Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Fanklub słuchawek bezprzewodowych (wireless)


Lord Rayden

Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, ifoundacookie napisał:

Mógłby ktoś się uzewnętrznić nieco szerzej na temat https://www.lypertek.com/tevi ? Jak tak przeglądam archiwum to wychodzi na to że do 500zł to najciekawsze true wirelessy obecnie.

@Mayster

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.08.2019 o 21:31, all999 napisał:

 Dużo basu, ale na razie mam wrażenie że zdecydowanie lepszy niż w ich nausznikach. Jest i szeroko i głęboko. Jest fun i bardzo przyzwoita jakość brzmienia. 

 

 

 

A masz porównanie do Senków TW?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, marek_m napisał:

Sony WF-1000XM3 są już dostępne na raty 0%  :)

Do końca flaszki (tzn. do wieczora) zamierzam podjąć decyzję :D 

Każdy strzęp recenzji mile widziany :) 

 

🤣 Decyzja podjęła się sama.

 

image.png

Edytowane przez Karmazynowy
  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, Karmazynowy napisał:

 

🤣 Decyzja podjęła się sama.

 

image.png

Michał za tydzień-dwa wystawi w komisie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W muszlach usznych patrzyłeś ?

Już się znalazły, ale faktycznie cały dzień ich szukałem default_smile.png Po kilkunastu godzinach bas się nieco uspokoił i całość zgrzeczniała. Teraz to są świetne mobilne iemy. A że bezprzewodowe, z ANC i super baterią (nie ładowałem jeszcze kejsa), to tylko dodatkowy atut. Uważam że Sony je bardzo dobrze wyceniło.

 

Ale żeby nie było tak idealnie to mam trochę problem z dopasowaniem prawej słuchawki, mam węższa muszlę i czuję dyskomfort.

 

I dopiero dziś odpaliłem YT, jest wyraźne opóźnienie dźwięku.

 

 

 

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mi siadły te nowe true wireless of Sony, że postanowiłem nie zamawiać Shure KSE 1200.

 

Nie ma kto pożyczyć/sprzedać Momentum True Wireless?

 

Ok, tymczasem spróbujemy B&O. Ktoś miał okazję?

 

 

Bang & Olufsen True Wireless | Beoplay E8 2.0 kosztuje 1299.95 teraz za 864.95 http://www.ibood.com/pl/pl/product-specs/52355/218800/bang-olufsen-true-wireless-beoplay-e8-20.html

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, all999 napisał:

Tak mi siadły te nowe true wireless of Sony, że postanowiłem nie zamawiać Shure KSE 1200.

 

Nie ma kto pożyczyć/sprzedać Momentum True Wireless?

 

Ok, tymczasem spróbujemy B&O. Ktoś miał okazję?

 

 

Bang & Olufsen True Wireless | Beoplay E8 2.0 kosztuje 1299.95 teraz za 864.95 http://www.ibood.com/pl/pl/product-specs/52355/218800/bang-olufsen-true-wireless-beoplay-e8-20.html

 

 

 

Z Sony jeszcze nie miałem do czynienia, ale te B&O bym odpuścił. Jeśli chodzi o jakość dźwięku Momentum True Wireless to moim zdaniem o wiele wyższa półka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://ohm-image.net/opinion/audiophile/ohmage-sound-qualiy-review-sony-wf-1000mx3

 

Ciekawa recenzja - wychodzi na to, że to typowe bezpieczne brzmienie Sony (co nie dziwi biorąc pod uwagę konsumencki target). Podejrzewam, że Momentum True Wireless to nadal najlepiej brzmiące doki true wireless, ale dopóki sam nie posłucham nie mogę tego potwierdzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sony

_________________

 

3 godziny temu, MrSheep napisał:

...co nie dziwi biorąc pod uwagę konsumencki target...

 

Targetem na słuchawki ANC (z wyższej półki) są przede wszystkim "travelling professionals".

 

Pewnie nie jeden z nich ma w domy sprzęt audiofilski (wielu moich kumpli menedżerów ma), ale w podróży liczy się skuteczność ANC, czas pracy na baterii i wygoda.

 

 

Edytowane przez marek_m
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



Sony
_________________
 
 
Targetem na słuchawki ANC (z wyższej półki) są przede wszystkim "travelling professionals".
 
Pewnie nie jeden z nich ma w domy sprzęt audiofilski (wielu moich kumpli menedżerów ma), ale w podróży liczy się skuteczność ANC, czas pracy na baterii i wygoda.
 
 


Czy travelling professionals jeżdżą też tramwajami? Nie trzeba być menedżerem żeby kupić słuchawki mobilne za tysiaka i jestem pewien, że to nie menedżerowie w Polsce wykupili zapasy.
:)

Do mnie jutro dotrą Momentum, więc będę miał bezpośrednie porównanie.
  • Like 3
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, all999 napisał:

..... Nie trzeba być menedżerem żeby kupić słuchawki mobilne za tysiaka i jestem pewien, ....

 

 

A kto napisał, że trzeba być 😯

 

Co nie zmienia faktu, że największa koncentracja tych zabawek jest na lotniskach i w samolotach :) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności