Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Astell&Kern Kann Cube


MarcusFenix69

Rekomendowane odpowiedzi

@Maniolo wrzucasz i instalujesz bezpośrednio z poziomu Cubka, bez managera pośredniczącego

 

Przyłączam się do pytania @Roo_Volt, ja mam dosyć starą wersję: com.aspiro.tidal_2.30.2-1009_minAPI21(arm64-v8a,armeabi-v7a,x86,x86_64)(nodpi)_apkmirror.com.apk - czy po instalacji noweszej trzeba ponownie ściągać zawartość offline?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj macie wszystkie wersje. Wystarczy ściągnąć najnowszą apk lub inne niższe i sprawdzić czy działa czy nie:

https://m.apkpure.com/tidal-music-hifi-songs-playlists-videos/com.aspiro.tidal/versions
 

ostatnia wersja:

https://m.apkpure.com/tidal-music-hifi-songs-playlists-videos/com.aspiro.tidal/download/1015-APK-9167d9a839d5e4801f0bad20dbf21765?from=versions%2Fversion
 

Na alpha zrobił mi nakładkę Spotify i wszystko offline pozostało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy należy się spodziewać  jakichkolwiek zmian dźwięku Cube w miarę tak "kultowego"😉 procesu jakim jest wygrzewanie. Nie jestem entuzjastą i wyznawcą tego zjawiska ale zauważyłem że po kilkunastu kilkudziesięciu godzinach mój grajek zaczął grać bardziej dynamicznie i głośno

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Maniolo napisał:

Czy należy się spodziewać  jakichkolwiek zmian dźwięku Cube w miarę tak "kultowego"😉 procesu jakim jest wygrzewanie. Nie jestem entuzjastą i wyznawcą tego zjawiska ale zauważyłem że po kilkunastu kilkudziesięciu godzinach mój grajek zaczął grać bardziej dynamicznie i głośno

 

też odniosłem takie wrażenie, ale zrzucałem to na karb zmęczenia w trakcie "pierwszych kontaktów" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Tak sobie obserwuję ceny Kann Cube w EuroAgd...doszedłem do wniosku, że pracownik odpowiedzialny za cenę tego produktu pracuje zdalnie i wciąga naprawdę dobry towar.

Ceny jakie się pojawiły - 4,9; 4,7; 5,5; 3,7(!); 7,5k...i sobie co chwilę skaczą raz w tę, raz we w tę:D.

Edytowane przez audionanik
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, audionanik napisał:

Tak sobie obserwuję ceny Kann Cube w EuroAgd...doszedłem do wniosku, że pracownik odpowiedzialny za cenę tego produktu pracuje zdalnie i wciąga naprawdę dobry towar.

Ceny jakie się pojawiły - 4,9; 4,7; 5,5; 3,7(!); 7,5k...i sobie co chwilę skaczą raz w tę, raz we w tę:D.

Policz średnią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, audionanik napisał:

Tak sobie obserwuję ceny Kann Cube w EuroAgd...doszedłem do wniosku, że pracownik odpowiedzialny za cenę tego produktu pracuje zdalnie i wciąga naprawdę dobry towar.

Ceny jakie się pojawiły - 4,9; 4,7; 5,5; 3,7(!); 7,5k...i sobie co chwilę skaczą raz w tę, raz we w tę:D.

w EuroRtvAgd to tradycja. Często zmieniają ceny artykułów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, majkel napisał:

W tym, co śledzisz cenę.

A w jakim celu śledzę? (Pytam, bo pewnie wiesz lepiej ode mnie).

Do tej pory wydawało mi się, że dla zabawy, ale w tym celu nie ma sensu wyciągać średniej.

10 minut temu, prophet1 napisał:

w EuroRtvAgd to tradycja. Często zmieniają ceny artykułów.

I zawsze jak potłuczeni?

Edytowane przez audionanik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, audionanik napisał:

A w jakim celu śledzę? (Pytam, bo pewnie wiesz lepiej ode mnie).

Do tej pory wydawało mi się, że dla zabawy, ale w tym celu nie ma sensu wyciągać średniej.

I zawsze jak potłuczeni?

Z naszego punktu widzenia tak. Pewnie zdają sobie sprawę, że część ludzi kupuje szukając od jakiegoś czasu najniższej ceny ale gro ludzi kupuje impulsywnie -widzą obniżkę z z 7500 na 5500 i już bo to okazja i taniej już pewnie nie będzie :). Tych 2gich jest pewnie więcej wiec... Poza tym w przypadku tego Cuba muszą mieć go bardzo tanio, bo przy 3700 pewnie też sporo zarabiają.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, prophet1 napisał:

Poza tym w przypadku tego Cuba muszą mieć go bardzo tanio, bo przy 3700 pewnie też sporo zarabiają....

Pewnie za jakieś dwa klocki, czyli marża w miarę normalna.

 

Tak czy siak sprzedaż kjuba na rynku wtórnym (o tym zapewne myślał @majkel) nie ma sensu dopóki nie zniknie z rynku pierwotnego, więc śledzenie cen w Euro ma taki sam pożytek jak każda inna zabawa.

Czy sprzedaż kjuba ma w ogóle sens, to osobne zagadnienie. Jeśli chodzi o barwę i holografię dostał bęcki od kąba...ale np kontur i focus ma lepsze; ponadto może okazać się doskonałym źródłem dla wzmaka...w przyszlosci;)

Edytowane przez audionanik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze można sobie zastosować pewne techniki typu jak kupiłem drożej niż najniższa cena z takiej loterii to nie sprzedaję z założenia bo z miejsca jestem w plecy nadprogramowo, albo wymieniam na inny sprzęt który nawet jak też mi się znudzi to przynajmniej poznałem nowe brzmienie, poszerzyłem horyzonty (a to jak z kartami MasterCard - bezcenne), miałem go na własność (a nie wypożyczenie więc kop dopaminowy przy odbieraniu i odpakowywaniu paczki większy, do tego automatycznie sprzęt lepszy jakościowo chyba że ktoś ma kompleksy to ryzyko że będzie na odwrót i potem nic tak nie zagra) a to że za sprzedaż tego z wymiany nie-wymiany też trochę mniej szmalcu dostanę - wrzucam w koszta działalności zwanej "hobby". Ja w taki sposób goniłem audioquesty się przyznam. Mniejszy kac moralny za sprzeniewierzenie kabzy. 

 

@wegiel21nie znam się ale to chyba coś jak CAL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności