Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Fanklub słuchawek bezprzewodowych (wireless)


Lord Rayden

Rekomendowane odpowiedzi

34 minuty temu, Lord Rayden napisał:

Jakoś 1500 zł...

Z watem (jakby co) też wyjdzie ok. 1800 zł.

Ja bym nie kupił, ale chyba okazja, skoro teraz w promocji za 2359 zł. Ale zdaje się, że na iBoodzie były za 1289 zł http://pl-pl.forum.ibood.com/products/164204-181207/sluchawki-bluetooth-audio-technica-hi-res/

Do muzyki elektronicznej mogą przypasować, gorzej jak ktoś lubi wokal. Z tego co pamiętam dużo góry i bardzo detaliczne. Technicznie na pewno lepiej niż wszelkie Bose, Sony. Ostatecznie mi nie podeszły i nie przekonały też brakiem możliwości podłączenia analogowego. Bo tylko BT (chociaż mają AptX HD) albo USB, a ja lubię mieć możliwość podłączyć słuchawki kablem jack. Wolałem też brzmieniowo B&WP7W. Najlepiej posłuchać, słuchałem kiedyś w Top Hi Fi.

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tophifi były swojego czasu w promo za 1400 wiec to słaba opcja z massdropa. Poza tym z tego co piszą to one są dosyć jasne i analityczne wiec w ciemno bym nie brał.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli coś jak Tesle od Beyera ?

Na stereolife pokazywali wykresik z dominującą górą. 

Edytowane przez Lord Rayden
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Lord Rayden napisał:

Czyli coś jak Tesle od Beyera ?

Na stereolife pokazywali wykresik z dominującą górą. 

Coś w ten deseń, ja ich nie słuchałem ale chwilę się nad nimi zastanawiałem. Po poszperaniu w sieci i pojawiających się opiniach o ich mocnej górze sobie odpuściłem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Lord Rayden napisał:

Na Massdropie (Dropie) pojawiły się ATH DSR9 BT.

Nie jestem tam zalogowany, więc nie znam ceny.

397,60$ plus w Polsce VAT i opłaty celne 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Lord Rayden napisał:

Czyli coś jak Tesle od Beyera ?

Na stereolife pokazywali wykresik z dominującą górą. 

To może nie szpilki czy żylety, ale zapamiętałem dominującą górę, która wydawała mi się męcząca już po krótkim słuchaniu (po bluetooth).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobne pytanie - słuchał ktoś Beyerdynamic Amiron w wersji Wireless ?

Edytowane przez Lord Rayden
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

I taka ciekawostka. Kabel KZ BT. W opcjach programisty na V30 z uporem włącza się na początek kodek AAC. Trzeba się na aptX ręcznie przełączyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z G7 Thinq i V30 na kabelku KZ tak samo jak u was, domyślnie AAC

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Jaro54 napisał:

Z G7 Thinq i V30 na kabelku KZ tak samo jak u was, domyślnie AAC

Podobnie przy Fiio RC-BT. Zmiana kodeka powoduje chwilową przerwę w odtwarzaniu. Przy Fiio próba zmiany na aptX HD lub LDAC nie powoduje zmiany kodeka (w opisie) bo takim kodekiem kabelek nie dysponuje. Pozostaje przy aptX.

Robi się więc trochę słabo. Za każdym razem trzeba włazić w opcje ?

 

Wczoraj trochę łaziłem z tandemem KZ BT i MEE P2. granie spoko - bardzo pozytywne odczucia. Jednak wygoda jest po stronie kabla Fiio RC-BT (u mnie). Te odcinki pamięciowe w KZ słabo mi się dostosowują do ucha, mimo moich prób kształtowania. Potrafią "wyjąć" słuchawkę z ucha. Długość ma znaczenie ;) - krótszy Fiio jest wygodniejszy jednak. Choć nie jest to akurat zbyt dokuczliwe i da się z tym słuchać i łazić. 

Edytowane przez Lord Rayden
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Lord Rayden napisał:

A to fajnie.

 

A nie chciałeś czekać na kabel BT z 5.0 i aptX HD ?

 

Jak będzie, to taki też kupię.:)

Mam teraz go sprawdzonego pod względem zastosowanych materiałów, funkcjonowania, wykonania, ergonomii, no i samego grania.

W wersji BT 5.0 i apth HD może być tylko lepiej.👍

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ważne co zaznaczysz i tak dostosuję się do odbiornika, sprawdzone. I nawet jak masz LDAC to po rozlaczeniu musisz ustawić od nowa 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Lord Rayden no i proszę dotąd słuchałeś na AAC i Ci to odpowiadało a jak się okazało, że to nie aptX to jest dramat, rozpacz i pilna potrzeba wsparcia psychologicznego :))) ;)) Ale to tylko pokazuje że nie taki AAC straszny/kiepski, no i że trzeba naprawdę wyglądać tego KZ BT 5.0 HD, bo przy nim Android powinien pokazywać już takie permanentne ustawienie HD w BT

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Aventho Wireless V30 od razu włącza aptX HD. Na BTR3 - od razu LDAC. Pokazuje to jako powiadomienie. 

@blueme Ty lepiej napisz do @maciux na czym On testował...

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności