Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Astell&Kern Kann Cube


MarcusFenix69

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, audionanik napisał:

Przecież zawsze mogę sprzedać wcześniej; w czym problem? Aaa..w inwencji; pomysły na żarty się kończą:D.

Coś Ty. A jak ktoś z banku będzie se chciał posłuchać to co wtedy? Przecież to ich sprzęt ;););)

Edytowane przez Spawn
  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to znaczy że nie ma podjazdu? Jak tak czytam to się zastanawiam, może mam niewyćwiczony słuch do audio. Jak dla mnie różnice między sprzętami są słyszalne, ale to co słyszę na Bursonie C3P na ten przykład, słyszę też na dacu cs4397 + SP2, a później praktycznie to samo słyszę na iPhone'ie 4G i np. Philipsie CDR-765. Wiadomo, jak się wsłuchać to inaczej kreowana scena i przestrzeń, nieco inna barwa i spójność, koherencja, ale żeby coś do czegoś nie miało podjazdu? Ciekawi mnie to. Piszę bez jakichś negatywnych emocji. Może ja już wypaliłem się w tym hobby po prostu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Undertaker jak wymieniłeś daca i ampa i dalej masz wątpliwości, to teraz pora na nowe słuchawki :D Tylko tym razem wypożycz tak jak doradzałem, a nie kupuj odrazu, a jak kupisz i nie podejdzie to chociaż oddaj do 14 dni a nie wystawiaj w komisie.... ;)

Edytowane przez Spawn
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątpliwości może i miałem, ale jedna Burek mi się coraz bardziej zaczyna podobać. O dziwo gra bliżej Magicznej Lampucery niż sama Lampucera :D W sumie to sam nieraz popłynąłem z opisami i tak jak mówię, nie neguję różnic w audio. One są tak jak nocą gwiazdy czy jak to tam było w tej piosence. Nie wiem, może dużo od głośności zależy a ja zazwyczaj cicho słucham. Zresztą nieważne. Fajne jest to że jeden tam wychwala Kanna że lepszy od najbardziej cudacznego Bursona w jakimś aspekcie a drugi że "nie ma podjazdu". To hobbi jest piękne. 

 

@Spawnsłuchawki bym może i kupił ale Edition 9 nie schodzą, a i ich trochę szkoda. Rarytasy jednak i jeden Niemiec dopiero co wywalił niemałą fortunę żeby ostatnią czy tam przedostatnią nową/odrestaurowaną sztukę wyciągnąć od tego ziomka Willberga, CEO Ultrasone. Gościu mówi że dla niego lepsze niż Tribute 7. ED5 czy 15, a z innych stajni Foszteksy 900mkII, czy te HEDDPhony co to je recenzowałeś jakiś czas temu. Ja tam w 9 nie słyszę niczego nadzwyczajnego, ot zwykłe słuchawki - grają. W sumie to tą zwyczajnością mnie ujęły jak ich pierwszy raz posłuchałem, ale wtedy były dojechane driwery z jakimiś pewnie poprzylepianymi paprochami w śrdoku i było ciepełko. 

 

Jakbym wypożyczył jakiś sprzęt to i tak pewnie ten kupny by potem mi grał inaczej. Jedna trauma mi wystarczy#lampucera

 

A co do kupna słuchawek to myślałem nad Hawkami znowu np. Ale znając życie to jak tylko kurier by je przywiózł, to Nanik by swoje sprzedał i bym został z niemodnymi słuchawkami :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@saudioWidziałem właśnie i też się dziwię, że tak długo stoją. W takiej cenie. Masakracja co to się dzieje. Rynek tak pędzi że brak poszanowania do autorytetów, legend znaczy :D

@Spawn Może i by można kręcić ale coś mi się wydaje, że swoimi jakże opiniotwórczymi postami ukręciłem hajpa na nie że lepiej już się nie da ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Undertaker napisał:

Ja tam w 9 nie słyszę niczego nadzwyczajnego, ot zwykłe słuchawki - grają.

To tak się teraz reklamuje (hajpuje) swój towar 😯😁?

A ja już prawie kredycik wziąłem😄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@deadman42Bo widzisz, to je marketing nowej generacji. Ja po prostu odwołuję się do grupy odbiorców oczekujących hajpu, ale też do tych szukających po prostu dobrych słuchawek. Są jeszcze ci, których wkurza agresywny prodakt plejsment. Prędzej czy później ktoś się wyłamie i weźmie ten kredyt, ot choćby żebym przestał pisać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, audionanik napisał:

@Lord Rayden porównywałeś swojego pieszczocha z moim?

Nie, jeszcze nie. Dopiero spróbuję Kuropa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności