Jump to content
Superata

East AM-160 test

Recommended Posts

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Content

• By alekc
      Cześć,
      Rozglądam się za streamerem, który chyba nie istnieje  bowiem chciałbym żeby miał całą funkcjonalność CA CXN v2 z możliwością upsumplingu i podpięciem CD (CXN to oferuje) ale bez DAC'a lub z możliwością jego pominięcia. Idealnie by było gdyby DAC mógł być podłączony także przez USB. To co mi się podoba jeszcze w CXN v2 to wyświetlacz, którego będzie mi chyba bardzo brakować w audiolabie 6000N.  Jestem jednak otwarty na inne pomysły niż te 2 urządzenia. Nie chcę nic opartego o RPi ani w budżecie istotnie wyższym od nowego CXN. 

Dodatkowe wymagania to Tidal (MQA może być opcjonalnie, CXN chyba ma je wspierać kiedyś?), min DSD256 miło jakby wspierał DSD512. Wewnętrzny storage nie jest mi potrzeby, a nawet traktuję to bardziej jako wadę. Bluetooth jest fajną opcją ale nie wymaganą. 

Z góry dziękuję za komentarze (jeśli używacie któreś z tych urządzeń) i za pomysły na inne.

• Create New...

Important Information

Register to have access to community resources. Forum rules Terms of Use and privacy anc cookies policy Privacy Policy