Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Fanklub słuchawek bezprzewodowych (wireless)


Lord Rayden

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 12.02.2021 o 07:50, Lord Rayden napisał:

Na razie podpiąłem pod UTWS 3 doki Shanling ME500. Mieszczą się w etui spokojnie. Podobnie powinno być np. Z Blon BL 05 czy Fiio FH1. 

 

Jak ocenisz komfort z ME500 względem standardowego kabelka? Myślę żeby też sobie te adapterki dokupić, ale trochę się boję tych grubych nausznic, że będzie to niewygodne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
6 godzin temu, chico99 napisał:

@kjaneczek dobra robota. Działa.👍

Apka wreszcie pod kontrolą. Zwiększa funkcjonalność Fiil T1 Lite.

 

@kurop, Marcin instaluj. Masz chyba jeszcze T1.:)

dzięki bardzo, ja z chińską i google lens ogarniałem ale teraz to można wygodnie śmigać :)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Dirian napisał:

 

Jak ocenisz komfort z ME500 względem standardowego kabelka? Myślę żeby też sobie te adapterki dokupić, ale trochę się boję tych grubych nausznic, że będzie to niewygodne.

Moim zdaniem z kablem jest troszkę lepiej bo nie tyle że cieńszy ile bardziej się układa, wygina na boki. Ogólnie jednak dla mnie jest dobrze ale to indywidualna sprawa. U mnie po staremu każde doki - w prawym uchu lepiej, w lewym gorzej.  Tak mam zawsze.

Edytowane przez Lord Rayden
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem z kablem jest troszkę lepiej bo nie tyle że cieńszy ile bardziej się układa, wygina na boki. Ogólnie jednak dla mnie jest dobrze ale to indywidualna sprawa. U mnie po staremu każde doki - w prawym uchu lepiej, w lewym gorzej.  Tak mam zawsze.
U mnie z lewym też zawsze problem:)

Wysłane z mojego SM-N986B przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Crystal 

1. Pobierasz apke na telefon.

2. Wchodzisz przez jakąś aplikację do przeglądania do katalogu w którym masz pobrany plik apk.

3. Klikasz na niego i albo w tym momencie albo w następnym wyskoczy ci komunikat w stylu:

Na twoim urządzeniu nie masz zezwolonych instalacji z nieznanych źródeł w tedy klikasz zezwol powinno cię przenieść do ustawień gdzie włączasz instalowanie z nieznanych źródeł.

4. Jeżeli ci nie wyskoczył ten komunikat albo już jesteś po nim to masz komunikat z możliwością instalacji albo nie masz nic i w tedy klikasz jeszcze raz w plik apk.

5. Klikasz w przycisk zainstaluj.

6. Klikasz w przycisk otwórz i korzystasz z apki 🙂

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Crystal

Jeżeli mógłbyś zrobić zrzut ekranu i mi wysłać bo ciężko tak na wyczucie wiedzieć co szukać bo jak już mówiłem jeszcze nie mam tych słuchawek. A tak z zrzutu mogę przez translator google wyciągnąć chińskie znaczki które mam szukać 😆😂.

I to się tyczy wszystkiego co byście chcieli mieć przetłumaczone.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, Crystal napisał:

Screenshot_1.png

Screenshot_2.png

 

Tak to wygląda u mnie jak powyżej.
Gdy dotknę ikonkę baterii wyskakuje dodatkowa wiadomość... 

No i super w wolnej chwili przetłumaczę te wiadomości (o ile jest to w apce jako tekst a nie jako zdjęcie - ale jestem dobrej myśli)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A do mnie dziś przyszły Edifiery X3, które mają zastąpić padnięte TWS1. Pierwsze wrażenia - lepiej wykonane etui, jak i same słuchawki, jedno i drugie zgrabniejsze, słuchawki wygodniejsze, acz musiałem zmienić tipsy na te od mh1c, bo stocki są dla mnie niewygodne. Dźwiękowo mocny bas, acz bez przesady, trochę roll off, ale zjadliwy. Wybita wyższa średnica, ale w granicach normy. Na pewno lepiej to brzmi od TWS1, gdzie wyższa średnica była bardzo schowana i kompletnie brakowało detali. Takie żywe, energiczne granie, akurat na miasto do grania w tle. Za stówę można brać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak leżą w etui? Bo moje strasznie latają w środku. Jak mam w kieszeni to wielokrotnie przestawały się ładować bo nie trzymały się pewnie... Średnica trochę nienaturalnie wybita. Ale dźwiękowo są całkiem spoko. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie trzymają się dobrze i nie mam żadnych problemów. Dziś będę je testował w nocy w pracy. Coś czuję, że chińskie pianki tws fajnie do nich przypasują

 

edit: tak, chińskie pianki fajnie do nich pasują. Wygodnie, ostrość złagodzona, a jak na tę cenę, to jest nawet nienajgorsza rozdzielczość. Zakup na plus

 

 

Edytowane przez Play
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MrSheep napisał:

Znając życie pewnie brzmią gorzej niż WF-1000XM3 😁

Wstyd, ale nie słyszałem WF-1000XM3. Dopiero wygrzewam (choć to model z 2017). Póki co dźwięk jest Punchy&Crispy. Może nie że efekciarski, choć mają świetne zejście do obszarów subsonicznych i podkreślają nieco talerze perkusji. Nie jest to dźwięk wyostrzony czy natarczywy, tylko "podkreślający dynamikę". Wszystkie utwory brzmią jakby szybciej i bardziej sprężyściej. Na pewno jest to dźwięk przyjemniejszy i zjadliwy niż xba h1 i h3. Jest duża przestrzeń i niezła separacja. Jak na słuchawki wireless trzymają niezły poziom - outdoorowo sprawdzę w najbliższym czasie :) 

 

No dobra niech będzie... Kupiłem je do zmywania naczyń :P

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Play napisał:

A do mnie dziś przyszły Edifiery X3, które mają zastąpić padnięte TWS1. Pierwsze wrażenia - lepiej wykonane etui, jak i same słuchawki, jedno i drugie zgrabniejsze, słuchawki wygodniejsze, acz musiałem zmienić tipsy na te od mh1c, bo stocki są dla mnie niewygodne. Dźwiękowo mocny bas, acz bez przesady, trochę roll off, ale zjadliwy. Wybita wyższa średnica, ale w granicach normy. Na pewno lepiej to brzmi od TWS1, gdzie wyższa średnica była bardzo schowana i kompletnie brakowało detali. Takie żywe, energiczne granie, akurat na miasto do grania w tle. Za stówę można brać.

 

Pomyśleć możesz jeszcze o Alien Secret QCC010, można dorwać za 60-70zł.

Według mnie bardziej wyrównane dźwiękowo od Edifierów X3, gdzie przeszkadza mi wyższa średnica i góra. Fajne brzmienie bez rażących problemów na jakimkolwiek polu. Komfort w moich uszach niestety nieco gorszy od Edifierów, ale Alienów słucham z przyjemnością w przeciwieństwie do Edifierów. Przycisk fizyczny na słuchawkach też jest plusem w stosunku do dotykowych czujników w słuchawkach z podobnego budżetu.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ameryki nie odkryłem, ale bardzo fajnie sprawdzają mi się gąbki z pchełek do TrueAir2. Pierwsze co daje się we znaki to więcej basu, nieco przytemperowana góra, której trochę w nich jest, tak jakby ta V-ka się zmniejszyła mimo większej ilości basu. Do tego lepsza izolacja oraz lepsze dopasowanie do ucha i w sumie też komfort. Słuchawki leżą w uchu znacznie pewniej i nie mam obaw o to, że wypadną.

 

 

 

57uwV54.jpg

otSfLzB.jpg

 

 

Edytowane przez FeX
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro u mnie wylądują 

Sluchawki-nauszne-HUAWEI-Freebuds-Studio-Czarny-front2.jpg

Były w promocji trza było spróbować :)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KZ Z1 Pro dotarły.

Dużo nie pograły, więc nie wiem jak z czasem działania i nie są wygrzane, ale kilka szybkich obserwacji można rzucić.

 

Dość dobrze leżą w uchu, bardzo lekkie (etui też, przez co sprawia wrażenie tandetnego). Jak na mój gust panele dotykowe są zbyt wrażliwe, a komunikaty głosowe są wypowiadane w języku angielskim z zabawnym chińskim akcentem. Minus za dość głośne plumknięcie przy każdej zmianie utworu.

 

Trochę szumią, ale bez tragedii, szczególnie że nie da się ich słuchać bardzo cicho (albo mi brakuje w telefonie skali pomiędzy 0 a 1).

 

Brzmienie w stylu KZ, czyli rozjaśnione V z odchudzonym wokalami, ale może się podobać, bo jest całkiem energetyczne i fajnie rozłożone sceniczne (główne na boki). Bas mógłby bardziej atakować swoje dolne części, a nie górne, lepiej by się zgrywał z resztą pasma, ale w tej cenie jest solidnie.

To na oryginalnych nakładkach.

 

Po zmianie na SpinFity bas schody bardziej w dół, a góra wygładza. Dalej dźwięki są za chude, ale przestają męczyć.

 

Nie są idealne, ale jak za taką kwotę, na luzie można brać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności