Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Astell&Kern Kann Cube


MarcusFenix69

Rekomendowane odpowiedzi

Nowy gracz od Astell&Kern Kann Cube

Na papierze jego specyfikacja wygląda imponująco 12 Vrms po balansie :)

Cena 1499$

 

Więcej info na stronie 

https://www.astellnkern.com/eng/content/shop/features.asp?mcg=CG110000&mpos=0&scg=CG210210&spos=3&tcg=&tpos=0&gcode=SC35560

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm no na papierze nawet wygląda to dziwnie... 2x9038pro a na wyjściu słuchawkowym SNR 117dB... to stary dx200 na 2x9028pro ma 125dB... w Kannie tylko złącze xlr gra jak na te kostki przystało - 128dB...

 

ale to pikuś przy tym: up to 9h, flac 16/44, unbal. low gain, screen off - na tym ustawieniu ma 2Vrms mocy... to ile on pogra na ustawieniu na maksa 12Vrms? 1-2h? a ładuje się w opcji najszybszej ponad 5h

 

jak na pół kilo sprzętu za 1,5k$ to na papierze już jest lipa - na dx208/158 lepsze parametry, 6Vrms/125dB i 10h grania przy 2x mniejszej wadze i ludzkich gabarytach i cenach 2-3x niższych...

 

oczywiście może obroni się dźwiękiem i kilku maniaków kupi

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, mykupyku napisał:

hmm no na papierze nawet wygląda to dziwnie... 2x9038pro a na wyjściu słuchawkowym SNR 117dB... to stary dx200 na 2x9028pro ma 125dB... w Kannie tylko złącze xlr gra jak na te kostki przystało - 128dB...

 

ale to pikuś przy tym: up to 9h, flac 16/44, unbal. low gain, screen off - na tym ustawieniu ma 2Vrms mocy... to ile on pogra na ustawieniu na maksa 12Vrms? 1-2h? a ładuje się w opcji najszybszej ponad 5h

 

jak na pół kilo sprzętu za 1,5k$ to na papierze już jest lipa - na dx208/158 lepsze parametry, 6Vrms/125dB i 10h grania przy 2x mniejszej wadze i ludzkich gabarytach i cenach 2-3x niższych...

 

oczywiście może obroni się dźwiękiem i kilku maniaków kupi

 

SNR zależy od DACa, czy raczej od wzmacniacza?

Skąd informacja o 5h czasie ładowania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a się walnąłem z czasami ładowania, w sumie niewiele...

 

Charge Time
About 4 hours (Standard - 9V/1.67A Fast charging) 
About 5.5 hours (Standard - 5V/2A General charging)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, mykupyku napisał:

a się walnąłem z czasami ładowania, w sumie niewiele...

 

Charge Time
About 4 hours (Standard - 9V/1.67A Fast charging) 
About 5.5 hours (Standard - 5V/2A General charging)

 

 

 

Bateria 7400mAh swoje robi.

Są też inne wady: bluetooth bez LDAC i tylko jeden slot na kartę pamięci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Moderator

Po przeczytaniu masy bzdur - nie tutaj - sam teraz mogę go ocenić. Przyjechał prosto z Monachium. Jest rewelacyjnie.

Zazwyczaj mogę się do czegoś przyczepić, zawsze jest jakiś brak...a tu nie ma się do czego przyczepić. Jest moc, jest luz i jest super brzmienie. Dla mnie lepszy od SP100. Jest duży, bardzo ale u normalnego faceta leży całkiem dobrze w ręku. Szkoda tylko że ma aż tak ostre krawędzie. - :) to jedyny minus innych nie znalazłem. 

 

 

60359019_2411099748953903_8423948365301022720_n.jpg

60431078_2411099685620576_7478251632497524736_n.jpg

60488799_2411099875620557_5550510455664934912_n.jpg

60865338_2411099812287230_2727258156550848512_n.jpg

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, userfrom napisał:

W ogóle to dobrze, że firmy zaczynają rozumieć, że mobile oznacza dla wielu osób przenoszenie sprzętu tylko w obrębie mieszkania, a niekoniecznie chodzenie z nim po ulicy.

No bo dlaczego by nie chodzić po domu z plecakiem, żeby móc nosić w nim Cube :D Ewentualnie przywiązać do nadgarstka, żeby robić bajsep przy czynnościach codziennych w rytmie ulubionych utworów, bo do drugiego nadgarstka należałoby przypiąć powerbank 20000mah ^^

 

P.S. Strach by z tym wyjść na ulicę, żeby nie zostać zatrzymanym przez służby mundurowe pod zarzutem noszenia ze sobą broni xD

Edytowane przez Vaiet
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Vaiet napisał:

No bo dlaczego by nie chodzić po domu z plecakiem, żeby móc nosić w nim Cube :D Ewentualnie przywiązać do nadgarstka, żeby robić bajsep przy czynnościach codziennych w rytmie ulubionych utworów, bo do drugiego nadgarstka należałoby przypiąć powerbank 20000mah ^^

 

P.S. Strach by z tym wyjść na ulicę, żeby nie zostać zatrzymanym przez służby mundurowe pod zarzutem noszenia ze sobą broni xD

 

Raczej chodzi o przenoszenie go z wersalki na biurko i odwrotnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Nie wiem. Słuchałem na nim krótko bo jest za mocny do tych słuchawek co mam wystarcza najmniejszy gain. Jedynie odsłuchałem HD600 - rewelacja i MrSpeakery (teraz dopiero wiem jak one potrafią czarować subtelnymi dźwiękami). 

Cube gra wszystko lekko na luzie bez wysiłku. Niestety moje Final Audio S6 to nie wyzwanie. Dopiero na większej ilości OHM zobaczymy co on potrafi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem okazję przez 1 dzień przetestować Cube i mogę śmiało stwierdzić, że Cube w swoim przedziale cenowym to będzie prawdziwy killer ! Dla mnie gra jakieś 2 poziomy lepiej niż mój poprzedni dap AK380+Amp.

Cube ma świetna dynamikę nie sądziłem, że moje Fostexy TH909 mogą wydobyć z siebie tak mocny bas z AK380 i Ampem grały poprawnie ale bez fajerwerków z Cube to jest po prostu miazga. Polecam wam przetestować ten dap, bo jest naprawdę świetny :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Wszystko z .apk

34 minuty temu, MarcusFenix69 napisał:

Miałem okazję przez 1 dzień przetestować Cube i mogę śmiało stwierdzić, że Cube w swoim przedziale cenowym to będzie prawdziwy killer ! Dla mnie gra jakieś 2 poziomy lepiej niż mój poprzedni dap AK380+Amp.

Cube ma świetna dynamikę nie sądziłem, że moje Fostexy TH909 mogą wydobyć z siebie tak mocny bas z AK380 i Ampem grały poprawnie ale bez fajerwerków z Cube to jest po prostu miazga. Polecam wam przetestować ten dap, bo jest naprawdę świetny :)

...a nie mówiłem :) 

sprzęt jest rakieta, ja nawet nie potrafię sobie wyobrazić co mógłby Cube zrobić lepiej ... no nie znalazłem przecież krawędzie :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności