Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Astell&Kern Kann Cube


MarcusFenix69

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...
19 minut temu, vonBaron napisał:

Dokładnie tak, już wyjaśnione z @audionanik

Myślał nasz Brat,że mu wcisnęli badziew - największy a opcji najmniej :)

 

Jakiemu popularnemu AMPowi stacjonarnemu odpowiada Cube ? Do czego byście go porównali ? W zasadzie to nawet może do zestawu DAC+AMP.

Edytowane przez Lord Rayden
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Burkowi C3

Burkowi C3

8 minut temu, Lord Rayden napisał:

Myślał nasz Brat,że mu wcisnęli badziew - największy a opcji najmniej :)

 

Jakiemu popularnemu AMPowi stacjonarnemu odpowiada Cube ? Do czego byście go porównali ? W zasadzie to nawet może do zestawu DAC+AMP.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Lord Rayden napisał:

Jakiemu popularnemu AMPowi stacjonarnemu odpowiada Cube ? Do czego byście go porównali ? W zasadzie to nawet może do zestawu DAC+AMP.

Nie wiem; ale narazie siedzę cały obśliniony.

13 minut temu, vonBaron napisał:

Burkowi C3

C3 nie znam, ale żaden z Burków, które słyszałem (a aktualnego flagowca słuchałem) nie miał tak dobrej góry i nie tylko jej;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się tak nie ekscytowałem odsłuchami Cube na początku ale w całości rozumiem podnietę @audionanik

1 minutę temu, audionanik napisał:

3x reference nie miał ostrej góry.

3x nie znam, pisałem o zwykłej trójce.

@Comptonsłuchał obu i według niego 3x gra łagodniej.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchałem jakichś dwóch Astelli (na akaemach, bodaj jeden to trzysetka była) i poza pewną ogólną miękkością i gładkością dźwięku to nie miały nic wspólnego z Cube, i w ogóle mnie nie wzruszyły. Hugo2, którego gościłem u siebie jakiś czas; też jednak słabszy - za bardzo się popisywał i kolorował na górze; ponadto nie potrafił tak doskonale cieniować dynamiki w dalszych planach jak Kubek. Jeśli chodzi o Burki, to dla mnie osobiście ich zakup nie ma sensu skoro istnieje Kann Cube.

PS. miękkość i gładkość Cube, to tylko pozór i pierwsze wrażenie wynikające z kosmicznej rozdzielczości i selektywności - pazur pojawia się tam gdzie trzeba wraz z tysiącem faktur i odcieni...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Spawn napisał:

Mógłbym.... ale ciężkie czasy :D więc po co mi trzeci wzmacniacz stacjonarny tym bardziej że teraz podobno najmodniej to w dapa iść ;)

O wyższości DAPa nad stacjonarką, wie już mądry i gapa :) . Teraz tylko niech wymyślą Cube Tube lampowy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, vonBaron napisał:

Słucham tylko przez 2.5mm a podłączałem wszystko co mam.

Stąd płynie właśnie o nim bardzo dobra opinia. A różnica względem SE pewnie jest standardowa, tzn większa rozdzielczość i holografia? 

 

Jak miałem Hugo 2 to ten był dla mnie zbyt drapieżny, nawet na spokojnych ambientowych albumach czuć było napięcie i przenoszoną energię, brakowało trochę poczucia grania z opanowaniem, pewnego rodzaju ogłady przebywania w wyższych jakościowo sferach.

Edytowane przez Jaworrr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, audionanik napisał:

No co Wy z tymi lampami do Cube? Jest tak dobrze, to po co psuć?:(

Bo na tym polega Audio. Jest coś dobre, potem firma to psuje co się nazywa unowocześnianiem i bierze za to więcej kasy.

 

Wiem,że są lampowe DAPy. To i Cube Tube mógłby zaistnieć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Jaworrr napisał:

Stąd płynie właśnie o nim bardzo dobra opinia. A różnica względem SE pewnie jest standardowa, tzn większa rozdzielczość i holografia? 

 

Jak miałem Hugo 2 to ten był dla mnie zbyt drapieżny, nawet na spokojnych ambientowych albumach czuć było napięcie i przenoszoną energię, brakowało trochę poczucia grania z opanowaniem, pewnego rodzaju ogłady przebywania w wyższych jakościowo sferach jakościowych.

Hugo2 po USB słuchałeś? Jakbym nie kupił Cube to brałbym właśnie Hugo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności