Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Fanklub słuchawek bezprzewodowych (wireless)


Lord Rayden

Rekomendowane odpowiedzi

Oglądałem wczoraj nową ofertę Worldshopu i były wylistowane Sennheisery Momentum 3XL - co ciekawe dzisiaj ich już nie znajduje i w googlach, az zaluje ze screenow nie zrobilem :)Pewnie nadchodzi premiera i za szubko w ofertę wrzucili... Z ciekawostek mialy usb-c, BT5.0 + aptX-LL i marne 17h pracy na baterii. Design to ewolucja obecnych momek, troszkę uproszczony, powiększone muszle i imo jednak krok w tył wizualnie.

 

Za to widzę że też są już nowe Beyery Lagoon:

image.png

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Lord Rayden napisał:

https://www.scarbir.com

Różne tańsze TW

Ostatnio z jego rekomendacji zamówiłem Tranya T3 i na początku września do mnie dojdą, zobaczę jak to gra i napisze coś o nich 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybkie pytanie- Focal Listen Wireless czy Bowers & Wilkins PX? Głównie metal i rock, czasami klasyka, filmowa, jazz. Lubię brzmienie Finali Sonorous III na hybrydach od HM5 z pionkiem xdp100r, jakby grały w miarę podobnie, to by było miło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, second napisał:

Szybkie pytanie- Focal Listen Wireless czy Bowers & Wilkins PX? Głównie metal i rock, czasami klasyka, filmowa, jazz. Lubię brzmienie Finali Sonorous III na hybrydach od HM5 z pionkiem xdp100r, jakby grały w miarę podobnie, to by było miło.

 

Z tej dwójki zdecydowanie Focale.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, second napisał:

Aż tak złe te px? W Focalach nie będzie brakowało mięcha na dole w metalu?

Pewnie będzie, więc ja bym wziął H900N.

  • Like 2
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, second napisał:

 

Eeeh no wiedziałem, że tak prosto to nie będzie... ;)

Ja słucham metalów na KEF space one wireless i jest bomba! Jak masz gdzie ich posłuchać to koniecznie sprawdź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam takie: 

 

https://mp3store.pl/article/4077-phiaton-bt-120-nc-czarne-bluetooth-plus-anc.8808323006363.2019000517401132938.html

 

w tych pieniądzach jak dla mnie grają baaaaardzo dobrze... dodatkowo nie mam żadnego problemu z sealem za każdym razem jest taki jak powinien na dołączonych tipsach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Introducing Shanling MW200, Hi-Fi Bluetooth neckband adapter.

 

Key specification

- Dedicated DAC/AMP AKM AK4377A

- Bluetooth 5.0 Qualcomm CSR8675 chip

- Supports LDAC, HWA LHDC, aptX HD, aptX Low Latency, aptX, AAC and SBC codecs

- Premium MMCX connectors

- NFC pairing

- Skin-friendly silicone neckband

- IPX5 water-resistant

- USB DAC function

- Output power 26 mW@32Ohm

- Battery life up to 11 hours

Available during fall 2019

 

MW200_resized.jpg

I toto zapowiada się świetnie, każde z mmcx lub przez przejściówkę nawet 2-pin podepniesz i słuchasz na poziomie kabla

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Lord Rayden napisał:

 

Młatko bosko czy to kwestia perspektywy na zdjęciach czy one naprawdę są takie ogromne ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszły Tranya T3. Podobno najlepsze słuchawki bezprzewodowe do około 100 dolarów. Dźwiękowo bardzo spoko, kodek AAC (brzmi imo lepiej niż Aptx mimo mniejszego bit rate'u), ciepło z bardzo mocnym basem trochę za wolnym jak dla mnie, góra delikatnie wycofana. Ogólnie słuchawki napewno spodobają się bass headom, na ulicę myślę że bardzo dobra opcja. Świetna izolacja i łatwość w aplikacji, same się włączają po wyciągnięciu z pudełka. Polecam. Napewno warto wydać te 49.99$. 

IMG_20190904_143941.thumb.jpg.0144dbd001fcb477587bf97dccd30ff1.jpg

Edytowane przez pawelekdabek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze wrażenia nabtemat soniaczy wnich naturalnym środowisku...
Po pierwsze grają przyzwoicie, ale coś mi nie pasuje w wysokich, zwłaszcza w blachach. Próbuje zmieniać kodeki, generalnie na niektórych utworach jest dziwnie.
Po drugie, ta ich adaptive technology jest zrypana. W samolocie co chwila mi się inteligentnie przełączało na tryb "nicnierobienia" z passthrough. Idiotyczne.
Po trzecie, ze 100% baterii zleciało do zera w 3h z włączonym anc. To jakiś żart.
Po czwarte, anc rzeczywiście jest najlepsze jakie słyszałem, kropka.
Generalnie jednak nie jestem zadowolony. Może jak bateria się jakoś uformuje i dogadam się z softem tudzież dobiorę kodek to będzie lepiej, ale kaman - 3h?... I tunelowanie hałasu do ucha?... Za 1000pln?... To jakiś kiepski żart jest.

  • Haha 1
  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności