Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Fanklub słuchawek bezprzewodowych (wireless)


Lord Rayden

Rekomendowane odpowiedzi

Jak masz pecha i urząd celny się przyczepi, to zapłacisz VAT i cło.

Przesyłka normalna jest darmowa, rzeczy ciężkie i/lub drogie z reguły wymagają dopłaty do kuriera.

Sklep jest od lat obecny na Aliexpress.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem tylko napisać, że ta płytka spowodowała ze zacząłem płakać słuchając kabelka mee w porownaniu2 z dziurką telefonu.

Szum szumem, ale ten track pokazuje, że niskie przez bt nie idą. Prawie wcale default_sad.png371000128b4e1c3df42db63ef3655f0f.jpg

 

Edit: Doobra. Poddaje się. Wyrzucam kabelek od Mee. Ta płyta pokazuje że nie ma szans z drutem default_smile.png

 

Edit2: Jabra 75e, mimo BT 4, zjada na śniadanie Westone 60 pod kabelkiem Mee. Na spacer - ok. Ale poza tym raczej nie bałdzo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od wczoraj mam swoje XM3. Jednak zwyciężyła najlepsza ergonomia i świetna obsługa, a na zewnątrz i w samolocie grają lepiej niż ok.

Mam za to problem z połączeniem mojego P30 po LDAC. Po wybraniu najlepszej jakości audio telefon nie wyrabia i przez pierwsze 15 sekund każdego utworu przerywa i trzeszczy. Potem do końca jest ok. Po zmianie bitrate'u w opcjach programisty z 990 na 660 wszystko działa bez zająknięcia. Te same słuchawki w połączeniu z V30 nie sprawiają żadnych problemów na najwyższej jakości.

Ktoś przerabiał takie połączenie? Chyba szykuje się reklamacja telefonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od wczoraj mam swoje XM3. Jednak zwyciężyła najlepsza ergonomia i świetna obsługa, a na zewnątrz i w samolocie grają lepiej niż ok.

 

Mam za to problem z połączeniem mojego P30 po LDAC. Po wybraniu najlepszej jakości audio telefon nie wyrabia i przez pierwsze 15 sekund każdego utworu przerywa i trzeszczy. Potem do końca jest ok. Po zmianie bitrate'u w opcjach programisty z 990 na 660 wszystko działa bez zająknięcia. Te same słuchawki w połączeniu z V30 nie sprawiają żadnych problemów na najwyższej jakości.

 

Ktoś przerabiał takie połączenie? Chyba szykuje się reklamacja telefonu.

Pisałem o czymś podobnym w temacie o Fiio M11. Więc może to nie wina nadajnika, a odbiornika...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem o czymś podobnym w temacie o Fiio M11. Więc może to nie wina nadajnika, a odbiornika... 
Na V30 żadnego problemu. Na P30 nie da się słuchać. Mi to wygląda na nadajnik, ale muszę sprawdzić jeszcze jedno źródło.
  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na M11 odnotowałem takie sporadyczne problemy przy streamowaniu z Tidala w wysokiej jakości, WiFi 2,4 GHz podłączone do mojego telefonu leżącego obok. Bluetooth po ldacu i najwyższej jakości. Nie wiem, może to przez tą mieszankę łączności bezprzewodowej. I jeszcze w biurze ;) Ale też nie było tak aby nie dało się słuchać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weź w ustawieniach BT ale tych zwykłych zmień z najstabilniejsze połączenie na najlepsza jakość muzyki 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weź w ustawieniach BT ale tych zwykłych zmień z najstabilniejsze połączenie na najlepsza jakość muzyki 
To przecież tak robię od początku. Zrobiłem factory reset i na razie od paru godzin wszystko jest ok. Coś pewnie wcześniej namieszałem w opcjach programisty.
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Użytkowo brak w niej sensu.
Owszem, wygląda fajnie. Owszem, przemawia do ludzi którzy muszą mieć jak w apple. Ale sens tego jest taki se.
W przypadku zwlaszcza słuchawek bez hear-through czasem trzeba je wyjąć na chwilę. I wtedy kabelek łączący sluchawki ma więcej sensu niż jego brak.
I tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności