Jump to content
MarcusFenix69

Astell&Kern Kann Cube

Recommended Posts

To ja już bym wolał Shanling C3 z Audeos. IMO bezkonkurencyjne. Mam dwa i jestem bezgranicznie zakochany, a jeżeli kiedykolwiek zawita u mnie kolejny DAP, to bez wahania kupię trzeci, bo sprawdza się perfekcyjnie. Mieści DAPa, słuchawki i kilka zapasowych akcesoriów :)

On 7/14/2019 at 7:59 PM, Vaiet said:

To ja już bym wolał Shanling C3 z Audeos. IMO bezkonkurencyjne. Mam dwa i jestem bezgranicznie zakochany, a jeżeli kiedykolwiek zawita u mnie kolejny DAP, to bez wahania kupię trzeci, bo sprawdza się perfekcyjnie. Mieści DAPa, słuchawki i kilka zapasowych akcesoriów :)

W przypływie głupoty kupiłem ten C3 na Allegro na szybko. Głupoty bo oczywiście nie sprawdziłem wielkości. Jakoś automatycznie założyłem, że jak piszemy o tym w wątku KANN CUBE to się zmieści. No więc nie. Nie wepchnie się nawet kolanem. Poniżej fota pokazująca wielkość - pod SR15 to idealna buda ale nie pod CUBE. Mea culpa - trzeba pomyśleć przed zakupem.

Na plus - wykonany tak dobrze, że polecam dalej i zostaje u mnie na inne graty - słuchawki, tymczasowo SR15 (póki się nie sprzeda) itp.

Wniosek: C3 z Audeos - tak, brać. Ale myśleć. Produkt super. Kupujący baran.

shanlingc3.jpg

Edited by Nicodem
  • Haha 1

7 minut temu, Nicodem napisał:

W przypływie głupoty kupiłem ten C3 na Allegro na szybko. Głupoty bo oczywiście nie sprawdziłem wielkości. Jakoś automatycznie założyłem, że jak piszemy o tym w wątku KANN CUBE to się zmieści. No więc nie. Nie ma wepchnie się nawet kolanem. Poniżej fota pokazująca wielkość - pod SR15 to idealna buda ale nie pod CUBE. Mea culpa - trzeba pomyśleć przed zakupem.

Na plus - wykonany tak dobrze, że polecam dalej i zostaje u mnie na inne graty - słuchawki, tymczasowo SR15 (póki się nie sprzeda) itp.

Wniosek: C3 z Audeos - tak, brać. Ale myśleć. Produkt super. Kupujący baran.

shanlingc3.jpg

Hehe. Mi też sr15 i dx150 wchodza bez problemu. Z m11 juz jest lekki problem ,ale jeszcze wchodzi. Z kann cube bym się nie porywal😉

No i wjechał MITER. Jest dobrze, choć jeszcze grubszy KANN po włożeniu - plecki można odchylać i ten patent stanowi dodatkową warstwę.

miter1.jpg

miter2.jpg

miter3.jpg

miter4.jpg

miter5.jpg

miter6.jpg

miter7.jpg

miter8.jpg

miter9.jpg

2 hours ago, waski said:

Panowie, a wejdzie taki kloc do tego:

75,8 mm x 132,7 mm x 15,3 mm

Może być BARDZO na styk. Sprawdziłem przed chwilą. 

• Sad 1

@Nicodem A jakbyś porównał dźwiękowo kann cube do se100? Oba mają chyba ten sam przetwornik, czy dźwiękowo dużo się różnią? Pisałeś kiedyś chyba ,że przesiadka z sr15 na se100 nie do końca rekompensuje różnice w cenie. Jak to wygląda w przypadku kann Cube?

Z pamięci dźwiękowo nie porównam. Wydaje mi się że podobnie ale w cann brzemie jednak mnóstwo energii do napędzenia słuchawek. Przez to staje się dobrym sprzętem także jako stacjonarny.
Jak ktoś szuka czegoś uniwersalnego to to moze być docelowe wyjście.

Wysłane z mojego GM1913 przy użyciu Tapatalka

Ok Dzięki za odpowiedź. A jak wygląda czas trzymania na baterii? 

Nie robiłem testów tak z zegarkiem w ręku ale ostatnią delegację do Paryża dał radę bez ładowania. Czyli lekko licząc wyciągnął spokojnie 7h na baterii bez lęku o ładowanie. Tak ma szybko dodaję czas lotu + taksówki :). Low gain + Andromedy.

SR15 zawsze musiał być ładowany po każdym locie bo bałbym się że padnie w drodze powrotnej.

• Like 1

Ok, zrobiłem dziś w nocy test. 8h grania.
Po balanced, Andromedy na low gain, 35 volume. WiFi off, pliki hires.
Równo po 8h zatrzymał odtwarzanie by się nie wyłączyć.

Wysłane z mojego GM1913 przy użyciu Tapatalka