Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Astell&Kern Kann Cube


MarcusFenix69

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Jaworrr napisał:

Stąd płynie właśnie o nim bardzo dobra opinia. A różnica względem SE pewnie jest standardowa, tzn większa rozdzielczość i holografia? 

Jawor spokojnie, dzisiaj będę u Ciebie i wystawię Ci dowolną dziurkę...szykuj jacka.

Z 3,5mm też jest orgazm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cuba nie znam ale najlepszego dapsona jakiego słyszalem to SP2000 i osobiście wyżej postawiłbym Hugo 2 tyle że ani jeden ani drugi to nie moja bajka jeśli chodzi o dźwięk. SP2000 już bardziej (chociaż za delikatny i za mało basu i przede wszystkim cena nie na moją kieszeń) ale z Hugo2 bym nie dał rady żyć bo nie ma w ogóle luzu, zawsze jest napięty i poważny.

Edytowane przez Spawn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w tym Bursonie 3XR którego słuchał @audionanikpodobno jest sekcja ampa taka sama albo bardzo zbliżona co w nowym Soloiście 3X. Przynajmniej hedfajanie coś tam wspominali. Jeśli chodzi o zwykłego Perfa to na wysokich czy tam wyższej średnicy jest jakaś chropowatość/ostrość/podkolorowanie i ogólnie lekki taki puch w dźwięku. Czyściej i bardziej gładko grają sprzęty Majkela te co mam, choć daczek przez to że ma tenorka (prawdopodobnież) lekko szumi na dużej głośności przy wysokoskutecznych słuchawkach. Dźwięk też większy w Sonicu np. 

 

W każdym razie miłe rzeczy o tym Cubie piszecie. Jeszcze jakby był w pełni stacjonarny, znaczy nie na baterię. Ciekawe jak się ma do niego to kąbo Acro L1000, choć sądząc po wielu negatywnych opiniach to pewnie nijak i raczej jako designerska ciekawostka ten sprzęt występuje. Ale kto wie. Startowo to chyba nawet połowę ceny Kanna było (coś ponad 4 kloce). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, audionanik napisał:

@Spawn, a weźże se poznaj tego kuba. Jeden z naszych kolegów wybierał między sp2000 a Cube nie znając cen; jak dowiedział się, że sp kosztuje 17k, to obstawiał że Cube stoi 25k.:D

Spoko, juz sie przyzwyczaiłem ze Ty zawsze masz najlepsze słuchawki na świecie, a teraz jeszcze do tego doszedł widzę dap. Cieszę się Twoim szczęściem ;) 

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, audionanik napisał:

Jeden z naszych kolegów wybierał między sp2000 a Cube nie znając cen; jak dowiedział się, że sp kosztuje 17k, to obstawiał że Cube stoi 25k.:D

 

Cube fajny DAP, nie przeczę - sam kupowałem go dwukrotnie ;) Nie porównujmy go jednak do SP2k, bo to nie ta liga. 

  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Spawn napisał:

Spoko, juz sie przyzwyczaiłem ze Ty zawsze masz najlepsze słuchawki na świecie

Nie zawsze; przecież miałem kiedyś Staxy, hd600, hd650, k701...

24 minuty temu, Spawn napisał:

teraz jeszcze do tego doszedł widzę dap

Tak; pierwszy który mi się spodobał, na tyle żeby go kupić. Słuchałem go kiedyś i od razu mi się zapaliła lampka, że jeśli kiedyś będzie dap, to ten. Inne, choć dobre jak np. dx220 nie wywołały myśli o zakupie.

15 minut temu, euter napisał:

Nie porównujmy go jednak do SP2k, bo to nie ta liga. 

Ja nie porównuję, tylko cytuję forumowego kolegę. A z tymi ligami to wiemy jak jest;). W sp2000 siedzi co innego poza tym (AK4499EQ).

W dniu 19.05.2019 o 20:31, Superata napisał:

Dla mnie lepszy od SP100

 

W dniu 19.05.2019 o 22:50, Superata napisał:

1000 :)

i nie o tego kolegę chodziło...

Edytowane przez audionanik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

1 godzinę temu, vonBaron napisał:

Hugo2 po USB słuchałeś? Jakbym nie kupił Cube to brałbym właśnie Hugo.

W zasadzie to tylko przez usb. Miałem go pożyczonego i grał cudnie. Niesiony entuzjazmem kupiłem sobie takiego samego, i ten kupiony już nie grał cudnie. Mniejsza z tym :) 

 

1 godzinę temu, audionanik napisał:

Jawor spokojnie, dzisiaj będę u Ciebie i wystawię Ci dowolną dziurkę...szykuj jacka.

Z 3,5mm też jest orgazm.

To już nie wiem czy kąpać się przed czy po... :) 

  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Jaworrr napisał:

W zasadzie to tylko przez usb. Miałem go pożyczonego i grał cudnie. Niesiony entuzjazmem kupiłem sobie takiego samego, i ten kupiony już nie grał cudnie. Mniejsza z tym :) 

Czyli nie tylko ja miewam takie jazdy (patrz moje wynurzenia z Magiczną Lampucerą). 

Odważni ci, co wypożyczają sprzęty :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem pewien ale w mp3store KANN CUBE  był chyba za 5k ,ale  razem z etui.

Edytowane przez Melancholik
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, vonBaron napisał:

super śmiga Cube jako stacjonarny DAC, oczywiście do mojego Morfeusza nawet nie ma podjazdu

Nie no, jasna sprawa. Klepsydra też lepiej odmierza czas niż jakiś tam kwarc - bardziej analogowo, widowiskowo i spektakularnie🤣

Edytowane przez audionanik
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, vonBaron napisał:

No i teraz super śmiga Cube jako stacjonarny DAC, oczywiście do mojego Morfeusza nawet nie ma podjazdu ale jest lepiej niż dobrze.

 

Bardzo proszę o niepisanie, że coś jest lepsze niż Kann Cube, nie psujcie audionanikowi miesiąca miodowego, facet kredyt wziął na tego Kanna, miejcie serce! ;)

  • Thanks 1
  • Haha 3
  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Kuba_622 napisał:

 

Bardzo proszę o niepisanie, że coś jest lepsze niż Kann Cube, nie psujcie audionanikowi miesiąca miodowego, facet kredyt wziął na tego Kanna, miejcie serce! ;)

Będzie jeszcze gorzej bo jestem pewien że będzie dźwiękowo tylko zyskiwał po każdej wpłaconej racie :D

  • Haha 1
  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Kuba_622 napisał:

 

Bardzo proszę o niepisanie, że coś jest lepsze niż Kann Cube, nie psujcie audionanikowi miesiąca miodowego, facet kredyt wziął na tego Kanna, miejcie serce! ;)

Ja go wziąłem i nie zwróciłem nie dlatego, że mi się nie spodobał - serio nikt mi spluwy do głowy nie przystawił; tylko dlatego, że jest lepszy od Hugo2; że o pierdach typu matrix x-sabre nie wspomnę. 

Teraz, Spawn napisał:

Będzie jeszcze gorzej bo jestem pewien że będzie dźwiękowo tylko zyskiwał po każdej wpłaconej racie :D

Przecież zawsze mogę sprzedać wcześniej; w czym problem? Aaa..w inwencji; pomysły na żarty się kończą:D.

Cienkie z Was Bolki się robią...:(

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności