zestawiłem je z B&W PX i wcale pokonane z tego pojedynku nie wyszły, co w sumie mnie nieco zdziwiło (biorąc pod uwagę budżet, budowę i przeznaczenie obu słuchawek). I to mam na myśli kwestię dźwiękową, bo jeśli chodzi o mobilność i wygodę, to biją PXy na głowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, second napisał:

Czy ktoś jeszcze użytkował Bose Soundsport Wireless? Mam je od jakiegoś czasu i tak się zastanawiam, czy one są takie dobre, czy może mi się przyzwyczaił do nich słuch? :) Ostatnio zestawiłem je z B&W PX i wcale pokonane z tego pojedynku nie wyszły, co w sumie mnie nieco zdziwiło (biorąc pod uwagę budżet, budowę i przeznaczenie obu słuchawek). I to mam na myśli kwestię dźwiękową, bo jeśli chodzi o mobilność i wygodę, to biją PXy na głowę.

 

Są to rzeczywiście bardzo udane dźwiękowo słuchawki, rozsądnie zrównoważone i przestrzenne brzmienie. Miło je wspominam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uff... może pierwsze słuchawki bezprzewodowe jakie będę chciał kupić... Dali pokazało na IFA2019 słuchawki IO4 i iO6

 

 iO 4  - słuchawki standardowe, na jednym ładowaniu do 60 godzin (!!!),
 iO 6 - wbudowany Noise Cancelling, na jednym ładowaniu do 30 godzin (z włączonym tłumieniem hałasu),

 

Znając ich kolumny jestem bardzo ciekaw, pierwsze komentarze pozytywne.... Przetwornik ponoć z membranami celulozowymi  o średnicy 50 mm, jest obsługa Bluetooth AAC i aptX HD, ale jest też wejście na 3.5 mm mini jack i USB-C... ciekawe kiedy i gdzie da się ich posłuchać.

 

image.png

 

Dali iOS.png

Edytowane przez Corvin74
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności