Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Fanklub słuchawek bezprzewodowych (wireless)


Lord Rayden

Rekomendowane odpowiedzi

Tak ale czasem te 3.5 mm nie chce wejść do gniazda 3.5 mm. Zwykle obudowa plastikowa wtyczki jest za gruba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Na wyróżnienie zasługuje też autorski "patent" Panasonica, dzięki któremu dźwięk dobiegający z testowanych słuchawek mogliśmy wyciszyć tylko jednym gestem"

 

Zabawne. Chyba autorzy tej recenzji nie maja pojecia o istnieniu flagowych sluchawek ANC Sony które od dawna już mają taki autorski patent panasonica 😄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Na wyróżnienie zasługuje też autorski "patent" Panasonica, dzięki któremu dźwięk dobiegający z testowanych słuchawek mogliśmy wyciszyć tylko jednym gestem"
 
Zabawne. Chyba autorzy tej recenzji nie maja pojecia o istnieniu flagowych sluchawek ANC Sony które od dawna już mają taki autorski patent panasonica
Sony wycisza muzykę do zera i uaktywnia opcje ambient. Panasonic ścisza muzykę do bardzo niskiego poziomu. Więc można rzec, że jest to autorski patent ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Lord Rayden napisał:

Tak ale czasem te 3.5 mm nie chce wejść do gniazda 3.5 mm. Zwykle obudowa plastikowa wtyczki jest za gruba.

 

Nie mam takich doświadczeń, przy czym na ogół używam wtyczki 2,5 mm. W Bose wchodzi aż miło :D 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchałem dziś w MM tych Panasoniców i dźwięk mają bardzo fajny. Ta funkcja nasluchiwania jest fajna. A teraz łyżka dziegciu facet po mnie chciał ich posłuchać i lewa muszla się oderwala. Tak więc trzeba uważać przy użytkowaniu. Dla mnie ze względu na słabe jakościowo plastiki warte są poniżej 500. Reszta ok, ale wykonanie słabe 

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież sam się nie zadenuncjuje :) nie jestem Pawka Morozow

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile pamiętam to taki sowiecki kapuś. Doniósł na rodziców chyba.ikona Komsomołu.

a pamięta ktoś bez Google Czapajewa ? ;)

  • Like 2
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko starsze pokolenie zna :)

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Lord Rayden napisał:

O ile pamiętam to taki sowiecki kapuś. Doniósł na rodziców chyba.ikona Komsomołu.

a pamięta ktoś bez Google Czapajewa ? ;)

 

👏 ... a później stawiany za wzór prawilnego postępowania.

A Czapajew, wódz rewolucji, swego czasu, w święta, film o nim to był program obowiązkowy.

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porównania B&W P7 i M&D nie zrobię z dwóch powodów.  Po pierwsze M&D wracają, prawy kanał delikatnie piszczy. Po drugie, mógłbym mimo to, ale nie mam czasu i P7 mi się na tyle spodobały, że się na nich zawiesiłem. No wciągają. Faktycznie bardzo fajne słuchawki, ale żadne tam wybitne, na to nie liczcie. Bardzo solidna podstawa basowa, jest i subbas i dużo midbasu, który nie sprawdzi się w każdym gatunku. Jest za to mega rozrywkowo, z dobrymi wokalami, a górą i sceną lepiej niż przeciętną. Całość sprawdza się np świetnie w elektronice i popie i rocku z lat 70 i 80. Im bliżej naszych czasów, tym ogólnie będzie gorzej, bo w muzyce jest więcej basu i większa kompresja. Ani w jednych, ani w drugich słuchawkach nie stwierdziłem braku aptxHD do mobilnego słuchania (po to je kupiłem). Nie sprawdzałem też jak grają na kablu. Podsumowując P7, rozrywkowe, sporo niezłego basu, przestrzenne. Do tego jedne z wygodniejszych, jakie miałem na uszach i pięknie wykonane. Naprawdę całościowo robią bardzo dobre wrażenie. Ale niestety trochę szumią. Dopóki słuchasz gatunków, o których pisałem, nie będzie problemu, ale jeśli chcesz posłuchać w domu dobrze zrealizowanego jazzu, to już nie jest tak fajnie. I tylko dlatego słuchawki za chwilę trafią do komisu, a ja szukam dalej. Trochę szkoda.

  • Like 3
  • Thanks 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@all999 Musisz chyba posiadać dość mała głowę i małżowiny jeśli P7W są dla Ciebie wygodne. Nie mówię że nie da się w ich wysiedziec, bo da radę. Jednak muszą dobrze ułożyć się na głowie i warto delikatnie rozgiąć pałąk. Nie czules dyskomfortu na czubku głowy? Opaska wydaje się być niby gruba i miękka, aczkolwiek z nią mam największe bolączki 😕 Reszta jest ok. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro zaczynam pisać swoją recenzję KEF space one wireless. Wydaje mi się że już się wygrzały - przestałem liczyć ale ok 150h mają.

13 minut temu, Karmazynowy napisał:

wireless

 

Godzinę temu, all999 napisał:

każdym gatunku

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@vonBaron Zależy jak gra G7. P7W przyda się trochę ogłady moim zdaniem. Złagodzenia na basie szczególnie. Wieczorami potrafią być dość męczące na dłuższe korzystanie. 

Edytowane przez LoCzekk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@all999 czyli do ambient/downtempo (Mystic Crock, Astropilot, Astronaut Ape, Carbon Based Lifeforms) mogą się gorzej nadawać ? Tam jest sporo elektronicznego beatu..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention=7231]all999[/mention] Musisz chyba posiadać dość mała głowę i małżowiny jeśli P7W są dla Ciebie wygodne. Nie mówię że nie da się w ich wysiedziec, bo da radę. Jednak muszą dobrze ułożyć się na głowie i warto delikatnie rozgiąć pałąk. Nie czules dyskomfortu na czubku głowy? Opaska wydaje się być niby gruba i miękka, aczkolwiek z nią mam największe bolączki Reszta jest ok. 
Wyjątkowo nie mam żadnych problemów z ergonomią. Zakładam, dwa razy poprawiam pałąk i zapominam.
[mention=7231]all999[/mention] czyli do ambient/downtempo (Mystic Crock, Astropilot, Astronaut Ape, Carbon Based Lifeforms) mogą się gorzej nadawać ? Tam jest sporo elektronicznego beatu..
Do tej chwili nie znałem żadnej z tych nazw :) To zależy jakiej jakości jest ten bas. Może być fajnie, ale nie wiem czy na dłuższą metę nie rozwali Ci głowy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cofam swoje słowa odnośnie sprzedaży MDR-1ABT. Panasonic u mnie raczej nie zostanie ;P Nie wiem, coś jest nie tak z tymi słuchawkami. Wygrzewałem je jakieś 50 h, na różnej głośności i dość dużej głośności. I jak wysokie tony mają świetne, bo czyste i dalekie bez sybilantów, bas w muzyce elektronicznej też jest super - jest po prostu na swoim miejscu. Tak w muzyce gitarowej, tej cięższej, w środku robi się jakiś bałagan i zamęt. I nie wiem czy one tak po prostu mają, czy może to wina słabego wygrzania? Pograją dzisiaj i jutro jeszcze, a przy okazji M11 dam im drugą szansę. Jak nie to zwrot i rozglądam się na poważnie za 1000XM3. MDR1-ABT to moje referencyjne słuchawki teraz i nic do nich nie mam, ale 1000XM3 słuchałem wczoraj drugi raz (za pierwszym razem słuchałem po nich MDR-1A i stwierdziłem, że grają lepiej) i myślę, że przekonały mnie do siebie.

Panasonic poza tym ma bardzo fajne ANC, poziom bliski Sony. Ambient jest słabszy niż w Sony, ale nadal użyteczny (patrząc oczywiście na jego zastosowanie). Wydają się być dość ciasne, ale pady z pianką pamięciową rekompensują nacisk i jest ok. Uszy się nie pocą w biurze ;) Konstrukcyjnie też wyglądają na solidne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, euter napisał:

Szukam słuchawek bluetooth, które będą nieprzebasowione, z wyraźną i bliską średnicą i łagodną górą. Z ładnie poukładaną sceną i separacją instrumentów. Takich, która sprawdzą się w jazzie i klasyce. Poradzicie coś?

 

Brzmi prawie jak Focal Listen, tylko góra niekoniecznie złagodzona. Ta charakterystyka, której szukasz to w BT chyba rzadkość, ja nie znam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, euter napisał:

Szukam słuchawek bluetooth, które będą nieprzebasowione, z wyraźną i bliską średnicą i łagodną górą. Z ładnie poukładaną sceną i separacją instrumentów. Takich, która sprawdzą się w jazzie i klasyce. Poradzicie coś?

Jedyne wyjście kupić MF100 i podłączyć przez adapter BT np BTR3 lub ES1000

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności