Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×
  • 0

Nauszne, wygodne, muzykalne, zamknięte


timecage

Pytanie

Nie jestem ostatnio w temacie, a zbliża się ciepły okres, beyerów custom street się pozbyłem, zatem szukam czegoś nausznego na miasto, bo w wokółusznych podczas upałów ciężko.

Wymagania:

- wygodne

- muzykalne

- bez dokuczliwej góry

- bez przesadzonego basu

- zamknięte

Wolałbym na kablu, ale w ostateczności mogą być bluetooth. Grać będą z A&K KANN oraz Galaxy S9. Ceny nie wymieniam, bo rozważę każdą opcję, ale oczywiście im taniej tym lepiej.

Co doradzicie?

Jedynym co mi przychodzi do głowy jest ATH-SR5, ale nie mam pojęcia jak grają. Mógłbym postawić na sprawdzone JVC S500, ale może warto czegoś nowego spróbować.

 

Edytowane przez timecage
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Zaproponowałbym Ci Aventho Wireless lub ich odmianę kablową (tańszą). Jednak musiałbyś ich posłuchać (MP3store ma), bo to Beyerowska Tesla. Oczywiście to  nie T90. Może trochę zbliżone do T50p czy T51p ale moim zdaniem lepsze. Analityczne ale muzykalne. Poza tym wersję wireless można "dostosować" pod swoje ucho aplikacją MiY. Jednak nie jest to takie moim zdaniem radykalne. Dlatego nie mówię - bierz od razu, tylko posłuchaj. Wygodne są. Tanie nie są.

 

Nad ATH-SR5 też kiedyś myślałem, ale w końcu nie złożyło się z odsłuchem. Kiedyś popularne były Sennheiser Momentum On-Ear czyli małe Momentum. Jest ich nowa, składana wersja 2. Jak do łażenia po ulicy to czemu nie ? Nie wiem czy można jeszcze dorwać Meizu HD 50 (pewnie w Chinach). Po modzie Perula, fajne słuchawki się zrobiły.

 

Przy okazji - takie modele jak Phiaton MS-300 i MS-500 sa nadal dostepne.

Edytowane przez Lord Rayden
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Słowa beyer i tesla trochę mnie krzywią, ale Aventho z króciutkiego odsłuchu na AVS wspominam pozytywnie. Chociaż tanie nie są, jak zauważyłeś.

Momentumy paskudne są jak dla mnie.

Wychodzi, że powinienem przynajmniej podejść do TopHiFi i tych SR5 posłuchać. Skoro mam blisko to szkoda tego nie zrobić.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Tesla Tesli nierówna. Ale rozumiem,że nie chcesz dużo wydać. Miło,że też patrzysz na słuchawki pod względem designu. Też tak robię.

 

Meizu HD-50 są bardzo ładne !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Godzinę temu, Lord Rayden napisał:

Miło,że też patrzysz na słuchawki pod względem designu. Też tak robię.

 

Jeżeli mam w tym łazić po mieście to wygląd ma równe znaczenie co dźwięk.

 

39 minut temu, LuQi napisał:

Może Philips Fidelio M1 MKII?

 

Faktycznie mogą być warte rozważenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Godzinę temu, Pawel_PK napisał:

Jak chodzisz po mieście w nocy to polecałbym NightOwl :D.

 

W Owlach chodzę po mieście również w dzień, ale to słaba opcja na gorące pogody.

 

Polazłem posłuchać SR5 no i skończyło się jak zawsze :D szczególnie, że były w solidnej promocji. Dzięki wszystkim za podpowiedzi, temat z mojej strony póki co zamknięty. Wrażenia z odsłuchu opiszę w fanklubie, tylko je trochę pogrzeję.

Edytowane przez timecage
  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
35 minut temu, Pawel_PK napisał:

Hawki (ponoć bardzej przewiewne :F)trzeba było spróbować tylko zamiast odsłuchów wyjść w nich na zewnątrz :).

 

Że jak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Przecież o ile nie mam dziurawego przetwornika to otwartość od strony muszli niespecjalnie wpływa na przewiewność ucha. A przynajmniej nie w NO/NH.

Chodziłem po mieście w obu modelach. Jest fajnie, ale nie na upały, szkoda wtłaczać pot w pady i narażać przetwornik na wilgoć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności